Saltar al contenido

Як перевірити статус гарантії iPad

25 de julio de 2021

Як і будь-який інший пристрій, iPad схильний до аварій, дефектів та проблем із продуктивністю. Доброю новиною є те, що ви можете вирішити будь-яку з цих проблем, скориставшись гарантією Apple, також відомою як AppleCare. Інформація в цій статті стосується iPad, на яких встановлені iPadOS 13, iOS 12 та iOS 11.

Змістовий покажчик

Що таке AppleCare?

AppleCare – це гарантійне обслуговування виробника, яке Apple надає своїм пристроям, таким як iPhone, iPad, Apple Watch, MacBook, HomePods та ін. Послуга надається без додаткових витрат для користувача, але вона пропонує лише обмежене покриття на один рік і охоплює лише сценарії, що стосуються несправного обладнання або проблем із продуктивністю. Якщо рік здається недостатнім, Apple надає розширений гарантійний сервіс, відомий як AppleCare +, за одноразову плату. Залежно від типу пошкодження вашого пристрою, все ще може бути додаткова плата. Для iPad, якщо проблема виникла через випадкові пошкодження, такі як пошкодження водою або тріщини екрану, ви повинні сплатити франшизу в розмірі 49 доларів США плюс відповідні податки. Якщо ви не придбали розширену гарантію і не знаєте, чи варто вам придбати AppleCare + для iPad, у вас є до 60 днів після дати покупки, щоб отримати розширену гарантію.

Як перевірити гарантію iPad в Інтернеті

Якщо ви не впевнені в гарантійному стані свого iPad, існує простий спосіб перевірити його в Інтернеті.

 1. Знайдіть серійний номер свого iPad, відкривши Налаштування додаток та вибір Загальні > Про.

 2. Запишіть або скопіюйте сусідній номер Серійний номер на екрані Про програму.

  Розташування серійного номера в налаштуваннях iPad

 3. Запустіть улюблений браузер. Введіть https://checkcoverage.apple.com/ в рядку URL і натисніть Іди, повернення, або введіть.

  URL-адреса для перевірки гарантійного покриття на iPad

 4. Введіть серійний номер вашого iPad у відповідне поле.

 5. Введіть код, показаний на зображенні, у відповідне поле та виберіть Продовжуйте.

  Веб-сайт стану гарантії та підтримки Apple.

 6. Стан вашої гарантії описаний на наступному екрані. Ця інформація включає як безкоштовне покриття AppleCare, так і будь-яке покриття AppleCare +, яке ви придбали для iPad, із зазначенням активності чи терміну дії.

  Гарантійне покриття для iPad