Skip to content

Як перевірити технічні характеристики комп’ютера

20 de Червень de 2021

Microsoft Windows пропонує детальну системну інформацію про ваш комп’ютер, але спосіб доступу до нього залежить від вашої операційної системи Windows. Сучасний засіб у Windows 10 спочатку було розгорнуто в Windows 8, але для Windows 7 процес відрізняється. Інструкції в цій статті стосуються Windows 10, Windows 8 / 8.1 та Windows 7. З січня 2020 року Microsoft більше не підтримує Windows 7. Якщо у вас Windows 7, ми рекомендуємо оновити до Windows 10, щоб і надалі отримувати оновлення безпеки та технічну підтримку.

Перевірка комп’ютерних специфікацій у Windows 10

Натисніть Ctrl+Shift+вихід. У диспетчері завдань виберіть Продуктивність вкладку.

Вкладка “Ефективність” містить кілька важливих бітів інформації:

  • ЦП: Тип і швидкість процесора (а також поточне завантаження процесора).
  • Пам’ять: Обсяг загальної та наявної в даний час системної пам’яті.
  • Диск: Метадані про процесор / накопичувач, включаючи кількість ядер та логічних процесорів, а також чи діють технології віртуалізації.
  • Ethernet: Поточна пропускна здатність диска для кожного підключеного фізичного диска.
  • Wi-Fi (або інший тип підключення): тип підключення до мережі та поточний обсяг мережевого трафіку.
  • Графічний процесор: Блок графічної обробки та його поточне навантаження.

Перевірка комп’ютерних специфікацій у Windows 8.1

Windows 8 і Windows 8.1 пропонують схожий досвід роботи з диспетчером завдань, як Windows 10. Щоб відкрити його, натисніть Ctrl+Shift+вихід.

Спрощений диспетчер завдань із виділеними деталями

Виберіть Детальніше розкрити повну версію диспетчера завдань. Зовнішній вигляд Продуктивність вкладка ідентична Windows 10 версії 1909, випущеної в 2019 році.

Перевірка комп’ютерних специфікацій у Windows 7

Хоча Windows 7 більше не підтримується Microsoft, деякі люди все ще підтримують комп’ютери Windows 7. Введіть з командного рядка systeminfo щоб переглянути відповідну інформацію про апаратне та програмне забезпечення вашої системи.

Інформація про систему Windows 7

Альтернативні інструменти

Інші програми також пропонують детальну інформацію про систему, але ви можете не отримати від неї користі. Наприклад, щоб отримати точну інформацію про вашу відеокарту, вам, мабуть, краще використовувати інструмент від постачальника вашої картки, а не покладатися на інструмент іншого постачальника.