Saltar al contenido

Як перевірити файли MP3 на наявність помилок

4 de mayo de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

  • Завантажте Checkmate MP3 Checker безкоштовно. Ви також можете використовувати Mpck, інтерфейс командного рядка для Windows, Linux та Unix.
  • У Checkmate перейдіть до файлів MP3. Виділіть файли для сканування. Вибирайте Файл > Сканувати. Після завершення перевірте результати стовпці для помилок.

Якщо ви записали серію файлів MP3 на компакт-диск і виявили, що один або всі компакт-диски не відтворюються, проблема може полягати в поганому файлі MP3, а не в поганому CD. Ми покажемо вам, як використовувати програму перевірки помилок MP3, таку як Checkmate MP3 Checker, для виявлення проблемних MP3-файлів.

Як перевірити файли MP3 за допомогою Checkmate MP3 Checker

Завантажте безкоштовну програму Checkmate MP3 Checker, яка доступна для Windows. Він використовує графічний інтерфейс, схожий на Провідник Windows, який описано тут. Існує також інша версія під назвою Mpck, яка є інтерфейсом командного рядка для Windows, Linux та Unix-подібних систем.

  1. Відкрийте Checkmate MP3 Checker.

  2. Використовуйте екран браузера файлів, щоб перейти до папки, де знаходяться ваші файли MP3.

  3. Щоб перевірити окремий файл MP3, виділіть його, клацнувши на ньому лівою кнопкою миші. Клацніть на Файл у верхній частині екрана та виберіть Сканувати варіант. Ви також можете клацнути правою кнопкою миші один файл і вибрати Сканувати зі спливаючого меню.

  4. Щоб перевірити кілька файлів, виділіть виділення, клацнувши один файл лівою кнопкою миші та утримуючи Shift натискаючи клавішу вгору або вниз декілька разів, поки не буде вибрано потрібні файли. Виберіть усі файли MP3, натиснувши CTRL+A. Клацніть на Файл у верхній частині екрана та виберіть Сканувати варіант.

  5. Після того, як Checkmate MP3 Checker відсканував ваші файли MP3, перегляньте стовпець результатів, щоб перевірити, чи всі ваші файли в порядку, або перегляньте стовпець з іменем файлу, щоб переконатися, що всі ваші файли мають зелені позначки біля них. Файли MP3 з помилками мають червоний хрестик, що вказує на проблему.