Saltar al contenido

Як перевірити, чи iPhone розблоковано

20 de julio de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Найпростіший спосіб: Перейти до Налаштування > Стільниковий > Параметри стільникових даних. Варіант типу Мережа передачі даних вказує на розблокований iPhone.
 • Або, якщо ви подорожуєте, поміняйте наявну SIM-карту на місцеву. Якщо ви можете зателефонувати, ваш iPhone розблоковано.
 • Або введіть номер IMEI iPhone в такій онлайн-службі, як IMEI Check, і переконайтеся, що ваш пристрій розблоковано.

У цій статті пояснюється, як дізнатись, чи ваш iPhone розблоковано, і тому він не пов’язаний з жодною телефонною компанією. Методи включають перевірку налаштувань iPhone, використання нової SIM-картки та використання служби IMEI.

Як перевірити, чи iPhone розблоковано в меню налаштувань

Найпростіший спосіб перевірити, чи розблоковано ваш iPhone, – перевірити меню налаштувань. Цей метод не завжди є точним, але з нього варто почати.

 1. Відкрийте програму Налаштування на своєму iPhone.

 2. Торкніться Стільниковий > Параметри стільникових даних.

 3. Шукайте варіант, який називається «Мережа передачі даних» або «Мережа мобільних даних». Якщо ви бачите один із цих варіантів, ваш телефон, швидше за все, розблоковано. Якщо ви не бачите цих опцій, ваш телефон, швидше за все, заблоковано.

Як перевірити, чи iPhone розблоковано через SIM-карту

Getty Images
Якщо ви подорожуєте за кордон, ваш телефон не працюватиме, якщо у вас немає справді чудового плану обслуговування. Більш простим і доступним варіантом є обмін наявної SIM-картки на локальну. Це дасть вам новий номер телефону для використання в цій країні, але надасть вам можливість користуватися телефоном і даними в дорозі.

 1. Першим кроком є ​​вимкнення iPhone. Виймання SIM-карти під час увімкнення пристрою може пошкодити телефон та SIM-карту.

 2. Знайдіть SIM-карту на своєму iPhone. Шукайте невеликий круглий отвір розміром приблизно з отвір.

 3. За допомогою інструмента виштовхувача SIM-картки вийміть SIM-карту iPhone. Ці інструменти спрощують процес виймання SIM-картки, але ви також можете використовувати запобіжну шпильку або скріпку.

 4. Подивіться, як ваша існуюча SIM-картка поміщається в лоток. Встановіть його збоку в безпечному місці і таким же чином помістіть нову SIM-карту в лоток.

 5. Повторно вставте лоток у iPhone. Натискайте, доки не почуєте тихе клацання.

  Лоток SIM на iPhone

  nerosu / Getty Images
 6. Увімкніть iPhone знову.

 7. Спробуйте зателефонувати. Якщо ваш iPhone зможе підключитися до мережі за допомогою нової SIM-картки, він розблокується. Якщо телефон не може підключитися до мережі, пристрій заблоковано. Є кілька способів обійти цю проблему, наприклад, зв’язатися зі своїм оператором та попросити його розблокувати пристрій або скористатися сторонньою службою. Деякі оператори можуть брати плату за розблокування пристрою. Однак у деяких сферах діє законодавство, яке вимагає від компаній розблокування мобільних пристроїв безкоштовно.

 8. Ви закінчили!

Як перевірити, чи розблоковано iPhone за допомогою служби IMEI

Ваш телефон має номер IMEI (міжнародний ідентифікатор мобільного обладнання), який є сигналом для будь-якої інформації, що стосується пристрою. Існує безліч онлайнових служб, які сканують бази даних номерів IMEI та повідомляють, розблоковано ваш iPhone чи ні. Однак більшість – це платні послуги, безкоштовні послуги не завжди є надійними, і обидва вони часом є неточними.

 1. Знайдіть послугу, якою хочете скористатися. Однією з найнадійніших служб є IMEI Info, яка безкоштовно здійснює базову перевірку з платними опціями для отримання додаткової інформації. Ще один безкоштовний варіант – IMEI24, але ваші результати можуть відрізнятися; служба може навіть закінчити час, перш ніж вона зможе повернути результати.

 2. На своєму iPhone торкніться Налаштування > Загальні.

 3. Торкніться Про та прокрутіть вниз до номера IMEI. Це відображається трохи нижче серійного номера, адреси Wi-Fi та інформації про Bluetooth.

  Загальне, Про програму, розділи IMEI програми iOS Settings

 4. Введіть свій номер IMEI у рядок пошуку обраної послуги IMEI.

 5. Виберіть Перевірте та заповнити будь-яку інформацію про перевірку, необхідну веб-сайту. Потім він спробує зрівняти ваш номер IMEI з тим, що зберігається в базах даних.

 6. Якщо ви правильно ввели свій номер, ви зможете побачити багато інформації про свій телефон, включаючи дату виробництва, перевізника, до якого він приєднаний, заблокований чи ні, та багато іншого. Номер IMEI також покаже, чи викрадено пристрій чи ні.