Saltar al contenido

Як перевірити швидкість Інтернету

18 de abril de 2021

Цікаво, наскільки швидко підключення до Інтернету справді є? Вам потрібно буде перевірити швидкість Інтернету, щоб дізнатись. Існує безліч способів зробити це, деякі більш точні, ніж інші, залежно від того, для чого ви тестуєте. Безкоштовні контрольні інструменти, такі як популярні тести швидкості Інтернету та тестування смуги пропускання для смартфонів, – це два найпоширеніші способи перевірки вашого високошвидкісного Інтернету, але є й інші, такі як тести, що стосуються певної послуги, тести пінгу та затримки, тести швидкості DNS та більше.

Змістовий покажчик

Чому ви перевіряєте швидкість Інтернету?

Однією з найпоширеніших причин перевірки швидкості вашого Інтернету є переконання, що ви отримуєте ту пропускну здатність на рівні Мбіт / с або Гбіт / с, за яку платите провайдеру. Якщо ваші тести показують регулярне мляве з’єднання, у вашого постачальника послуг Інтернету може виникнути проблема, і ви можете отримати відшкодування у майбутньому. Ще однією причиною перевірки швидкості Інтернету є переконання, що ви зможете транслювати фільми з високою пропускною здатністю, як-от фільми Netflix, Hulu, Amazon та інших провайдерів. Якщо швидкість вашого Інтернету занадто низька, ви отримаєте непостійне відео або звичайну буферизацію. Нижче наведено три найпоширеніші сценарії тестування швидкості Інтернету, кожен з яких вимагає іншого способу тестування швидкості Інтернету:

 • Ви підозрюєте, що постачальник послуг Інтернету (ISP) або постачальник послуг бездротової мережі не надає вам смугу пропускання, за яку ви платите, або навмисно, або через те, що щось не так.
 • Ви дуже задоволені (або дуже засмучені) станом вашого високошвидкісного Інтернету і хочете розповісти світові про це!
 • Ви хочете перевірити швидкість Інтернету між вашим пристроєм та послугою, за яку ви платите, наприклад Netflix, HBO GO тощо.

Просто прокрутіть вниз, поки не знайдете розділ, який вам потрібен. Вибір правильного способу перевірити швидкість Інтернету – це перший і найпростіший крок, щоб переконатися, що результати є якомога точнішими.

Як перевірити швидкість Інтернету, коли ви впевнені, що це занадто повільно

Більшість веб-сторінок завантажуються вічно? Ці котячі відео так сильно буферизуються, що ви навіть не можете ними насолодитися? Якщо так, особливо якщо це нова поведінка, тоді точно перевірити швидкість свого Інтернету. Ось як перевірити швидкість Інтернету, коли ви підозрюєте, що ваш оператор зв’язку, кабелю або DSL не надає вам пропускну здатність, за яку ви платите. Це також метод, який можна взяти з собою за допомогою мобільного комп’ютера, коли ви вважаєте, що бездротове або точкове з’єднання з Інтернетом працює повільніше, ніж повинно бути:

 1. Знайдіть офіційну сторінку тестування швидкості Інтернету вашого Інтернет-провайдера на нашій сторінці Інтернет-тестів швидкості Інтернет. У нас є майже всі основні сторінки тестування швидкості провайдерів із США та Канади, але ми можемо бракувати менших постачальників. Повідомте нас, якщо ваша інформація не вказана, і ми її розкопаємо.

 2. Закрийте будь-які інші програми, вікна, програми тощо, які можуть використовувати ваше підключення до Інтернету. Якщо ви перебуваєте вдома, де інші пристрої можуть використовувати те саме підключення, відключіть їх або вимкніть перед початком тесту.

 3. Дотримуйтесь інструкцій, які ви даєте на екрані, щоб перевірити швидкість Інтернету. Виберіть нетехнічний провайдер, якщо вам потрібно, але знайте, що ваш постачальник послуг Інтернету може не надати стільки поваги цим результатам.

 4. Запишіть результати тесту на швидкість. Більшість тестів швидкості в Інтернеті дозволяють зберегти зображення результатів, а деякі надають URL-адресу, яку ви можете скопіювати, щоб пізніше перейти на сторінку результатів, але якщо ні, просто зробіть знімок екрана. Назвіть знімок екрана з датою та часом проходження тесту, щоб пізніше було легко його визначити.

 5. Повторіть кроки 3 та 4 кілька разів, щоразу тестуючи на одному комп’ютері чи пристрої, використовуючи той самий тест швидкості Інтернету.

Для найкращих результатів, якщо ваш графік дозволяє, перевіряйте швидкість Інтернету один раз вранці, один раз вдень і один раз ввечері, протягом декількох днів. Якщо ви виявите, що швидкість вашого Інтернету постійно нижча, ніж ви платите, настав час передати ці дані своєму провайдеру Інтернет-послуг і попросити послугу для покращення вашого з’єднання. Смуга пропускання, яка сильно змінюється в різний час на день, іноді дорівнює або перевищує суму, за яку ви платите, може мати більше спільного з регулюванням пропускної здатності або проблемами з пропускною здатністю вашого провайдера, ніж реальна проблема. Незалежно від того, можливо, пора домовитись про ціну вашого високошвидкісного плану або отримати знижку на оновлення.

Як перевірити швидкість Інтернету для розваги

Загалом цікаві вашій швидкості Інтернету? Якщо це так, тестовий сайт для тестування швидкості Інтернету або додаток для смартфонів – чудовий вибір. Ці інструменти прості у використанні та розумінні та чудово підходять для того, щоб похвалитися перед друзями тим новим надшвидким з’єднанням, на яке ви щойно зареєструвались. Ось як перевірити швидкість Інтернету, коли у вас немає особливих проблем чи цілей, крім невеликої прихильності чи, можливо, симпатії:

 1. Виберіть сайт для тестування з нашого Переліку сайтів тестування швидкості Інтернету. Це зробить будь-хто, навіть той, хто розміщений у постачальника послуг Інтернету, якщо ви волієте скористатися одним із них. SpeedOf.Me – популярний сайт для тестування швидкості, не вимагає Flash, дозволяє обмінюватися своїми результатами в соціальних мережах і, мабуть, є в середньому точнішим за такі популярні тести, як Speedtest.net.

 2. Дотримуйтесь інструкцій, які ви даєте на екрані, щоб перевірити швидкість Інтернету. Більшість служб тестування широкосмугового зв’язку, як SpeedOf.Me, так і Speedtest.net, перевіряють пропускну здатність завантаження та завантаження одним клацанням миші.

  сайт тестування швидкості

 3. Після того, як тест закінчиться, вам буде представлений якийсь результат тесту та певний спосіб обміну, як правило, через Facebook, Twitter, електронну пошту тощо. Ви можете часто зберігати ці результати зображень на своєму власному комп’ютері, що ви можете використовуйте для відстеження швидкості вашого Інтернету з часом. Деякі тестові сайти також автоматично зберігають ваші попередні результати на своїх серверах.

Перевірка швидкості Інтернету та обмін результатами особливо цікаві після оновлення. Будьте заздрістю своїм друзям та родині скрізь із швидкістю завантаження 1245 Мбіт / с, яку ви отримуєте на новому волоконному з’єднанні!

Як перевірити швидкість Інтернету для певної послуги

Цікаво, чи буде Netflix чудово працювати у вас вдома, або чому це раптом ні? Хочете знати, чи ваше з’єднання з Інтернетом підтримуватиме трансляцію ваших улюблених нових шоу на HBO GO, Hulu або Amazon Prime Video? З такою великою кількістю потокових служб і кожною із самих різних пристроїв, які постійно оновлюються, було б неможливо дати вам простий тест швидкості, який охоплює все. Тим не менш, ми можемо про це багато говорити, деякі з яких дуже характерні для різних популярних потокових фільмів та відеосервісів.

Базовий тест швидкості Інтернету – це гарне місце для початку. Незважаючи на те, що це не справжній тест між підключеним телевізором (або планшетом, або Roku, або ПК тощо), та серверами Netflix або Hulu (або деінде), будь-який з кращих сайтів для тестування швидкості Інтернету повинен дати вам гідне уявлення про чого очікувати.

Перевірте пристрій, який ви використовуєте, на вбудований тест з’єднання. Більшість розумних телевізорів та інших спеціальних потокових пристроїв включають вбудовані тести швидкості в Інтернеті. Ці тести, як правило, розташовані в Мережа або Бездротовий області меню, будуть найбільш точним способом з’ясувати, скільки смуги пропускання доступна для їхніх програм. Ось деякі більш конкретні поради щодо тестування швидкості Інтернету та усунення несправностей для деяких найбільш популярних потокових служб:

 • Netflix: Перегляньте звіт Індексу швидкості Інтернет-провайдера Netflix, щоб побачити, чого в середньому очікувати від різних постачальників послуг Інтернету по всьому світу, або скористайтесь Fast.com, щоб перевірити швидкість Netflix прямо зараз. На сторінці «Рекомендації щодо швидкості підключення до Інтернету» Netflix пропонується 5 Мбіт / с для потокової передачі HD (1080p) та 25 Мбіт / с для потокової передачі 4K (2160p). Якщо у вас виникли проблеми, можна встановити пропускну здатність, яку використовує Netflix, у налаштуваннях вашого облікового запису.
 • Apple TV: Хоча на пристроях Apple TV немає вбудованого тесту на швидкість Інтернету, Apple пропонує широке усунення несправностей продуктивності відтворення Apple на їхній сторінці довідки. Apple рекомендує 8 Мбіт / с для вмісту 1080p та 2,5 Мбіт / с для матеріалів стандартної чіткості.
 • Хулу: Існує Загальний посібник з усунення несправностей для пристроїв, що підтримуються Hulu, який повинен допомогти вирішити, чому у вас може бути повільне підключення Hulu. Hulu пропонує 16 Мбіт / с для вмісту 4K, 8 Мбіт / с для прямих трансляцій та 3 Мбіт / с для потокової бібліотеки Hulu.
 • Amazon Prime Video: Дивіться розділ „Виправлення неполадок” на сайті Amazon, щоб отримати допомогу щодо питань, пов’язаних із заголовками Prime Video або прямими трансляціями. Amazon рекомендує щонайменше 5 Мбіт / с для безперервної передачі HD та 3 Мбіт / с для SD.
 • HBO GO: Сторінка з усунення несправностей пристрою HBO GO має допомогти вам прояснити всі основні проблеми. HBO пропонує вам протестувати швидкість Інтернету за допомогою незалежного тесту на швидкість, щоб переконатися, що ви отримуєте мінімальну пропускну здатність 5 Мбіт / с, яку вони рекомендують для потокової передачі без буфера.