Saltar al contenido

Як перевірка фону могла зробити безпечніші знайомства в Інтернеті

1 de mayo de 2021

Змістовий покажчик

Ключові винос

  • Tinder додає функцію перевірки фону для користувачів, які хочуть визначити потенційні дати.
  • Перевірка стану надаватиме таку інформацію, як історія насильства чи зловживання та обмежувальні накази.
  • Експерти стверджують, що світ знайомств в Інтернеті сповнений небезпек, і пам’ятайте думати про свою безпеку, а не шукати любов.
FilippoBacci / Getty Images
Незабаром Tinder дозволить вам здійснити попередню перевірку на потенційну дату в надії зробити онлайн-гру знайомств безпечнішою для всіх, хто бере участь. Додавання попередніх перевірок дозволить користувачам побачити, чи є у людей, які їх цікавлять, тривожна судимість. Оскільки знайомства в Інтернеті стають нормою для все більшої кількості людей, особливо під час пандемії, експерти вважають, що перевірка стану є необхідним доповненням до світу знайомств. «Я думаю, що Tinder, додавши цю функцію, є блискучим», – сказала Сьюзен Вінтер, експерт з питань відносин і тренер з любові з Нью-Йорка, по телефону. «Ми не знаємо, хто стоїть за цим профілем: ми не знаємо, чи вони одинокі, чи стали вони переслідувачем, чи шкідливі … ми навіть не знаємо, чи хочуть вони стосунків».

Небезпеки знайомств в Інтернеті

Tinder співпрацює з некомерційною онлайн-платформою перевірки фону, Garbo, щоб надати своїм користувачам можливість перевірки попереднього фону. Користувачі зможуть заплатити за отримання попередньої перевірки з деталями, такими як записи арештів або історії насильницьких дій, ввівши номер телефону та повне ім’я своєї дати. На веб-сайті Garbo зазначається, що він збирає «загальнодоступні записи та повідомлення про насильство чи зловживання, включаючи арешти, засудження, обмежувальні накази, переслідування та інші насильницькі злочини», – все, що ви повинні знати про когось, перш ніж зустрітися з ними особисто. Багато людей вже перевіряють свої дати, глибоко занурюючись у свої профілі в соціальних мережах та миючи їхній інтернет-слід. Але оскільки соціальні медіа показують вам лише те, що люди хочуть, щоб ви бачили про них, Вінтер сказав, що нова функція Tinder перевершить метод соціальних медіа. «Коли перспектива любові буде попереду, люди будуть робити те, чого зазвичай не роблять». «[Tinder] справді намагається усунути насильство та зайві ризики «, – сказала вона.[Background checks] – справжнє глибоке занурення. «Тренери з питань стосунків, такі як Емі Лідінгем, сказали, що вона та її клієнти роками перевіряють ручний аналіз перспектив знайомств»[Background checks] стосуються того, щоб викласти інформацію на стіл перед собою, щоб ви могли прийняти власне освічене рішення щодо того, хочете ви зустрічатися з ними чи ні «, – сказала вона. Поки знайомства в Інтернеті представляють цілий ряд небезпек, близько 19% жінок між 18-34 повідомляють, що хтось на сайті знайомств погрожував їм фізично заподіяти шкоду, згідно з дослідженням Pew Research, проведеним у 2020 р. Дослідження також виявило, що 35% всіх користувачів Інтернет-знайомств кажуть, що хтось надіслав їм сексуальне повідомлення чи зображення, яке вони Вінтер сказав, що ризики знайомств в Інтернеті також стосуються шахраїв – або люди кажуть, що вони є кимось, або обманюють когось, щоб дати їм гроші. За даними Федеральної торгової комісії, звіт про збитки, пов’язані з шахрайством з романтикою, досяг рекорду 304 мільйони доларів минулого року. «Що відбувається з усіма моїми клієнтами в Інтернеті, це те, що вони б’ються об стіну, де вони так засмучені і так розчаровані шахрайством, брехнею та неточністю», – сказала вона.

Зустрічі безпечно

Безперечно, перевірка попереднього досвіду Tinder забезпечить відвідувачам мережі безпечніший спосіб перевірити свої дати заздалегідь, але експерти стверджують, що є ще щось, що можна зробити, щоб забезпечити безпеку при зустрічі з кимось, з ким ви спілкувались лише в Інтернеті.

Смене за допомогою програми для знайомств в Інтернеті на смартфоні.

Луїс Альварес / Getty Images
Перш ніж дата навіть почнеться, Ледінгем сказав провести ваше дослідження шляхом зворотного пошуку зображень вашої дати (щоб переконатися, що це насправді вони), а також створити окремий обліковий запис електронної пошти та голосовий номер Google, щоб люди не могли використовувати вашу особисту інформацію для знайти свою адресу. Щодо самої дати, експерти запевняють, щоб вона була загальнодоступною та зберігалася раніше цього дня. «Ніяких пізніх нічних напоїв і жодного відвідування когось додому, поки вони не пройдуть всі випробування», – сказала Зима. Вінтер додав, що якщо хтось наполегливо збирається збиратися лише для алкогольних напоїв або лише вночі, це червоний прапор. Leadingham також сказав розглянути питання безпеки, пов’язаної з пандемією, а також межі здоров’я, які зараз мають люди. «З пандемією зараз більше залежить від того, як ви оцінюєте своє здоров’я», – сказала вона. «Ви хочете знайти когось, хто має ті самі точки зору та цінності безпеки, що і ви». Загалом, Вінтер сказав, що людям у світі знайомств потрібно набагато більше думати про безпеку, оскільки в пошуках кохання цей пріоритет часто відсувається в сторону. «Коли перспектива любові буде попереду, люди будуть робити те, чого зазвичай не роблять», – сказала вона.