Saltar al contenido

Як переглядати Інтернет на PS Vita

23 de junio de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

  • Щоб підключитися до Інтернету, перейдіть на Налаштування > Налаштування Wi-Fi або Налаштування мобільної мережі та налаштуйте з’єднання.
  • Виберіть Браузер і введіть URL-адресу або виберіть Пошук для веб-пошуку.

У цій статті пояснюється, як переглядати Інтернет, додавати закладки та зберігати зображення в ігровій системі PlayStation Vita.

Кійосі Ота / Getty Images

Потрапляння в Інтернет

PS Vita має попередньо встановлений веб-браузер, але перш ніж ви зможете вийти в Інтернет, вам потрібно налаштувати доступ до Інтернету.

  1. Відкрийте Налаштування вибравши піктограму, схожу на набір інструментів.

  2. Виберіть Налаштування Wi-Fi або Налаштування мобільної мережі і налаштуйте з’єднання звідти (на моделі, що має лише Wi-Fi, ви зможете користуватися лише Wi-Fi, але на моделі 3G ви можете використовувати будь-яку).

  3. Після встановлення та ввімкнення підключення до Інтернету виберіть Браузер значок (синій із WWW), щоб відкрити свою LiveArea.

  4. Ви можете побачити список веб-сайтів ліворуч та банери веб-сайтів праворуч унизу (після того, як ви відвідали кілька веб-сайтів, ви повинні почати бачити тут елементи). Ви можете використовувати будь-яку з них, щоб відкрити браузер і перейти безпосередньо до вказаного веб-сайту. Якщо ви їх не бачите або хочете перейти на інший веб-сайт, виберіть Почніть для запуску браузера.

  5. Якщо вам відома URL-адреса веб-сайту, який ви хочете відвідати, виберіть адресний рядок у верхній частині екрана (якщо ви його не бачите, спробуйте прокрутити екран вниз) і введіть URL-адресу на екранній клавіатурі.

  6. Якщо ви не знаєте URL-адресу або хочете здійснити пошук за темою, виберіть Пошук піктограма – це та, яка схожа на лупу, четверта внизу в правій колонці. Потім введіть назву веб-сайту або теми, яку ви шукаєте, як і у веб-браузері вашого комп’ютера.

  7. Наступні посилання те саме, що й у браузері комп’ютера – натисніть на посилання, до якого ви хочете перейти.

Використання декількох Windows

У програмі браузера немає вкладок, але ви можете відкрити до восьми окремих вікон браузера одночасно. Є два способи відкрити нове вікно. Якщо ви хочете відкрити сторінку, для якої ви знаєте URL-адресу, або розпочати новий пошук в окремому вікні, натисніть Windows значок у правій колонці, третій зверху (це виглядає як складені квадрати, у верхньому з яких є +). Потім виділіть прямокутник за допомогою + в ньому з екрана, що з’явиться. Інший спосіб відкрити нове вікно – це відкриття посилання на існуючу сторінку в новому вікні. Натисніть і утримуйте посилання, яке потрібно відкрити в окремому вікні, доки не з’явиться меню, а потім виберіть Відкрити в новому вікні. Щоб перемикатися між відкритими вікнами, виберіть Windows піктограми, а потім виберіть вікно, яке ви хочете переглянути на екрані, що з’явиться. Тут можна закрити вікна, вибравши X у верхньому лівому куті піктограми кожного вікна, або ви можете закрити вікно, коли воно активне, вибравши X у верхній частині екрана, праворуч від адресного рядка.

Інші функції браузера

Щоб додати веб-сторінку до своїх закладок, торкніться значка Варіанти значок (той, що внизу праворуч з на ньому), виберіть Додати закладку, і потім гаразд. Відвідати раніше додану до закладок сторінку просто, як натиснути піктограму улюбленого (серце внизу правої колонки) та вибрати відповідне посилання. Щоб упорядкувати закладки, торкніться піктограми вибраного, а потім Варіанти. Ви також можете зберегти зображення з веб-сторінок на свою карту пам’яті, торкнувшись зображення та утримуючи його до появи меню. Виберіть Зберегти зображення і потім Зберегти. Природно, що при такому крихітному екрані потрібно мати змогу збільшувати та зменшувати масштаб. Це можна зробити, розімкнувши палець на екрані, щоб збільшити масштаб, і стиснувши пальці, щоб зменшити. Або ви можете двічі торкнутися області, яку потрібно збільшити. Двічі торкніться ще раз, щоб зменшити масштаб.

Межі

Поки ви можете користуватися веб-браузером під час гри або перегляду відео, відображення частини веб-вмісту буде обмеженим. Ймовірно, це питання пам’яті та потужності процесора. Отже, якщо ви плануєте багато переглядати сторінки, найкраще спочатку залишити гру або відео. Якщо ви хочете швидко щось шукати, не кидаючи те, що робите, ви можете. Однак ви не можете переглядати відео в Інтернеті, поки у вас гра працює у фоновому режимі.