Skip to content

Як переглянути вміст у iTunes Store

2 de Липень de 2021

Що знати

 • Відкрийте iTunes і перейдіть до iTunes Store. В Особливості виберіть стовпець Перегляньте. Виберіть категорію, жанр або елемент для подальшого перегляду.
 • Виберіть з: Аудіокниги, Фільми, Музика, Музичні відео, Підкасти, і ТВ-шоу.
 • Для музики ви можете переглядати наступне: Настрій, десятиліття, країна, хіти, новинки, гарячі композиції та жанр.

Щоб переглянути вміст у iTunes Store, виберіть категорію, наприклад музику чи подкасти, а потім виберіть жанри, піджанри, виконавців та інші деталі. Це чудовий спосіб виявити вміст, який вам не знайомий, і ми покажемо вам, як глибше заглибитися за допомогою iTunes 12.

Переглядайте жанри та категорії у магазині iTunes

Щоб переглянути вміст у iTunes Store, виконайте такі дії:

 1. Почніть із відкриття iTunes та переходу до iTunes Store.

 2. Прокрутіть униз вікна iTunes Store. В Особливості , натисніть Перегляньте.

 3. Вікно iTunes перетворюється з барвистого, ілюстрованого магазину iTunes Store на базову сітку. На панелі ліворуч натисніть на тип вмісту, який ви хочете переглянути. Варіанти:
  Аудіокниги, Фільми, Музика, Музичні відео, Підкасти, і ТВ-шоу.

 4. Після того, як ви зробили перший вибір, у наступному стовпці відображається вміст. Якщо ви виберете аудіокниги, музику, музичні відео, телевізор чи фільми, ви бачите Жанр. Якщо ви обираєте подкасти, то бачите Категорія.

 5. Продовжуйте робити виділення в кожному стовпці, щоб уточнити перегляд.

  iTunes Огляд екрану, що відображає жанри музики

 6. Коли ви переглядаєте повний набір стовпців для вмісту, який вам подобається, остання колонка відображає альбоми, телевізійні сезони або інші варіанти, що відповідають вашому вибору. Клацніть елемент у останньому стовпці, щоб переглянути списки в нижній половині вікна.

  Результати перегляду музики iTunes

Попередній перегляд та придбання вмісту

Після того, як ви вибрали щось у крайній правій колонці, ви побачите списки для вибраного вами елемента в нижній половині вікна, залежно від вашого вибору.

 • Для Аудіокниги, ви бачите всі аудіокниги, що відповідають вибраному вами жанру та автору / оповідачу. Двічі клацніть аудіокнигу, щоб почути 30-секундний кліп із неї.
 • Для Фільми, ви бачите список усіх фільмів у вибраному жанрі. Двічі клацніть на фільм, щоб переглянути його трейлер.
 • Для Музика, ви бачите пісні альбому. Двічі клацніть пісню, щоб почути 90-секундний кліп із неї.
 • Для Музичні відео, двічі клацніть на відео, щоб переглянути 30-секундний кліп.
 • Для Підкасти, подвійне клацання результатів відтворює подкаст.
 • Для Телешоу, ви бачите списки всіх епізодів вибраного сезону. Подвійне клацання епізоду відтворює 30-секундний попередній перегляд.

Поруч з кожним предметом знаходиться кнопка. Ці кнопки дозволяють завантажувати, купувати або переглядати вибраний товар. Натисніть кнопку, щоб вжити заходів. Щоб завантажити безкоштовні товари або придбати платні товари, вам потрібен ідентифікатор Apple.

Екран огляду музики Apple

Натиснувши, ви знайдете інший тип перегляду Перегляньте у верхній частині екрана iTunes Music. Замість того, щоб переміщатися по сітці параметрів, екран “Огляд” пропонує серед інших опцій категорії музики, згруповані за настроєм, десятиліттями, країною, хітами, новинками та гарячими композиціями. Якщо прокрутити вниз, ви знайдете посилання жанрів на музичні категорії та музичні відео, щоб отримати додаткові опції.

Знімок екрана iTunes із виділеним заголовком