Saltar al contenido

Як передати музику на домашній Apple від Apple

16 de abril de 2021

Apple HomePod – це розумний динамік із підтримкою Wi-Fi, який взаємодіє з Siri, керує розумними побутовими приладами, відтворює музику тощо. Хоча HomePod оптимізовано для відтворення вмісту Apple Music та Apple Podcasts, пристрій також може передавати музику з будь-якої служби, що працює на ваших пристроях Apple, включаючи Spotify, Pandora, Amazon Prime Music, YouTube Music та інші служби. Ось погляньте, як підключити свої послуги потокової передачі музики до HomePod і насолоджуватися усіма своїми музичними послугами на цій розумній гучномовці. Інструкції в цій статті стосуються пристроїв під управлінням iOS 13, iOS 12, iOS 11 та останніх версій macOS.

Apple Inc.

Змістовий покажчик

Стріміть Spotify, Pandora та багато іншого за допомогою AirPlay

Хоча HomePod не має вбудованих підключень для Spotify, Pandora та інших сторонніх служб потокової передачі музики, якщо ваша улюблена програма для потокового передавання знаходиться на пристрої iOS з можливістю AirPlay, ви можете транслювати на HomePod через AirPlay. AirPlay – це безкоштовна технологія, вбудована в пристрої iOS (а також у телевізори Apple і Mac), що дозволяє передавати аудіо та відео між сумісними пристроями. Ось як можна передавати Spotify та інші сторонні музичні програми з вашого пристрою iOS на ваш HomePod. Ви не зможете використовувати Siri з HomePod для управління Spotify, Pandora та іншими сторонніми музичними програмами. Натомість використовуйте екранні елементи керування відтворенням у Центрі керування вашого пристрою iOS або в додатку для керування потоковою музикою.

 1. Переконайтесь, що ваш пристрій HomePod та iOS працюють в одній мережі Wi-Fi та ввімкнуто Bluetooth.

 2. Відкрийте пристрій iOS Центр управління. (Залежно від вашого пристрою iOS та моделі проведіть пальцем вгору знизу або проведіть пальцем вниз від верхнього правого кута.)

 3. У верхньому правому куті Музика , натисніть на Значок AirPlay (кола з трикутником внизу)

 4. Ви побачите список пристроїв AirPlay. В Динаміки та телевізори розділ, торкніться назви HomePod, до якого потрібно передати, а потім закрийте Центр керування.

 5. відчинено Spotify, Пандора, або інший додаток, з якого потрібно транслювати музику.

 6. Почніть відтворювати свою музику, і вона транслюватиметься до вибраного вами HomePod.

Потік Spotify, Pandora та багато іншого з Mac

Потокове передавання Spotify, Pandora та інших музичних служб з Mac на HomePod також використовує AirPlay, але кроки, які ви виконуєте, дещо відрізняються. Ось що робити:

 1. Від Яблуко меню, відкрити Системні налаштування.

  У меню Apple відкрийте Системні налаштування.

 2. Виберіть Звук.

  Виберіть Звук із Системних налаштувань

 3. Виберіть Вихідні дані.

  Виберіть Вихід.

 4. Виберіть HomePod, на який ви хочете передати. Усе аудіо, що надходить з вашого Mac, тепер відтворюватиметься на цьому HomePod.

  Виберіть пристрій Homepod

 5. Поставте прапорець біля Показати гучність у рядку меню. Це дозволяє вибрати HomePod у панелі меню управління звуком, тому вам не завжди потрібно використовувати Системні налаштування.

  Установіть прапорець поруч із пунктом Показувати гучність у рядку меню.

 6. Відтворюйте музику через додаток або браузер Mac, і вона транслюватиметься через HomePod.