Saltar al contenido

Як перезавантажити MacBook Pro

17 de noviembre de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Найпростіший спосіб: перейти до Яблучне меню і виберіть Перезапустіть. Або натисніть Перезапустіть у діалоговому вікні або дозвольте таймеру відлічувати час.
 • З клавіатури: утримуйте КОНТРОЛЬ + Команда + кнопка живлення/кнопка виймання/датчик Touch ID.
 • Щоб примусово перезавантажити MacBook Pro: утримуйте кнопку живлення або КОНТРОЛЬ + Варіант + Команда + кнопка живлення/виймання.

У цій статті пояснюється різні способи перезавантаження MacBook Pro, чому ви хочете перезавантажити MacBook Pro і як примусово перезавантажити MacBook Pro, який не відповідає на команди.

Як перезавантажити MacBook Pro: меню Apple

Можливо, найпростіший спосіб перезавантажити MacBook Pro — це натиснути кілька меню, доступних майже на кожному екрані Mac. Ось що потрібно зробити: цей параметр працює на кожній моделі MacBook Pro з усіма версіями macOS.

 1. Натисніть на Яблучне меню у верхньому лівому куті екрана, а потім виберіть Перезапустіть.

 2. Якщо ви хочете, щоб усі ваші програми та документи знову відкривалися після перезапуску, поставте прапорець біля Повторно відкрити вікна під час повторного входу.

  Діалогове вікно перезапуску MacBook із виділеним пунктом «Повторно відкрити вікна під час повторного входу».

 3. Натисніть Перезапустіть або дайте таймеру відлічити час, щоб завершити перезапуск.

Як перезавантажити MacBook Pro: клавіатура

Якщо вам більше подобається або ваш MacBook Pro не реагує на клацання мишею, ви можете перезапустити його за допомогою клавіатури. Ось що потрібно зробити:

 • Утримуйте КОНТРОЛЬ + Команда + кнопку живлення/витягнення/Touch ID одночасно, доки екран не потемніє та не відтвориться звук перезапуску. Після відтворення звуку відпустіть клавіші та дайте MacBook запуститися знову. Цей метод працює на кожній моделі MacBook Pro.
 • Ви також можете утримувати КОНТРОЛЬ + кнопку витягнути, щоб на деяких моделях на екрані з’явилося діалогове вікно завершення роботи. У цьому діалоговому вікні натисніть Перезапустіть.
 • Якщо жоден із цих варіантів не працює, спробуйте примусово перезапустити, утримуючи кнопку КОНТРОЛЬ + Варіант + Команда + кнопка живлення/витягнення/Touch ID.

Коли перезавантажувати MacBook Pro

Ми рекомендуємо регулярно перезавантажувати MacBook Pro для належного обслуговування системи. Це тому, що перезапуск очищає активну пам’ять (але не втрачає дані) і часто встановлює нові оновлення програмного забезпечення. Інші випадки, коли вам захочеться перезавантажити MacBook Pro, наприклад, якщо він працює повільно, якщо операційна система або програми працюють з помилками або якщо машина зависає.

Чим перезапуск, скидання до заводських налаштувань і вимкнення живлення відрізняються

Перезапуск MacBook Pro – це не те саме, що скидання заводських налаштувань, і це не те саме, що вимкнути його.

 • А перезапустити скидає вашу операційну систему та програми та очищає активну пам’ять, у якій працюють програми. Ви не втратите жодних даних і нічого не зміните в роботі вашого MacBook Pro.
 • А заводські налаштування повертає ваш ноутбук до стану, в якому він був, коли ви вперше дістали його з коробки. Це означає видалення всіх програм, які ви встановили, і даних, які ви створили, очищення жорсткого диска та повторне встановлення macOS. Відновлення заводських налаштувань потрібне, лише якщо ви продаєте MacBook або вживаєте екстремальних заходів для усунення несправностей.
 • Вимкнення MacBook Pro вимикає комп’ютер і зупиняє роботу всіх програм.

FAQ

 • Як перезапустити MacBook Pro у безпечному режимі?

  Є кілька способів отримати доступ до опції безпечного завантаження на Mac. Якщо ви використовуєте дротову клавіатуру: вимкніть Mac, натисніть і утримуйте Shift клавішу, увімкніть Mac і відпустіть Shift коли ви бачите вікно входу або робочий стіл. Для клавіатур Bluetooth: вимкніть, а потім увімкніть Mac, утримуючи кнопку Shift коли ви почуєте звук запуску, і відпустіть Shift коли ви бачите вікно входу або робочий стіл.

 • Як перезавантажити MacBook Pro у режимі відновлення?

  Щоб перезавантажити Mac у режимі відновлення, спочатку перезапустіть Mac, а потім натисніть Команда+Р. На комп’ютері Mac на базі M1 натисніть і утримуйте потужність і дотримуйтеся вказівок на екрані.

 • Як перезапустити камеру ноутбука на MacBook Pro?

  Якщо ваша камера Mac не працює, спробуйте спочатку перезавантажити ноутбук. Якщо камера все ще не працює, скиньте контролер керування системою (SMC) і вимкніть MacBook. Потім переконайтеся, що адаптер живлення підключено > натисніть і утримуйте Shift+КОНТРОЛЬ+Опції > перезавантажте комп’ютер > зачекайте 30 секунд і відпустіть клавіші.