Saltar al contenido

Як перезавантажити Samsung Galaxy Watch

4 de mayo de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • З головного циферблата: проведіть пальцем внизпотім торкніться значок живлення > вимкнути.
 • Зачекайте, поки годинник вимкнуться, потім натисніть і утримуйте кнопку кнопка «Додому поки він не ввімкнеться знову.
 • Ви також можете натиснути й утримувати кнопку кнопка «Додому і кнопку назад доки годинник не вимкнеться, і він автоматично перезапуститься.

У цій статті пояснюється, як перезавантажити Samsung Galaxy Watch.

Як перезавантажити Samsung Galaxy Watch?

Якщо ваш Samsung Galaxy Watch працює, і вам потрібно його перезавантажити, у вас є два варіанти. Ви можете вимкнути годинник у параметрах живлення або примусово перезавантажити його за допомогою фізичних кнопок годинника. Перший спосіб вимикає годинник, тому вам потрібно вручну ввімкнути Samsung Galaxy Watch, щоб завершити процес перезавантаження. Другий метод ініціює послідовність перезавантаження, тому годинник вимикається, а потім перезапускається самостійно. Ось як перезавантажити годинник Galaxy за допомогою меню:

 1. Проведіть пальцем вниз від головного циферблата.

 2. Торкніться значка потужність значок.

 3. Торкніться Вимкнути.

 4. Щоб знову ввімкнути годинник, натисніть і утримуйте фізичну кнопку Додому кнопку.

  Кнопка «Додому» на годиннику Samsung Galaxy.

 5. Відпустіть кнопку «Додому», коли ввімкнеться дисплей годинника.

Як примусово перезавантажити Samsung Galaxy Watch?

Якщо ваш екран завис або елементи керування на сенсорному екрані не працюють, ви також можете примусово перезавантажити Galaxy Watch. Ось як це працює:

 1. Натисніть і утримуйте фізичну Кнопка «Додому і кнопки назад на годиннику.

  Спробуйте натиснути й утримувати лише кнопку «Додому», якщо це не спрацює. Деякі годинники Samsung, як-от Galaxy Watch Active і Active 2, замість цього використовують цей метод.

 2. Продовжуйте утримувати кнопки, коли з’явиться екран живлення.

  Утримуючи кнопки «Назад» і «Додому» на годиннику Samung Galaxy.

  Якщо екран годинника завис, цей екран може не відображатися. У цьому випадку продовжуйте утримувати кнопки, поки екран не стане чорним і не з’явиться повідомлення про перезавантаження.

 3. Коли екран стане чорним, відпустіть кнопки «Додому» та «Назад», і годинник автоматично перезапуститься.

  Перезавантажується годинник Samsung Galaxy.

Яка різниця між перезапуском і скиданням Galaxy Watch?

Коли ви перезавантажуєте Samsung Galaxy Watch, ви по суті вимикаєте його та знову вмикаєте. Годинник залишається у парі з вашим телефоном, і жоден із ваших налаштувань чи даних не буде втрачено. Обидва методи скидання виконують те саме завдання, хоча один вимагає, щоб ви знову ввімкнули годинник вручну, а інший перезавантажував його автоматично. Перезавантаження Samsung Galaxy Watch може вирішити багато проблем, як-от низька продуктивність, повільна відповідь та зависання дисплея. Скидання налаштувань Galaxy Watch, також відоме як скидання до заводських налаштувань, повертає годинник до заводського початкового стану. Ви можете скинути налаштування Samsung Galaxy Watch за допомогою програми Galaxy Wearable на телефоні або через сам годинник. Після скидання вам потрібно налаштувати свій Galaxy Watch так само, як ви зробили, коли ви його вперше отримали. Скидання налаштувань Galaxy Watch може вирішити деякі серйозні проблеми, але якщо ви не створите резервну копію годинника перед його скиданням, ви втратите всі налаштування та дані, збережені на ньому. Вам також потрібно буде виконати скидання, перш ніж ви зможете під’єднати Galaxy Watch до нового телефону, продати його або подарувати.

FAQ

 • Чи можу я телефонувати на своєму Samsung Galaxy Watch?

  Так. Торкніться на годиннику Телефон і вибрати Клавіатура або Контакти. Торкніться зеленого Телефон , щоб почати дзвінок. Щоб відповісти на дзвінки на годиннику Samsung, торкніться лівої зеленої кнопки відповіді та проведіть пальцем до центру екрана.

 • Як зарядити Samsung Galaxy Watch без зарядного пристрою?

  Щоб зарядити Samsung Galaxy Watch без зарядного пристрою, помістіть його на будь-яку сумісну зарядну станцію Qi або телефон Galaxy, який підтримує PowerShare. Уважно стежте за пристроєм, щоб переконатися, що він не перегріється.

 • Як підключити Samsung Galaxy Watch до телефону?

  Щоб підключити Samsung Galaxy Watch до телефону, потрібно скинути налаштування годинника, а потім налаштувати його за допомогою програми на новому телефоні. Samsung Watch можна під’єднати лише до одного телефону одночасно.