Saltar al contenido

Як переміщати сторінки в Word

15 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Додайте заголовки на кожну сторінку, а потім виберіть текст> Додому > Заголовок 1. Тоді, перейдіть до останнього рядка кожної сторінки та натисніть Вставити > Розрив сторінки.
 • Відкрийте навігаційну область і клацніть та перетягуйте заголовки, щоб переміщати сторінки в тому порядку, в якому ви їх хочете.
 • Ви також можете використовувати вирізання та вставку для перестановки сторінок, але це набагато виснажливіше.

Ця стаття містить інструкції щодо переміщення сторінок у Microsoft Word 2019, 2016 та Office 365 за допомогою панелі навігації та копіювання та вставки.

Як налаштувати панель навігації, щоб переставити сторінки

Microsoft Word розглядає документ не як набір окремих сторінок, а як одну довгу сторінку. Через це переставлення документів Word може бути складним. Один із найпростіших способів переміщення сторінок у програмі Word – це використання панелі навігації. Щоб переставити сторінки в навігаційній панелі, потрібно розмістити заголовок на кожній сторінці документа за допомогою стилів Microsoft.

 1. Відкрийте документ Microsoft Word, який потрібно переставити. Угорі на першій сторінці створіть жорстке повернення, натиснувши Введіть на клавіатурі.

 2. Введіть інформацію, яку потрібно використовувати для позначення кожної сторінки в документі. У цьому прикладі ця інформація є Сторінка [number].

  Текст у документі Microsoft Word.

  Ви можете використовувати будь-який текст, який має для вас сенс, тому що ви, можливо, вилучите його пізніше, тому, якщо ви віддаєте перевагу заголовкам, які мають відношення до тексту на сторінці, використовуйте його. Єдине, що ви, мабуть, не хочете робити, – це використовувати однаковий текст на кожній сторінці, оскільки це ускладнить вказівку на панелі навігації, яка саме сторінка є, коли ви починаєте переставляти речі.

 3. Далі виділіть текст і клацніть Додому.

  Вкладка Домашня сторінка в Microsoft Word.

 4. В Стилі селектор, виберіть Заголовок 1.

  Параметр Заголовок 1 у меню Стилі в Microsoft Word.

 5. Далі перейдіть до кінця сторінки та поставте курсор у кінець останнього рядка (або в кінець останнього повного речення) та натисніть Вставити.

  Меню Вставка в Microsoft Word.

 6. Від Вставити стрічки вибрати Розрив сторінки. Це створює чисту сторінку, яку можна легко перемістити з області переходів.

  Параметр «Розрив сторінки» в Microsoft Word.

 7. Повторіть цей процес для кожної сторінки документа.

Як переставити сторінки в Word за допомогою панелі навігації

Після того, як усі ваші сторінки будуть готові, ви можете почати переміщувати їх у своєму документі Word, поки вони не стануть у бажаному порядку.

 1. Якщо він ще не відкритий, потрібно буде відкрити навігаційну область у документі. Для цього натисніть Переглянути.

  Меню Перегляд у Microsoft Word.

 2. На Переглянути стрічки, переконайтеся, що у полі поруч із пунктом є галочка Навігаційна область. Якщо немає, натисніть опцію, щоб вибрати його.

  Параметр панелі навігації в Microsoft Word.

 3. Панель навігації повинна з’явитися зліва на екрані. Там ви можете натискати та перетягувати будь-який із заголовків, що відображаються.

 4. Перетягуючи заголовок, ви помітите, що під кожним заголовком з’являється темно-синя лінія, коли ви перетягуєте повз нього. Якщо ви відпустите заголовок у цей момент, він буде переміщений до місця темно-синьої лінії.

  Переміщення заголовків в області переходів у Microsoft Word.

 5. У міру переміщення сторінок документ у головній області редагування також переміщуватиметься, а текст, який ви перемістили (це повинен бути текст усієї сторінки), буде виділений. Ви також побачите заголовки в Навігаційна область у новому порядку.

  Розділ документа Word, у якому були переставлені сторінки.

Поради щодо зміни порядку сторінок за допомогою панелі навігації

Переміщувати сторінки в Word легко за допомогою навігаційної панелі, якщо в документі є заголовки. Якщо вам потрібно перенести розділи документа, ви можете це робити, доки у вашому документі є структура заголовка. Наприклад, якщо у вас вже є багатосторінковий документ, у якому ви використовували заголовки будь-якого рівня, коли ви вмикаєте область навігації, ця структура з’явиться. Потім можна натискати та перетягувати заголовки, і буде переміщено лише текст під цим заголовком. Однак слід пам’ятати одне, якщо ви переміщуєте розділ, який використовує заголовки нижчого рівня, заголовки нижнього рівня будуть рухатися разом із заголовком верхнього рівня. Отже, якщо у вас є розділ із заголовком 1, двома заголовками 2 та заголовком 3, заголовки 2 та заголовки 3 рухатимуться разом із заголовком 1. Хоча Microsoft Word має кілька дуже добре розроблених стилів, які включають кілька рівнів заголовків, Ви можете створювати свої власні стилі з позначеннями заголовків і використовувати їх також.

Переміщення сторінок у Word за допомогою дій «Вирізати та вставити»

Інший спосіб переміщення сторінок у документі – це вирізання та вставка тексту з одного місця в інше. Для цього виділіть текст, який потрібно перемістити, за допомогою комбінації клавіш Ctrl + X щоб вирізати його, а потім перемістіть курсор до місця, куди потрібно перемістити текст у документі, та скористайтесь комбінацією клавіш Ctrl + V. Вирізати та вставити в Word – це швидкий спосіб переміщення невеликого обсягу тексту навколо документа, але якщо ви намагаєтеся перемістити розділи довжиною сторінок, використання структури заголовка та панелі навігації набагато швидший (і простіший) спосіб переставити документ.