Saltar al contenido

Як перенести бібліотеку iTunes на новий комп’ютер

27 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Найпростіший спосіб: Використовуйте програмне забезпечення, таке як CopyTrans, для копіювання вмісту iPod або iPhone на комп’ютер.
 • Або створіть резервну копію бібліотеки iTunes на зовнішньому жорсткому диску, а потім відновіть резервну копію iTunes із зовнішнього диска на новий комп’ютер.
 • Або скористайтеся програмою Migration Assistant, щоб скопіювати весь вміст вашого старого Mac, включаючи бібліотеку iTunes.

У цій статті пояснюється, як перенести бібліотеку iTunes на новий комп’ютер. Методи включають використання програмного додатка для передачі музики з iPod або iPhone на новий комп’ютер, використання зовнішнього жорсткого диска, використання функції резервного копіювання iTunes, використання помічника міграції або використання Apple iTunes Match. Інструкції застосовуються до macOS 10.14 (Mojave) та раніше. Apple припинила виробництво iTunes у macOS 10.15 (Каталіна)

Використовуйте програмне забезпечення для копіювання або резервного копіювання

Найпростіший спосіб передати бібліотеку iTunes – скористатися програмним забезпеченням для копіювання iPod або iPhone на новий комп’ютер. Цей метод працює, лише якщо вся ваша бібліотека вміщується на вашому пристрої. Точна процедура буде відрізнятися залежно від того, яке програмне забезпечення ви використовуєте, але, як правило, це працює:

 1. Завантажте та встановіть програмне забезпечення для резервного копіювання та передачі даних на новий комп’ютер.

 2. Синхронізуйте свій пристрій з iTunes на старому комп’ютері, щоб скопіювати останню версію бібліотеки.

 3. Підключіть свій iPhone, iPad або iPod touch до нового комп’ютера, але не синхронізуйте його.

 4. Використовуйте програмне забезпечення для копіювання вмісту вашого пристрою iOS на новий комп’ютер.

Використовуйте зовнішній жорсткий диск

Зовнішні жорсткі диски пропонують більше ємності за нижчі ціни, ніж будь-коли раніше. Ви можете отримати великий зовнішній жорсткий диск за доступною ціною. Ці накопичувачі надають ще одну просту можливість перенести бібліотеку iTunes на новий комп’ютер, особливо якщо у вас більше вмісту, ніж вміститься на вашому iPod. Щоб перенести бібліотеку iTunes на новий комп’ютер за допомогою цієї техніки, вам знадобиться зовнішній жорсткий диск із достатнім простором для зберігання вашої бібліотеки iTunes.

 1. Створіть резервну копію бібліотеки iTunes на зовнішньому жорсткому диску.

 2. Від’єднайте зовнішній жорсткий диск від комп’ютера.

 3. Підключіть зовнішній жорсткий диск до нового комп’ютера, на який ви хочете перенести бібліотеку iTunes.

 4. Відновіть резервну копію iTunes із зовнішнього диска на новий комп’ютер.

Залежно від розміру вашої бібліотеки iTunes та швидкості зовнішнього жорсткого диска, це може зайняти деякий час, але це ефективно та всебічно. Ви також можете використовувати програму резервного копіювання, щоб змінити цей процес. Наприклад, ви можете використовувати їх лише для резервного копіювання нових файлів. Отримавши цю резервну копію, скопіюйте її на новий або старий комп’ютер, якщо у вас аварія. Ця техніка не те саме, що зберігати та використовувати основну бібліотеку iTunes на зовнішньому жорсткому диску, хоча це корисна техніка для дуже великих бібліотек.

Використовуйте функцію резервного копіювання iTunes

Цей метод створює резервну копію всієї вашої бібліотеки (за винятком аудіокниг із Audible.com) на CD або DVD. Все, що вам потрібно – це порожні диски та деякий час. Ця опція доступна в iTunes 7 через iTunes 10.3.

 1. Відкрийте iTunes.

 2. Йти до Файл > Бібліотека > Резервне копіювання на диск. У iTunes 7 перейдіть до Файл > Резервне копіювання на диск.

 3. Виберіть, яку інформацію ви хочете передати на диски. Ваші варіанти є Резервне копіювання всієї бібліотеки i списків відтворення iTunes і Резервне копіювання лише покупок із магазину iTunes.

 4. Клацніть Резервне копіювання.

 5. Вставте порожній компакт-диск або DVD-диск у компакт-дисковод комп’ютера. Резервне копіювання триватиме доти, доки диск не буде заповнений, тоді вам доведеться поміняти його на новий.

 6. На новому комп’ютері відновіть бібліотеку з дисків. Вставляйте один диск до передачі його вмісту, а потім вставляйте наступний.

Якщо у вас є велика бібліотека або CD, а не DVD, цей процес займе багато дисків (один компакт-диск вміщує близько 700 МБ, тому для бібліотеки iTunes на 15 ГБ потрібно більше 10 компакт-дисків). Можливо, це не найефективніший спосіб резервного копіювання, оскільки у вашій бібліотеці вже є друковані копії компакт-дисків. Якщо у вас є конфорка для DVD, це матиме більше сенсу, оскільки DVD може вміщувати еквівалент майже 7 компакт-дисків, для тієї ж бібліотеки на 15 ГБ знадобляться лише 3 або 4 DVD-диски. За допомогою пристрою для запису компакт-дисків виберіть варіант резервного копіювання лише покупок у магазині iTunes Store або поступове резервне копіювання (резервне копіювання лише нового вмісту з моменту останнього резервного копіювання).

Використовуйте Асистент міграції

На Mac найпростіший спосіб перенести бібліотеку iTunes на новий комп’ютер – це скористатися інструментом Migration Assistant. Migration Assistant намагається заново створити старий комп’ютер на новому, перемістивши дані, налаштування та інші файли. Він добре передає більшість файлів і економить багато часу. Помічник із налаштування Mac OS пропонує цю опцію під час налаштування нового комп’ютера. Якщо ви не вибрали його тоді, ви використаєте його пізніше, знайшовши Migration Assistant у папці Application, яка знаходиться в папці Utilities. Для підключення двох комп’ютерів вам знадобиться кабель Firewire або Thunderbolt (залежно від вашого Mac). Після цього перезапустіть старий комп’ютер і утримуйте кнопку Т ключ. Ви побачите, як він перезапуститься, і на екрані відобразиться піктограма Firewire або Thunderbolt. Як тільки ви побачите це, запустіть Migration Assistant на новому комп’ютері та дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Використовуйте iTunes Match

Незважаючи на те, що це не найшвидший спосіб передати бібліотеку iTunes і не передавати всі типи носіїв, Apple iTunes Match є надійним варіантом переміщення музики на новий комп’ютер. Цей метод не передає відео, програми, книги чи списки відтворення. Щоб використовувати його, виконайте такі дії:

 1. Підпишіться на iTunes Match.

 2. Ваша бібліотека синхронізується з вашим обліковим записом iCloud і завантажує незрівнянні пісні. Розраховуйте витратити на цей крок годину чи дві, залежно від кількості пісень, які потрібно завантажити.

 3. Після цього перейдіть на новий комп’ютер, увійдіть у свій обліковий запис iCloud і відкрийте iTunes.

 4. Клацніть на Зберігати меню.

 5. Клацніть Увімкніть iTunes Match.

 6. Список музики у вашому обліковому записі iCloud завантажується у вашу нову бібліотеку iTunes. Ваша музика не завантажиться до наступного кроку.

 7. Дотримуйтесь інструкцій із завантаження великої кількості пісень із iTunes Match.

Розмір вашої бібліотеки визначає, скільки часу займе завантаження вашої бібліотеки. Очікуйте також провести тут кілька годин. Пісні завантажуватимуться з незмінними метаданими, наприклад, обкладинка альбомів, кількість відтворень та рейтинг зірок. З огляду на свої обмеження, метод передачі бібліотек iTunes Match найкраще підходить лише тим людям, які мають базову музичну бібліотеку і не потребують передачі нічого крім цього. Якщо це ви, це простий і відносно надійний варіант.

Використовуйте музичну бібліотеку iCloud

Система зберігання даних Apple iCloud зберігає ваш вміст у хмарі, так що передати його так само просто, як і ввійти. Вона відстежує пісні, телевізійні шоу та фільми, на які ви маєте ліцензію, оскільки це займає менше місця. Але кінцевий результат однаковий: якщо ви отримуєте новий комп’ютер, вам потрібно лише увійти в свій ідентифікатор Apple, щоб отримати доступ до придбаного носія.