Saltar al contenido

Як перенести дані з Mac на Mac за допомогою помічника міграції

21 de julio de 2021

Ваш Mac, мабуть, наповнений важливими даними, включаючи важливі документи, фотографії, збережені електронні листи, елементи календаря та багато іншого. Якщо ви купуєте новий Mac, передача всіх даних вашого поточного Mac є простим процесом за допомогою Apple Migration Assistant. Інформація в цій статті стосується комп’ютерів Mac з OS X Lion або пізніших версій OS X або macOS.

Використовуйте Migration Assistant для переміщення ваших даних

Apple Migration Assistant полегшує переміщення всього поточного вмісту Mac на новий Mac, тому вам не потрібно копіювати файли вручну. Перш ніж почати, переконайтеся, що встановили всі доступні оновлення програмного забезпечення Apple на обидва комп’ютери Mac і переконайтеся, що обидва комп’ютери підключені до мережі змінного струму. Ваш старий Mac повинен використовувати OS X Lion або пізнішу версію, і він повинен мати назву. Щоб переконатися, що у нього є назва, перейдіть на Системні налаштування > Спільний доступ і перевірте поле імені комп’ютера. Ви також можете підключити свій новий Mac до старої резервної копії Time Machine і перенести ці дані.

 1. З’єднайте комп’ютери між собою. Якщо обидва комп’ютери використовують macOS Sierra або пізнішої версії, їм просто потрібно бути поруч один з увімкненим Wi-Fi. Якщо хтось використовує OS X El Capitan або старішу версію, підключіть їх до однієї мережі за допомогою Wi-Fi або Ethernet.

 2. На новому Mac перейдіть до Комунальні послуги папку та відкрийте Помічник з міграції. Або введіть Помічник з міграції у Spotlight Search.

 3. Виберіть Продовжуйте.

 4. Асистент міграції запитає, як ви хочете передати свою інформацію. Виберіть З Mac, резервної копії машини чи завантажувального диска.

 5. Виберіть Продовжуйте.

  Знімок екрана програми Migration Assistant на Mac

  Якщо ви переходите зі старої резервної копії Time Machine на Mac, перейдіть до кроку 9.

 6. На вашому старому Mac відкрийте Помічник з міграції і виберіть Продовжуйте.

 7. Коли вас запитають, як ви хочете передати свою інформацію, виберіть На інший Mac.

 8. Виберіть Продовжуйте.

 9. На вашому новому Mac з Передайте інформацію на цей Mac вікно, виберіть піктограму для вашого старого Mac (або піктограму резервної копії Time Machine, якщо це те, що ви переносите).

  Піктограма продовження виділена на екрані передачі

 10. Виберіть Продовжуйте. Можливо, ви побачите код безпеки.

 11. Якщо ви бачите код безпеки на своєму старому Mac, переконайтеся, що це той самий код, що і на новому Mac, а потім виберіть Продовжуйте. (Пропустіть цей крок, якщо ви переходите з резервної копії Time Machine.)

 12. На вашому новому Mac ви побачите список резервних копій, упорядкованих за датою та часом. Виберіть резервну копію, яку хочете використовувати, а потім виберіть Продовжуйте.

  Вибір комп’ютера для передачі інформації

 13. На новому Mac виберіть інформацію, яку потрібно передати, наприклад, програми, файли та папки та налаштування мережі.

 14. Виберіть Продовжуйте. Процес передачі може зайняти кілька годин.

 15. Коли Migration Assistant буде закінчено, увійдіть до перенесеного облікового запису на новому Mac, щоб переглянути його файли.

Також можливо передати певні файли безпосередньо, якщо вам потрібно перемістити лише деякі дані. Наприклад, перемістіть файли Apple Mail на новий Mac, перемістіть дані календаря, перемістіть контакти або дані адресної книги або перенесіть закладки Safari на новий Mac.