Saltar al contenido

Як перенести дані з PS4 на PS5

2 de junio de 2022

Що потрібно знати

 • Йти до Налаштування > система > Системне програмне забезпечення > Передача даних на PS5. На PS4 виберіть елементи > Почати передачу.
 • Або перейдіть до Збережені дані та налаштування гри/програм > Зберегти дані (PS4) > Хмарне сховище > Завантажити.
 • Або скопіюйте файли з PS4 на USB-накопичувач і вставте його в PS5. Керуйте перенесенням через налаштування.

Якщо ви щойно оновили PlayStation 4 до PlayStation 5, ви можете перенести файли збереження PS4 і майже будь-яку гру для PS4 на свою нову PS5. Ця стаття навчить вас кільком способам передачі даних з PS4 на PS5 і пришвидшити процес. У цій статті розповідається про передачу даних після початкового налаштування PS5. Ваш PS5 може мати можливість повної передачі даних під час налаштування, і в цьому випадку вам потрібно слідувати вказівкам на екрані.

Змістовий покажчик

Як перенести дані PS4 на PS5 після налаштування?

Незалежно від того, чи хочете ви перенести всі дані PS4 або певні ігри та програми, процес майже ідентичний. PS5 має опцію передачі даних у меню налаштувань, щоб дозволити вам імпортувати файли з будь-якого PS4 у вашій мережі. Перш ніж почати, вам знадобиться:

 • PS4 з підключенням до Інтернету.
 • PS5 з підключенням до Інтернету.
 • До кожної консолі під’єднано телевізор або монітор (ви все ще можете виконувати передачу даних лише з одним дисплеєм, але ми рекомендуємо два, щоб уникнути необхідності замінювати кабелі HDMI під час процесу передачі).

Для більшої швидкості передачі переконайтеся, що обидві консолі підключені до Інтернету за допомогою дротового з’єднання. Якщо з’єднання Wi-Fi є єдиним варіантом, ви все одно можете підключити консолі за допомогою кабелю LAN, щоб збільшити швидкість передачі даних. Щоб уникнути потенційних проблем, перед початком будь-якої передачі даних переконайтеся, що на PS4 і PS5 встановлено найновішу системне програмне забезпечення.

 1. Увімкніть свій PS5, увійдіть у свій профіль і перейдіть до Налаштування > Система > Системне програмне забезпечення > Передача даних.
 2. Прочитайте попередження та натисніть Продовжуйте.

  Екран попередження про передачу даних на PS5 із виділеним Продовжити

 3. Увімкніть свій PS4 та увійдіть у той самий профіль.
 4. Ваш PS5 почне пошук вашої PS4. Якщо його не вдається знайти, перевірте, чи обидві консолі підключено до однієї мережі, і перезапустіть PS4.
 5. Коли PS4 знайдено, Натисніть кнопку живлення PS4 протягом 1 секунди, поки не пролунає звуковий сигнал. У вас буде 5 хвилин, щоб зробити це, перш ніж процес скинеться.

  Консоль PS4 знайдена за допомогою передачі даних PS5 з виділеним повідомленням

 6. Після перезавантаження PS4 ви побачите список файлів збереження консолі, який відображається на вашому PS5. Виберіть дані, які потрібно передати, відмітивши окремі файли (ви також можете вибрати Вибрати все якщо ви віддаєте перевагу). Після завершення натисніть Далі.

  Вибір збережених даних PS4 для передачі на PS5 з прапорцем і виділеним Далі

 7. Виберіть ігри чи програми, які ви хочете перенести, і натисніть Далі.

  Вибір ігор та програм для PS4 для перенесення на PS5 із виділенням прапорця та виділення «Далі».

 8. PS5 відобразить приблизний час передачі. Натисніть Почати передачу починати.

  Приблизний час передачі даних PS5 і виділено Почати передачу

  Якщо очікуваний час передачі занадто довгий, натисніть Скасувати щоб повернутися до попереднього меню та налаштувати вибрані файли.

 9. Дочекайтеся завершення передачі. Ваш PS4 може продовжувати відображати сповіщення про перенесення навіть після перезавантаження PS5, оскільки PS5 може потребувати додаткового часу для встановлення файлів гри. Не вимикайте PS5 або PS4 під час обробки передачі.

 

Який найшвидший спосіб передати дані PS4 на PS5?

За загальним правилом, дротове з’єднання завжди забезпечує більшу швидкість передачі, ніж бездротове з’єднання. Однак, якщо ви хочете передати збережені дані PS4, завантажити файли збереження з Cloud Storage набагато швидше, ніж використовувати передачу даних на PS5. Хмарне сховище доступне лише за умови підписки PlayStation Plus, тому вам потрібно бути учасником, щоб отримати доступ до цієї функції. Однак, навіть якщо ви використовували Cloud Storage на своєму PS4, немає гарантії, що всі ваші файли збереження були завантажені. Можливо, вам доведеться спочатку їх завантажити.

 1. Щоб переконатися, що ваші файли збереження PS4 завантажено в хмарне сховище, виберіть Налаштування > Управління збереженими даними програми > Збережені дані в системному сховищі.
 2. Виберіть Завантажити в Інтернет-сховище.

  Завантаження збережених даних PS4 в хмарне сховище з виділеним пунктом Завантажити в онлайн-сховище

 3. Звідси ви можете вибрати окремі або кілька файлів, натиснувши кнопку Кнопка параметрів на контролері та натиснувши Виберіть кілька програм. Коли ви закінчите робити вибір, натисніть Завантажити.

  Вибір файлів збереження PS4 для завантаження в хмарне сховище з виділеним пунктом Завантаження

  Ваші файли збереження можуть не бути автоматично доступними на вашій PS5 навіть після завантаження їх у хмарне сховище. Щоб у вас був доступ, вам потрібно вручну завантажити файли збереження в системне сховище PS5.

 4. Увімкніть свою PS5 і перейдіть до Налаштування > Збережені дані та Налаштування гри/програми > Зберегти дані (PS4) > Хмарне сховище.

  Доступ до PS4 Cloud Storage на PS5 із виділеним Cloud Storage

 5. Під Завантажити в сховище консолівиберіть файли збереження, які потрібно перемістити в сховище PS5, і натисніть Завантажити.

  Вибір файлів збереження PS4 для завантаження на PS5 з виділеним пунктом Завантаження

 6. Щоб переконатися, що файли завантажено, перейдіть до Налаштування > Зберігання > Збережені дані у сховищі консолі > Ігри PS4. Це відобразить усі файли збереження PS4, які зараз знаходяться на вашій PS5.

 

Як передати дані через USB-накопичувач

Якщо у вас немає хмарного сховища і ви не бажаєте використовувати функцію передачі даних PS5, ви також можете перенести збережені файли через USB-накопичувач. Для цього візьміть жорсткий диск або карту пам’яті з вільною пам’яттю, вставте його в PS4 і дотримуйтесь цих інструкцій: Хочете заощадити час на передачі даних? PS5 підтримує всі зовнішні жорсткі диски (HDD), сумісні з PS4. Якщо ви використовували жорсткий диск USB зі своєю PS4, ви можете швидко отримати доступ до будь-яких ігор і зберегти файли, збережені на ньому, просто підключивши його до PS5.

 1. Перейдіть до Налаштування > Управління збереженими даними програми > Збережені дані в системному сховищі і виберіть Копіювати на USB-накопичувач.
 2. Виберіть файли збереження, які потрібно перемістити, і натисніть Копія.
 3. Після завершення копіювання файлів вийміть USB-пристрій і вставте його в PS5. Вам потрібно буде вручну скопіювати їх у локальне сховище PS5.
 4. Перейдіть до Налаштування > Збережені дані та Налаштування гри/програми > Збережені дані (PS4) і виберіть USB-накопичувач.
 5. Виберіть Копіювати в консольне сховище. Коли файли будуть скопійовані, ви зможете отримати доступ до файлів збереження PS4 на PS5.

 

FAQ

 • Як підключити контролер PS4 до PS5?

  Щоб підключити контролер PS4 до PS5, підключіть контролер PS4 до консолі PS5 за допомогою кабелю для зарядки, що входить в комплект. Натисніть кнопку PS кнопку в центрі контролера Playstation 4, щоб увімкнути контролер, а потім виберіть користувача. Тепер контролер готовий до використання.

 • Як підключити контролер PS5 до PS4?

  Ви не можете підключити контролер PS5 до PS4, але є обхідний шлях Віддалена гра, який є методом потокової передачі ігор з вашої PS4 на інший пристрій. Підключіть свій PS4 до пристрою з підключеним контролером DualSense (бездротовим або через USB). Це може включати iPhone, Apple TV, пристрій Android, ПК з Windows тощо. Потім ви можете використовувати цей контролер DualSense для гри на PS4.

 • Як оновити ігри для PS4 до PS5?

  Хоча ви можете грати в багато ігор PS4 на PS5, деякі ігри дозволяють оновити гру для PS4 до її версії PS5. Оновлення гри не відбудеться автоматично. Вам потрібно буде перейти на офіційну сторінку гри в мережі PlayStation Network і вибрати опцію оновлення до PS5.