Saltar al contenido

Як перепрограмувати кнопку Samsung Bixby

15 de abril de 2021

Багато користувачів Samsung віддають перевагу іншим голосовим помічникам, таким як Google Assistant, Amazon Alexa або Microsoft Cortana. Хороша новина полягає в тому, що ви можете переназначити кнопку Bixby, щоб отримати доступ до іншої програми, або перепрограмувати Bixby на використання іншого голосового помічника. Інструкції в цій статті стосуються таких версій пристроїв Samsung Galaxy: Galaxy S10e, S10 +, S10, S9 +, S9, S8 +, S8, Примітка 9 та Примітка 8.

Змістовий покажчик

Переконайтеся, що у вас найновіша версія Bixby

Переформатування кнопки Bixby означає зміну програми, яку вона відкриває при натисканні кнопки. Ви не можете повністю вимкнути кнопку або перешкодити їй викликати Bixby. Однак ви можете змінити спосіб його поведінки. Перш ніж розпочати процес, перевірте версію Bixby Voice, щоб переконатися, що вона становить 2.1.04.18 або вище. Йти до Налаштування > Програми > Bixby Voice та прокрутіть униз, щоб переглянути версію.

Якщо вам потрібно оновити програму, перш ніж продовжити, перейдіть до Магазин Galaxy додаток. У магазині Galaxy торкніться меню з трьох рядків у верхньому лівому куті та виберіть Оновлення. Прокрутіть вниз, щоб побачити, чи доступне оновлення для Bixby, і торкніться значка Завантажити в правій частині екрана. Магазин Galaxy відрізняється від магазину Google Play, тому переконайтеся, що ви вибрали правильний додаток.

Оновлення додатків у магазині Samsung

Як переформатувати кнопку Bixby

Переконавшись, що у вас остання версія Bixby Voice, виконайте ці дії, щоб переназначити кнопку Bixby.

 1. Потягніть шторку вікна у верхній частині екрана та виберіть Налаштування.

 2. Йти до Розширені функції > Ключ Біксбі.

 3. На сторінці налаштувань клавіші Bixby у вас є два варіанти. Виберіть варіант, який вам більше подобається. У цьому прикладі Двічі натисніть, щоб відкрити Bixby вибрано. Ви можете відкрити Bixby одним натисканням, і в цьому випадку ви можете призначити подвійне натискання, щоб відкрити щось інше. Або ви можете повернути його назад і призначити єдине натискання клавіші Bixby, щоб відкрити програму на ваш вибір, і призначити подвійне натискання, щоб відкрити Bixby.

  Налаштування клавіші Bixby

 4. З вибраною опцією для Bixby вмикається друга опція. У цьому прикладі це так Використовуйте одинарне натискання. Виберіть варіант.

 5. На сторінці вибраного параметра виберіть міхур праворуч від Відкрийте програму.

 6. Ви потрапляєте на сторінку програм, де ви можете вибрати ту, яку ви бажаєте відкрити, коли натискаєте клавішу Bixby потрібну кількість разів.

 7. Вибравши потрібну програму, ви повернетесь на попередній екран. Щоб змінити програму, торкніться значка Налаштування значок.

  Встановлення клавіші Bixby для відкриття програми.

Запустіть швидку команду в Bixby

Замість того, щоб призначати другу дію клавіші Bixby певній програмі, ви можете вибрати запуск швидка команда. Швидка команда – це набір дій, які ви вирішили здійснити, натиснувши клавішу Bixby один або два рази. Наприклад, якщо ви хочете налаштувати телефон на автоматичне зменшення відволікаючих факторів під час руху автомобіля, встановіть опцію швидкої команди, щоб увімкнути режим «Не турбувати», вимкнути Wi-Fi та вимкнути дисплей «Завжди ввімкнено». Для цього замість вибору Відкрийте програму на Використовуйте одинарний (або подвійний) натисніть сторінку, виберіть Запустіть швидку команду на сторінці, що відкривається, коли ви обираєте одноразове або подвійне натискання. Виберіть існуючу команду або торкніться Перейдіть до швидких команд щоб знайти більше. Щоб змінити швидку команду, поверніться на цей екран і торкніться Налаштування значок.

Запустіть налаштування швидкої команди

Як перепрограмувати кнопку Bixby

Якщо ви розчаровані тим, що не можете автоматично використовувати кнопку Bixby для доступу до іншого віртуального помічника, допоможуть деякі сторонні програми. Наприклад, BixAssist та BixLexa. Це платні додатки, але за ціною $ 0,99 ціна може коштувати інвестицій. Існує ще один спосіб перепризначити кнопку Bixby за допомогою APK Bixby Assistant Remapper. Це трохи більше задіяно, але це безкоштовно. Ось як це працює:

 1. На телефоні Samsung завантажте APK Bixby Button Assistant Remapper. Ви можете отримати попередження про безпеку на своєму пристрої. Вибирайте Продовжуйте або Дозвольте щоб продовжити завантаження.

 2. Як тільки завантаження завершиться, натисніть панель вікна вниз і виберіть Завантажити , щоб відкрити його та розпочати встановлення. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити встановлення. Ви повинні дозволити встановлення з Невідомі джерела встановити це програмне забезпечення. Додаток не вимагає особливих дозволів, тому вибирайте Дозволити з цього джерела за запитом безпечно.

 3. Після завершення встановлення перейдіть до Налаштування > Розширені функції > Ключ Біксбі і виберіть Двічі натисніть, щоб відкрити Bixby.

 4. Виберіть Використовуйте одне натискання.

 5. Якщо він не ввімкнений, увімкніть функцію за допомогою тумблера у верхній частині екрана, а потім виберіть піктограму шестірні поруч Відкрийте програму.

 6. Знайдіть і виберіть Bixby Button Assistant Remapper, а потім закрийте Налаштування.

 7. Натисніть кнопку Ключ Біксбі одного разу. Потім на екрані вибору, що з’явиться, виберіть голосового помічника, який ви хочете використовувати, і виберіть Завжди.

  Налаштування Bixby Button Assistant

 8. Тепер, коли ви хочете використовувати свого альтернативного віртуального помічника, натисніть клавішу Bixby один раз.