Skip to content

Як перерахувати всю музику в бібліотеці Windows Media Player

26 de Червень de 2021

Що знати

 • Найпростіший спосіб – використовувати MediaInfo Exporter.
 • Щоб експортувати список відтворення у програмі MediaInfo Exporter, перейдіть до Файл > відчинено > Папка > вибрати папку> гаразд > Переглянути > Аркуш > Файл > Експорт.
 • Ви можете експортувати списки відтворення у різні формати, включаючи Word, Excel, HTML тощо.

У цій статті пояснюється, як створити список музики для медіапрогравача Windows за допомогою програми MediaInfo Exporter. Інструкції застосовуються до Windows 10, 8, 7, Vista та XP. Якщо ви використовуєте медіапрогравач Windows для організації цифрової музичної бібліотеки, можливо, вам доведеться каталогізувати її вміст. Ведення записів усіх ваших пісень може стати в нагоді. Наприклад, ви можете перевірити, чи є у вас певна пісня, перш ніж купувати її (знову). Або вам потрібно з’ясувати всі пісні, які ви отримали від групи чи виконавця. Зазвичай користуватися текстовим каталогом набагато простіше, ніж використовувати засоби пошуку в WMP. Однак у програвачі Windows Media Player немає вбудованого способу експорту вашої бібліотеки у вигляді списку. Крім того, опції друку також немає, тому ви навіть не можете використовувати загальний текстовий драйвер друку Windows для створення текстового файлу. Отже, який найкращий варіант?

Каталогізуйте свою музику.
Зображення © Lluís Real / age fotostock / Getty Images

Експортер MediaInfo

Мабуть, найкращим рішенням є використання інструменту під назвою MediaInfo Exporter. Цей пакет поставляється з безкоштовним пакетом зимових розваг Microsoft 2003. Він спочатку був створений для Windows Media Player 9, тому ви можете подумати, що цей старий плагін не може працювати для новіших версій WMP. Хороша новина полягає в тому, що є новіші версії для більш сучасних версій Windows (серед інших ОС). Інструмент MediaInfo Exporter дозволяє зберігати список пісень у різних форматах. Це:

 • Microsoft Word
 • Microsoft Excel
 • Microsoft Access
 • Internet Explorer (HTML)
 • Простий текст, який можна відкрити за допомогою Блокнота

Завантаження програми

Перейдіть на веб-сторінку MediaArea і виберіть спадне меню в розділі MediaInfo. У меню виберіть Завантажити. Виберіть свою версію Windows для завантаження. Після завершення процесу встановлення виберіть його з Меню «Пуск» налаштувати будь-який Преференції. Виберіть гаразд закрити.

Використання засобу експортування MediaInfo

Тепер, коли ви успішно встановили програму, настав час розпочати створення каталогу всіх своїх пісень. Для цього запустіть MediaInfo і виконайте такі дії:

 1. Виберіть Файл > відчинено > Папка.

  Вибір папки для пошуку музики.

 2. Виберіть папку, що містить музику, яку ви хочете каталогізувати, і виберіть гаразд.

  Виберіть папку на жорсткому диску та натисніть кнопку OK.

 3. Щоб переглянути список пісень, перейдіть до Переглянути > Аркуш.

  Вибір типу макета для експорту.

 4. Щоб експортувати список, перейдіть до Файл > Експорт (Alt + E).

  Вибір пункту Експорт у меню Файл.

 5. Виберіть формат, в який ви бажаєте експортувати файл.

  Параметри файлу для збереження експорту.

 6. Виберіть, куди потрібно зберегти файл та ім’я файлу Виберіть потрібну назву файлу і виберіть гаразд.

  Вибір шляху для збереження файлу та імені файлу.