Saltar al contenido

Як перетворити старий смартфон на портативний медіаплеєр

26 de abril de 2021

Життєвий цикл сучасних смартфонів може здаватися досить коротким, враховуючи, що останні версії, здається, виходять знову і знову щороку. Хоча деякі з нас з нетерпінням чекають абсолютно нового оновлення, інші воліють отримати максимум від чогось, перш ніж замінювати його. Але коли ви врешті-решт вдаєтеся до придбання нового пристрою, не просто викидайте старий! Використовуйте його з користю (електронні відходи – це також проблема екології). Тож якщо ви не можете продати старий пристрій, продати його чи передати комусь, чому б не перепрофілювати смартфон (або планшет) у портативний медіаплеєр?

Іен Мастертон / Getty Images

Змістовий покажчик

Чому зробити портативний медіаплеєр – чудова ідея

Якщо ви звикли слухати музику та / або переглядати відео через свій смартфон, можливо, вам цікаво, чи варто мати спеціальний портативний медіаплеєр. Відповідь полягає в тому, що вся справа в зручності та впорядкуванні ваших особистих технологій. Дозволяючи портативний медіаплеєр бути основним пристроєм для роботи з більшою частиною цифрових аудіо / відео розваг, ви можете зберігати свій смартфон (і заряд батареї) для важливих речей, таких як телефонні дзвінки, фотографії, обмін повідомленнями, розміщення повідомлень у соціальних мережах, іграх, Інтернеті перегляд, і все інше. Сила володіння портативним медіаплеєром стає більш очевидною, коли використовується разом із цілою домашньою або багатокімнатною аудіо / розважальною системою. Ви можете надсилати вміст із портативного медіаплеєра на колонки та / або телевізори за допомогою дротового або бездротового з’єднання. Наприклад, скажімо, ви влаштовуєте вечірку для гостей і хочете, щоб музика звучала на всіх ваших динаміках. ти могла залиште свій смартфон підключеним до мережі, щоб виконувати роботу. Але оскільки воно повинно знаходитись поруч із вашим звуковим обладнанням, ви, ймовірно, пропустите дзвінки, сповіщення чи повідомлення, якщо не будете постійно повертатися до перевірки. Портативний медіаплеєр може служити точно таким же цілям, але краще, оскільки він присвячений аудіо- та відеорозвагам. І на відміну від CD / DVD-програвача або програвача, ви можете покласти портативний медіаплеєр у кишеню, щоб взяти його з собою куди завгодно. Найкраще, цілком можливо перетворити старий смартфон на портативний медіаплеєр, не витрачаючи багато (якщо такі є) грошей. Ось такі кроки:

Перший крок: Виконайте заводські скидання

Обчислювальні пристрої (до яких також входять смартфони та планшети), як правило, працюють краще після свіжого витирання, тому варто починати спочатку, повертаючи все до заводських значень. Це очищає все, включаючи будь-які затримані дані користувача, файли конфігурації та всі додаткові програми, які все одно вам не знадобляться. Подумайте про це як про весняне прибирання. Ви можете відновити заводські налаштування на iOS так само ефективно, як і на пристроях Android. Процес не завжди є настільки очевидним (з метою запобігання нещасним випадкам) і може дещо відрізнятися залежно від марки та моделі. Ви хочете ознайомитися з посібником (також зазвичай доступним в Інтернеті), щоб отримати вказівки щодо того, як виконати заводські скидання на старому смартфоні. Після завершення настав час впорядкувати інтерфейс.

Видалити / вимкнути або сховати стокові програми

Мобільні пристрої надзвичайно корисні з безліччю наявних програм. Але оскільки ви замість цього перетворюєте старий смартфон на портативний медіаплеєр, все зайве – це просто метушня. Камера, калькулятор, документи, обмін повідомленнями, фотогалерея, диктофон? Жоден з них не є ключовим інструментом для чогось, що буде присвячене відтворенню аудіо- та відеомедіа, правда? Якщо вам зручно це робити, ви можете видалити або вимкнути непотрібні програми для акцій (ті, що є після скидання до заводських налаштувань) – це більше функція для пристроїв Android. В іншому випадку приховування / видалення програм з головного екрана (він лише позбавляється значка, а насправді не видаляється) може бути настільки ж ефективним. На головному екрані портативного медіаплеєра все, що вам дійсно потрібно, – це програми для музики та / або відео. Тримайте його в порядку, щоб отримати найкращий досвід!

Завантажте, оновіть та персоналізуйте

Тепер, коли ваш портативний медіаплеєр готовий і готовий, йому знадобиться доступ до Інтернету, щоб завантажити та оновити всі потрібні програми. Пам’ятайте, що відновлення заводських налаштувань стерло і повернуло все до основ, тому вам доведеться додавати програми. Увімкніть Wi-Fi на пристрої та підключіть його до вашої бездротової домашньої мережі. Тільки пам’ятайте, що для доступу до Інтернет-магазинів додатків, таких як Google Play, Apple App Store та Amazon, потрібно спочатку увійти за допомогою своїх паролів – це будуть ті самі паролі, що й у вашому звичайному смартфоні. Якщо ви ще не знаєте, що завантажувати, ви можете перевірити найпопулярніші безкоштовні програми / послуги потокового передавання музики, а також найпопулярніші сервіси потокового телебачення та фільмів. Продовжуйте завантажувати всі необхідні програми на портативний медіаплеєр. Піктограми програм повинні заповнитись на головному екрані, щоб ви могли організувати їх за бажанням. Якщо ні, то просто відкрийте список програм, погортайте сторінки значків (вони розташовані в алфавітному порядку) і перетягніть їх на головний екран. Після завантаження всіх ваших мультимедійних програм увійдіть у кожну службу по черзі. Якщо у вас ще немає облікового запису, вам буде запропоновано створити новий. Нарешті, не забудьте персоналізувати свій портативний медіаплеєр шпалерами, ефектами, різними шрифтами або кольоровими схемами. Багато з них доступні на вашому пристрої без будь-яких завантажень (хоча ви можете знайти більше в магазинах додатків). Побавтесь цього!

Скопіюйте носій та розширте сховище

Напевно, у вас є колекція цифрових аудіо / медіафайлів, тож скопіюйте бажане на портативний медіаплеєр. Це так само просто, як підключити портативний медіаплеєр до місця, де зберігаються всі ці файли (ймовірно, до домашнього комп’ютера / ноутбука). Якщо у вас ще немає музики чи відео для перенесення на портативний медіаплеєр, легко завантажити та / або оцифрувати майже все, що вам подобається. Якщо ви користувач iOS, пісні, завантажені з iTunes, можуть бути перетворені в MP3. Якщо ви придбали компакт-диски та / або вінілові альбоми у Amazon, можливо, ви вже володієте деякими цифровими копіями MP3 за допомогою функції AutoRip від Amazon. Є також сайти, які дозволяють вам легально завантажувати музику безкоштовно. Все це можна скопіювати на портативний медіаплеєр. Якщо у вас є фізична колекція (наприклад, компакт-диски, вінілові пластинки) музики, ви можете робити законні цифрові копії для особистого користування. Ви можете оцифрувати компакт-диски за допомогою iTunes, оцифрувати вінілові платівки або навіть оцифрувати касети. Цифрові фільми можна легально придбати в Інтернеті (наприклад, у Amazon), а DVD-диски можна безкоштовно скопіювати на iPad. Багато дисків Blu-ray, які ви купуєте, також постачаються з цифровою копією фільму. Тож усі ці файли можна покласти на портативний медіаплеєр для передачі на динаміки та телевізори. Але вам доведеться переконатися, що всі ці цифрові файли вміщуються. Смартфони зазвичай мають 16 або 32 ГБ місця для зберігання. Для деяких, особливо тих, хто віддає перевагу потоковій передачі музики з Інтернету, а не із збережених файлів, цього може бути багато. Але багато хто з нас може мати колекції цифрових медіа обсягом від сотень гігабайт до терабайт для музики та / або відео. Подумайте, скільки фізичного простору можуть зайняти сотні компакт-дисків та / або DVD-дисків у підшивках; те саме поняття стосується цифрового зберігання. Особливо це стосується відео, оскільки ці відеофайли можуть мати розмір від 2 до 20 ГБ. Кожен. Тож кількість вільного місця у вас може справді мати значення! Існує кілька простих варіантів збільшення обсягу вільного місця для зберігання. Якщо ваш портативний медіаплеєр є пристроєм Android, він може мати можливість роз’єму для картки micro SD для розширення сховища. Якщо так, тоді все, що вам потрібно зробити, – це вставити карту пам’яті micro SD великої ємності та скопіювати туди весь свій цифровий вміст. В іншому випадку більшість пристроїв Android підтримують USB OTG. Це означає, що (за допомогою недорогого кабелю USB OTG) ви можете підключити такі речі, як флеш-накопичувачі USB або жорсткі диски USB, до портативного медіаплеєра. Пристрої iOS мають Flash-сумісні флеш-накопичувачі, які ви можете придбати для зручності підключення та відтворення. У будь-якій із цих ситуацій вам потрібно буде скопіювати цифровий носій на накопичувач. А після підключення до портативного медіаплеєра цифрову музику / відео стає доступним для відтворення.

Використовуйте кабель та / або Go Wireless

Досить просто підключити пристрої iOS або Android до стереосистем / приймачів, навушників або динаміків. Для потокової передачі музики з портативного медіаплеєра вам потрібен лише аудіокабель. Здебільшого ви можете розраховувати на використання кабелю, що має 3,5 мм з’єднання на обох кінцях (наприклад, для навушників). Але залежно від типу доступних входів, вам може знадобитися аудіокабель із 3,5-мм штекером на одному кінці та роз’ємами RCA (червоний та жовтий штекери) на іншому кінці. Оскільки портативний медіаплеєр є джерелом звуку, він підключається до «аудіовходу» на динаміку або приймачі. Ще однією великою перевагою використання старішого смартфона як портативного медіаплеєра є можливість бездротового підключення. Якщо ваші динаміки або приймач оснащені бездротовим з’єднанням Bluetooth, тоді ви можете підключити портативний медіаплеєр без будь-яких кабелів. Хоча Bluetooth є найпоширенішим, є й інші бездротові аудіотехнології, кожна з яких має плюси та мінуси. Якщо у вашій системі немає бездротового з’єднання Bluetooth, ви можете придбати та встановити простий приймач Bluetooth, щоб забезпечити цю можливість. Що стосується використання портативного медіаплеєра для передачі відео на телевізор (безпосередньо або через приймач домашнього кінотеатру), найпростіший спосіб – це використовувати кабель HDMI. Однак потрібен спеціальний адаптер, щоб портативний медіаплеєр можна було підключити за допомогою звичайного кабелю HDMI. Для пристроїв iOS Apple має цифрові AV-адаптери (для Lightning або 30-контактних підключень), надійні та прості у використанні. Ви також можете знайти подібні типи мобільних адаптерів HDMI для пристроїв Android (Amazon – найкращий вибір). Спершу ретельно перевірте сумісність. Якщо вам потрібна бездротова передача відео, Google Chromecast Ultra може стати вашим найкращим другом. Подумайте про це як про бездротовий адаптер HDMI. Він підключається до телевізора або приймача і по суті замінює необхідність у фізичному кабелі для передачі відео / аудіо. Google Chromecast сумісний з пристроями iOS, Android, macOS та Windows, які підтримують функцію віддзеркалення дисплея. Незалежно від того, чи плануєте ви переносити медіаплеєр для надсилання відео із збережених файлів або через послугу потокового передавання (наприклад, Hulu, Netflix, YouTube, Amazon Video), Google Chromecast може це впоратись. Не так погано переробляти старий пристрій!