Saltar al contenido

Як перетворити фотографію на натхненний Нагелем векторний портрет

27 de julio de 2021

Якщо ви певного віку, ім’я Патрік Наґел, мабуть, дзвонить, якщо ви думаєте про мистецтво з Десятиліття «Я» – 1980-х. Якщо ім’я не знайоме, його стиль постеру, ймовірно, є (особливо якщо ви були підлітком або старше в той період). Відомий своїми мінімалістськими, стилізованими жінками, його роботи часто імітують навіть сьогодні.

Змістовий покажчик

Нанесіть на фотографію ретро-спін 80-х

Ведмідь Джеккі Говард
Деякі особливості стилю ілюстрації Нагеля для його спокусливих жінок (та й чоловіків):

 • Висококонтрастна біла шкіра і чорне волосся
 • Ідеальні червоні губи
 • Мінімальні деталі – в основному очі, брови, рот, навіс носа і, можливо, кілька тіней для визначення щік та інших частин тіла
 • Геометричні фігури та кольорові блоки (як фон, передній план, так і одяг досліджуваних)


«Жінка Нагеля складна – це є ключем до її підсвідомого заклику. Вона хоче уваги, іноді хизуючись, але залишаючись віддаленою. Вона здається розумною, самовпевненою, але віддаленою».

Використання зображень, натхненних Нагелем

Хоча ви могли б відтворити його вигляд за допомогою фігур, які ви намалюєте самі, для когось може бути простіше і бажаніше сфотографувати себе чи іншу людину і перетворити це на зображення, схоже на Нагеля. Тут ми розглянемо деякі прийоми відтворення цього мінімалістичного стилю з реальних фотографій. Після того, як ви створили власний витвір мистецтва, натхненного Нагелем, ви можете продемонструвати його одним із таких способів:

 • Перетворіть це в плакат
 • Використовуйте його як ілюстрацію в брошурі чи бюлетені
 • Перетворіть усі кружки для брошури або бюлетеня на стилізовані зображення (переконайтеся, що загальний стиль вашої публікації сумісний з цим мінімалістичним стилем)
 • Створіть зображення профілю Facebook
 • Перетворіть старші фотографії у векторні портрети для позначень імен вашого класу (особливо якщо ви закінчили навчання у 70-х чи 80-х)
 • Перетворіть свою ілюстрацію у фонове зображення для комп’ютера, планшета або смартфона.

Як векторизувати фотографію виглядом, натхненним Нагелем

Портрет Майкла Джеймса в стилі Нагеля

Ведмідь Джеккі Говард
Фотографія містить багато інформації, але для цього мінімалістичного стилю ви збираєтеся викинути більшу її частину. Хоча ви можете використовувати редактор зображень, такий як Photoshop, рекомендується використовувати ілюстративне програмне забезпечення, таке як Adobe Illustrator.

Основи

 • Використовуйте оригінальну фотографію як еталон. В ідеалі розмістіть його на шарі шаблону, зафіксуйте на місці і трохи затемніть.

Незалежно від того, яке програмне забезпечення ви використовуєте, шари полегшують створення, доопрацювання та спробування альтернативних версій ваших ілюстрацій.

 • Використовуючи будь-який з інструментів для малювання, який найкраще підходить вам (олівець, ручка, пензлик), намалюйте контури навколо основних великих фігур на вашій фотографії. Це насамперед волосся (або капелюх у нашому прикладі), шкіра (обличчя, шия, будь-які інші частини тіла, що демонструються) та одяг. Заповніть кожну фігуру іншим кольором, щоб було легше диференціювати кожну. Змінити кольори можна пізніше.

Якщо ви не знайомі з векторним малюванням, дізнайтеся більше про опорні точки, ручки управління та інструменти пера (наприклад, у Photoshop та Illustrator).

 • Тимчасово сховайте ці шари шкіри, волосся та одягу. Знову ж таки, використовуючи оригінальну фотографію як еталон, намалюйте ключові фігури (очі, брови, рот, ніс, вуха)
 • Приховуйте та показуйте шари за необхідності та працюйте над точним налаштуванням накреслених вами фігур. Ви збираєтеся на простоту, але, можливо, ви захочете залучити набагато більше можливостей, ніж в кінцевому підсумку використаєте.
 • Зробіть те саме з іншими частинами фотографії, включаючи прикраси, окуляри, тіні на одязі тощо.
 • Коли у вас буде основний предмет так, як ви хочете, зафіксуйте його на місці та працюйте над додаванням нового фону (якщо хочете).

Інші речі, які слід врахувати

Якщо ви хочете отримати більш стилізований вигляд, ви можете перемалювати очі та рот, щоб вони були більш досконалими за формою. Це залежить від того, наскільки ви хочете, щоб готове зображення виглядало як оригінальний об’єкт. У прикладах цього посібника ми намагались зберегти основні обличчя впізнаваними як оригінальні теми. Почніть з однотонних блоків, а потім експериментуйте з градієнтними заливками для ірисів, губ, одягу або тіней. Однак, щоб дотримати дух Нагеля, не використовуйте занадто багато вигадливих ефектів.

Стилізований, мінімальний твір мистецтва 3 способи

Портрет Тріо в стилі Нагеля

Ведмідь Джеккі Говард
Якщо вам подобається вигляд, натхненний Нагелем, але ви хочете щось з більш реалістичними кольорами, ви можете це зробити. Тільки обов’язково змініть кольори тіней та інші деталі, якщо це необхідно, щоб відобразитися на різних кольорах фону. У тріо, показаному вище, ви побачите чорне волосся і дві версії темно-русявого / світло-каштанового волосся. На третьому зображенні змінюється колір шкіри.

Грайте з фонами та аксесуарами

Ще один спосіб розважитися такими фотографіями – це гратись із фонами та аксесуарами. Зверніть увагу, що суб’єкт носить окуляри на цих зображеннях та на першому портреті, показаному вище. Оскільки звичайні старі окуляри нудні (але з ними часто легше працювати, ніж малювати очі!), Ми додали прозорі горошок на окулярах на першому портреті та зиг-зиги на зображенні на цій сторінці. Якщо на вашому об’єкті носять сережки (або навіть якщо вони не є), отримайте задоволення і від них. Створіть перебільшені обручі або бовтанки, або додайте браслети-браслети, намисто або навіть шарф або шапку там, де їх не було. Змінюючи кольори, не забудьте спробувати його на різних фонових малюнках та кольорах. Часто звичайний чорний або білий – це все, що вам потрібно.

Використовуйте автоматичну трасування з висококонтрастними зображеннями

Окрім того, що ви намалюєте потрібні фігури поверх вашої довідкової фотографії, для деяких зображень ви можете отримати прийнятні результати, використовуючи автоматичне відстеження або Live Trace. Спробуйте його із висококонтрастними зображеннями, щоб хоча б дати відправну точку для своєї роботи.

Применшуйте недоліки та отримуйте задоволення

Подобається ідея більш досконалої шкіри та меншої кількості зморшок, але ви хочете зберегти свій образ максимально реалістичним? Кілька швидких фотофіксів виправляють ефект червоних очей, вирівнюють недоекспозицію, відбілюють зуби, приховують плями та просто роблять ваші об’єкти виглядають краще та молодшими в цілому. Зрештою, отримайте задоволення та не надто захоплюйтеся створенням точної копії одного із зображень з галереї Патріка Нагеля – але обов’язково переглядайте зображення, щоб знайти ідеї та натхнення.