Saltar al contenido

Як перетворити Groove та OneDrive у музичний потоковий дует

23 de julio de 2021

OneDrive – це служба хмарного зберігання для Microsoft Windows. Дізнайтеся, як передавати свою музичну колекцію на всі свої пристрої за допомогою музичного програвача Groove та OneDrive. Microsoft припинила підтримку Groove в 2018 році, але ви все одно можете використовувати програму в Windows 10, Android або iOS, завантаживши програму.

Змістовий покажчик

Як транслювати музику за допомогою Groove та OneDrive

Перш ніж розпочати, упорядкуйте свої музичні файли в одну папку. Щоб налаштувати потокове передавання музики за допомогою Groove та OneDrive у Windows 10:

 1. Зайдіть на сайт OneDrive.com і ввійдіть у свій обліковий запис Microsoft.

 2. Шукайте папку з іменем Музика. Якщо є Музика папку перераховані під Файли, перейдіть до кроку 8. В іншому випадку натисніть Клавіша Windows+Е відкрити Провідник файлів Windows.

  Музична папка в Windows

 3. Виберіть OneDrive на лівій панелі Провідника файлів Windows.

  OneDrive у Провіднику файлів

 4. Перейдіть на вкладку Домашня сторінка, виберіть Нова папката назвіть нову папку Музика.

  Піктограма нової папки в розділі Головна

 5. Клацніть правою кнопкою миші OneDrive (маленька хмарка) на панелі завдань Windows 10, а потім виберіть Налаштування. Якщо ви не бачите піктограми OneDrive, виберіть стрілка вгору на панелі завдань, щоб показати більше опцій.

  Налаштування OneDrive

 6. Виберіть Рахунок вкладку, а потім виберіть Виберіть папки.

  Обліковий запис> Виберіть папки» class=»lazyload»   id=»mntl-sc-block-image_1-0-30″ ></p>
</li>
<li>
<p>Переконайтеся, що поле біля <strong>Музика </strong>, а потім виберіть <strong>гаразд </strong>і закрийте вікно налаштувань OneDrive.</p>
<p><img decoding=

 7. Відкрийте Музика папку у вашому OneDrive та виберіть Завантажити > Папка.

  Завантажити> Папка» class=»lazyload»   id=»mntl-sc-block-image_1-0-38″ ></p>
</li>
<li>
<p>Виберіть папку, що містить ваші музичні файли, і виберіть <strong>Завантажити</strong>. Після завантаження вашої музичної колекції в OneDrive ви зможете отримати до неї доступ на всіх своїх пристроях.</p>
<p><img decoding=

 8. Після завершення завантаження музики в OneDrive відкрийте Groove. Ваша музична колекція заповнить програму, і ви зможете транслювати музику.

  Відкрийте Groove, щоб розпочати потокове передавання музики з вашого OneDrive.

Потокове передавання музики через OneDrive на мобільних пристроях

Якщо у вас є мобільний додаток Groove, увійдіть за допомогою облікового запису Microsoft, щоб передавати свою музичну колекцію з хмари на мобільний пристрій. Ви також можете передавати музику з OneDrive через Spotify або iTunes, використовуючи подібні налаштування.

Обмеження використання OneDrive для потокового передавання музики

Microsoft обмежує потокове передавання музики до 50 000 композицій. Ви також обмежені тим, скільки місця для зберігання у вас є в OneDrive. Безкоштовні користувачі мають 5 ГБ пам’яті, але якщо ви підписалися на Microsoft 365, ви отримаєте 1 ТБ місця для зберігання. Це більш ніж достатньо місця для зберігання 50 000 треків на додаток до ваших файлів MS Office і до всього іншого, що вам потрібно.