Saltar al contenido

Як писати в PDF

4 de marzo de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • У Windows Microsoft Edge пропонує базовий редактор PDF. На Mac Preview надає ті самі функції.
 • Для iOS використовуйте Markup у меню Safari. Для Android використовуйте Microsoft OneDrive.

У цій статті розглядатимуться різні програми, за допомогою яких можна писати у PDF-файлах і заповнювати форми. Інструменти, які вам потрібні, ймовірно, уже є на вашому комп’ютері.

Чи можете ви писати в PDF?

Існує кілька способів і типів програмного забезпечення, за допомогою яких можна писати, коментувати та іншим чином робити нотатки в PDF. Залежно від вашої операційної системи деякі з цих методів уже можуть бути доступні на вашому комп’ютері.

Як писати в PDF у Windows

Якщо у вас Windows 10 або 11, швидше за все, у вас уже є базовий редактор PDF. Microsoft Edge пропонує прості функції PDF, зокрема створення текстових приміток, виділення тексту та малювання в документі.

 1. Відкрийте меню Windows і знайдіть Microsoft Edge. Якщо він недоступний для вашого комп’ютера, ви можете безкоштовно завантажити Edge з офіційного веб-сайту Microsoft.

 2. Відкрийте PDF-файл у Microsoft Edge. Якщо ваш PDF-файл знаходиться в Інтернеті, ви можете просто розмістити веб-посилання на панелі браузера, і PDF-файл відкриється автоматично. Відкрийте Провідник Windows і знайдіть PDF-файл, якщо він знаходиться на робочому столі. Якщо ви нещодавно завантажили PDF-файл з Інтернету за допомогою Edge, натисніть Ctrl+J в Edge. Ця комбінація клавіш відкриє меню завантажень, і ви зможете безпосередньо відкрити PDF-файл.

 3. У верхній частині екрана ви побачите інструменти редагування PDF під панеллю браузера. Додати текст дозволяє створити текстове поле та ввести текст. Ви можете змінити розмір, колір і інтервал тексту в інструменті «Додати текст».

 4. Щоб писати на PDF-файлі від руки, наприклад підписуючи документ, виберіть малювати інструмент. Цей інструмент дозволяє малювати пальцем на сенсорній панелі або писати за допомогою миші. Поруч із інструментом малювання на панелі є спадне меню, яке дозволяє вибрати колір і товщину лінії.

  Намалюйте та підпишіть від руки на PDF-файлі в Microsoft Edge

  Інструмент малювання вмикається, коли ви клацаєте PDF-файл, і вимикається лише тоді, коли ви клацаєте вдруге. Обов’язково виконайте цей другий клацання, інакше ви можете побачити додаткові лінії.

 5. Щоб видалити свій малюнок від руки, виберіть інструмент «Стерти» та клацніть його, а потім перемістіть мишу або проведіть по сенсорній панелі. Це зітре все.

 6. Щоб виділити текст, натисніть інструмент виділення. Подібно до інструмента «Малювання», тут є спадне меню, яке дозволяє вибрати колір і товщину лінії. Ви також можете вибрати, чи потрібно виділяти лише текст. Ви можете видалити виділення, клацнувши його правою кнопкою миші та вибравши Виділіть > Жодного.

 7. Щоб додати примітки до PDF-файлу, виділіть текст, який потрібно зробити примітку, клацніть правою кнопкою миші область, яку потрібно зробити примітку, і виберіть Додати коментар. Потім натисніть галочку, щоб додати нотатку. Якщо ви додали примітку до виділеної області, коментар буде на початку цього виділеного розділу. Якщо ви нічого не виділили, це буде автоматично розміщено в документі.

  Анотація до PDF-файлу в Microsoft Edge

  Ці анотації створюють спливаючу підказку, текст, який з’являється, якщо навести на нього курсор миші. Якщо кілька людей коментують документ, його буде важко прочитати; додавання коментарів сприятиме зручнішому читанню.

Як я можу писати в PDF на Mac?

Для користувачів Mac найкращим інструментом для написання PDF-файлів є програма Preview, яка попередньо встановлена ​​на macOS. Хоча він більш відомий як простий редактор зображень, це досить компетентний редактор PDF. У вас є прості потреби? Ось як підписати PDF-файл за допомогою Preview на Mac.

 1. Відкрийте PDF у попередньому перегляді. Якщо ви не встановили альтернативний інструмент, подвійне клацання PDF-файлу в Finder або на робочому столі автоматично відкриє його в Preview.

 2. Виберіть Інструмент розмітки на панелі інструментів у верхній частині PDF-файлу у верхньому правому куті. Він нагадує маркер, спрямований вгору всередині кола.

  Інструмент розмітки для PDF-файлу в попередньому перегляді на Mac

 3. Відкриється друга панель інструментів. Щоб малювати на документі від руки, знайдіть Ескіз або малювати інструменти, які нагадують хвилясті лінії. Інструменти ескізу малюють просту лінію та намагаються вгадати форму, яку ви намагаєтесь намалювати. Інструмент «Малювання» створить світлішу або товстішу лінію залежно від того, наскільки сильно ви натискаєте на трекпад.

  Інструмент ескізу для PDF-файлу на панелі інструментів попереднього перегляду розмітки на Mac

 4. Щоб додати текст, натисніть на текст інструмент. Ви можете написати текст у полі будь-де та перетягнути його в документ.

  Текстовий інструмент на панелі розмітки Preview на Mac

 5. Щоб додати підпис, натисніть Знак інструмент. Ви можете зберегти свій підпис у Preview і автоматично завантажити його.

  Інструмент підпису на PDF-файлі в попередньому перегляді на Mac

Як я можу писати в PDF на iPhone?

iPhone та iPad також мають вбудовані функції редагування PDF, у цьому випадку в Safari.

 1. Перейдіть до PDF-файлу в Safari та торкніться поля зі стрілкою, що виходить із нього. Прокрутіть меню, що відкриється, і виберіть Розмітка.

 2. PDF-файл завантажиться з інструментами внизу; ручка, маркер, олівець, ластик, ласо та лінійка. Натисніть і утримуйте будь-який із цих інструментів, щоб відкрити меню та змінити його налаштування. Кнопки «Скасувати» та «Повторити» розташовані вгорі, щоб виправити помилки. Натисніть Готово, коли закінчите.

  Розмітка та набір інструментів для розмітки в Safari для iOS

Як я можу редагувати PDF-файли на Android?

Для Android найкращим варіантом редагування PDF-файлів є Microsoft OneDrive.

Немає його? Отримайте Microsoft OneDrive для Android.

 1. Завантажте PDF-файл на свій пристрій Android або Google Drive. Виберіть кнопку ручки внизу.

 2. У меню «Редагувати файл» виберіть OneDrive PDF Editor.

 3. Коли файл відкриється, виберіть Анотуйтеі ви матимете вибір із трьох ручок і маркера, а також текст інструмент у вигляді букв T і a у верхньому регістрі Примітки інструмент поруч із ним. Натисніть Готово.

  Перо редагування, меню редагування та меню анотацій OneDrive на Android

FAQ

 • Який найкращий безкоштовний редактор PDF?

  Найкращі безкоштовні сторонні PDF-редактори включають Sejda PDF Editor, PDF-XChange Editor, Inkscape, LibreOffice Draw і PDFelement.

 • Як редагувати PDF-файл на моєму Диску Google?

  Завантажте PDF-файл на свій Диск Google і виберіть файл, щоб переглянути попередній перегляд. Виберіть Відкрити за допомогою > Підключіть більше додатківвиберіть редактор PDF, а потім виберіть Підключитися.

 • Як редагувати PDF-файл на Chromebook?

  Щоб редагувати PDF-файл на Chromebook, потрібно використовувати програму стороннього розробника. За допомогою Sejda PDF Editor перейдіть до Редагувати > Завантажити файл PDF.

 • Як поєднати файли PDF?

  Найпростіший спосіб об’єднати PDF-файли – відвідати такий сайт, як CombinePDF.com. Виберіть файли PDF, а потім виберіть Об’єднати. Ви також можете поєднувати PDF-файли за допомогою Mac Preview або Adobe Acrobat.