Saltar al contenido

Як платити за допомогою Google

19 de abril de 2021

Є два способи оплати через Google, і обидва використовують безкоштовну платформу для платежів, яка називається Google Pay. Один спосіб – для купівлі речей, а інший – для обміну грошей з іншими користувачами. Раніше названий Google Wallet, Google Pay працює на Android та iOS і має безліч функцій: платіть у фізичних та інтернет-магазинах, заробляйте винагороди, керуйте своїми грошима та надсилайте та отримуйте гроші з друзями.

Змістовий покажчик

Що таке Google Pay?

Додаток Google Pay для Android.

Google Pay – це комбінований цифровий гаманець та інтернет-банк, а також деякі. Тримайте свої фізичні картки в одному місці, зберігаючи дебетові картки, кредитні картки, картки постійного покупця, купони, подарункові картки та квитки. Надсилайте гроші безпосередньо на чийсь рахунок, повертайте готівку, коли викуповуєте пропозиції, замовляєте їжу, платите за бензин, легше заглядаєте в Інтернеті і навіть платите за вуличну стоянку в деяких районах. Додаток використовує дані вашої картки для здійснення покупок, тому вам не потрібно перераховувати гроші на спеціальний рахунок або відкривати новий банківський рахунок, щоб витратити свої гроші. Коли настав час щось купувати, обрана вами картка використовується для бездротової оплати. Користувачі Android можуть платити бездротово за допомогою телефону в підтримуваних магазинах, подібно до Apple Pay на пристроях iOS. Обидві платформи можуть скористатися перевагами онлайн-функцій Google Pay, наприклад, розділити витрати з іншими користувачами, заробити винагороду за кваліфіковані покупки, переглянути вашу фінансову інформацію в одному місці та оплатити товари в деяких магазинах та на АЗС. Не всі картки підтримуються. Перевірте, які з них є у списку підтримуваних банків Google. Платежі через Google дозволяються скрізь, де ви бачите символ Google Pay. Деякі місця, якими ви можете користуватися Google Pay, включають Whole Foods, Walgreens, Best Buy, McDonald’s, Macy’s, Petco, Wish, Subway, Airbnb, Fandango, Postmates, DoorDash та багато інших. Ось як користуватися Google Pay у магазинах:

Безплатна оплата безпосередньо з телефону працює лише на Android. Для цього на iPhone підключіть телефон до смарт-годинника Wear OS і оплатіть годинником.

Google Pay для платежів P2P

Надсилання та отримання грошей через Google Pay зручно та надзвичайно просто. Кошти можуть надходити безпосередньо з вашої дебетової картки або банківського рахунку, а також із вашого балансу Google Pay, який є місцем зберігання грошей, які ви не хочете зберігати у своєму банку. Коли ви отримуєте гроші, вони перераховуються на будь-який спосіб оплати, вибраний за промовчанням, який може бути банком, дебетовою карткою або балансом Google Pay. Якщо ви вибрали банк або карту, кошти надходять безпосередньо на цей банківський рахунок. Встановлення балансу Google Pay як платежу за замовчуванням зберігає вхідні гроші у вашому обліковому записі Google, поки ви не перемістите їх вручну.

Список контактів і платіжних операцій Google Pay

Додаток Google Pay для Android.

Докладніше про Google Pay

Деякі веб-сайти підтримують можливість оплати за допомогою Google Pay. Коли ви бачите цю опцію, ви можете швидко сплатити, не вводячи дані своєї картки, оскільки вона вже зберігається у вашому обліковому записі Google. Щоб надіслати понад 2500 доларів США, одержувач повинен додати банківський рахунок, щоб вимагати гроші. Ось деякі інші обмеження, скільки ви можете надіслати за допомогою Google Pay:

  • Одинарна транзакція: До 10000 доларів США
  • Через 7 днів: До 10000 доларів США
  • Мешканці Флориди: До 3000 доларів США кожні 24 години.

Раніше послуга була доступна в Інтернеті за адресою pay.google.com, де ви можете надсилати та отримувати гроші без програми. Google відмовився від цього варіанту на початку 2021 року. Раніше Google Wallet пропонував дебетову картку, за допомогою якої ви могли витратити баланс у магазинах та в Інтернеті, але це було припинено, і ви не можете отримати картку Google Pay.