Saltar al contenido

Як побачити раніше сподобалися фото та відео дописи в Instagram

15 de abril de 2021

Більшість основних соціальних мереж полегшують користувачам пошук постів, які їм сподобались. Instagram цього не робить. В Instagram відчувається, що коли ти натискаєш цю кнопку серця на будь-якій публікації фото чи відео, вона втрачається назавжди, якщо ти не скопіюєш URL-адресу публікації та не надішлеш собі. Однак ваші раніше сподобалися публікації насправді не губляться, і в додатку є приховане місце, де ви можете їх знайти. Інструкції нижче стосуються лише мобільної версії Instagram.

Змістовий покажчик

Де шукати найновіші вподобані дописи в Instagram

Щоб знайти нещодавно сподобалися дописи в Instagram, виконайте такі дії:

  1. Увійдіть у свій обліковий запис Instagram і торкніться значка профілю в меню.

  2. Для вибору використовуйте кнопку меню гамбургера Налаштування.

  3. Вибирайте Рахунок зі списку.

  4. Торкніться Публікації, які вам сподобались.

Можливість отримати доступ до публікацій, які раніше вам сподобалися, корисна для багатьох речей. Поверніться назад, щоб переглянути те, що вам вже сподобалось, щоб мати змогу:

  • На вкладці «Огляд» знайдіть нові облікові записи, на які можна підписатися з публікацій, які вам сподобалися.
  • Прочитайте довгий підпис публікації про те, що ви не встигли прочитати, коли вам сподобалось.
  • Прочитайте більше коментарів, які додаються для обговорення конкретного допису, оскільки інші люди бачать це у своїх стрічках.
  • Залиште власний коментар до допису, який вам сподобався, але на даний момент ви не встигли щось набрати.
  • Знову перегляньте корисну інформацію, яку ви хочете детально перевірити пізніше – наприклад, товар, послугу, конкурс, програму тренувань, рецепт, підручник з макіяжу чи щось інше.

Те, що вам подобається в Instagram, – це не просто дружній жест, щоб повідомити афіші, що ви схвалюєте їх публікацію. Це неймовірно корисний спосіб додати закладки до речей, які є досить цікавими та цінними для перегляду ще раз.

Обмеження повторного відвідування сподобалися дописів

За даними Instagram, ви зможете побачити лише 300 останніх публікацій (фото та відео), які вам сподобались. Це ще багато, але якщо ви досвідчений користувач Instagram, який любить сотні публікацій на день, або якщо ви відчуваєте потребу шукати те, що вам сподобалося кілька тижнів тому, можливо, вам не пощастило. Сподобалися дописи відображаються лише в тому випадку, якщо вони вам сподобалися за допомогою мобільного додатка Instagram або в Інтернеті. Однак у додатку ви можете бачити лише сподобані дописи. Незрозуміло, чи з’являються будь-які публікації, які вам сподобалися через сторонній додаток Instagram, такий як Iconosquare, але якщо це не працює для власної веб-платформи Instagram, то, швидше за все, воно не буде працювати і для сторонніх додатків. Нарешті, якщо ви прокоментували фотографію чи відео, але вам це також не сподобалось, ви не зможете їх знову знайти, якщо втратите. Ви зможете побачити дописи, які вам сподобалися, лише натиснувши кнопку серця (або двічі торкнувшись публікації) у розділі «Публікації, які вам сподобались» у налаштуваннях вашого профілю, а не лише до публікацій, які ви коментували. Тож, якщо ви хочете мати можливість переглянути публікацію пізніше, переконайтеся, що натиснули цю кнопку серця, навіть якщо ваш головний намір – залишити коментар.