Skip to content

Як повторно надіслати електронний лист у початковому стані за допомогою перенаправлення Outlook

3 de Липень de 2021

Рядки заголовка оточують переадресовані повідомлення в Outlook. За допомогою цих рядків заголовка здається, що пересланий електронний лист надходить від вас, а не від оригінального відправника. Якщо одержувач хоче відповісти оригінальному відправнику, він повинен знайти адресу в електронному листі. Натомість переспрямуйте повідомлення. Таким чином, електронне повідомлення залишається незмінним, і одержувач може легко відповісти оригінальному відправнику. Інструкції в цій статті стосуються Outlook для Microsoft 365, Outlook 2019, Outlook 2016, Outlook 2013, Outlook 2010 і Outlook 2007.

Перенаправлення електронної пошти в Outlook 2010 або пізнішої версії

Якщо ви хочете, щоб повідомлення електронної пошти виглядало так, що воно надійшло від оригінального відправника, а не від вас, перенаправіть його. Використання опції “Повторно відправити” змушує електронний лист виглядати так само, як оригінальне повідомлення, без доданої інформації у пересланому повідомленні. Електронний лист буде надіслано повторно вказаним контактам, і вони зможуть відповісти оригінальному відправнику.

 1. Відкрийте повідомлення, яке потрібно перенаправити, в окремому вікні, двічі клацнувши електронне повідомлення у вхідних.

 2. Перейдіть до повідомлення вкладку.

 3. В Рухайся групу, виберіть або Дії розкривна стрілка або Докладніше Перемістити дії.

 4. Виберіть Повторно надіслати це повідомлення.

  Вибір дії Повторно надіслати це повідомлення в Outlook.

 5. Якщо ви не є оригінальним відправником, Outlook підтверджує, що ви хочете надіслати його повторно. Виберіть Так.

 6. Адреса та, якщо потрібно, відредагуйте повідомлення.

  Повідомлення Outlook, яке можна редагувати для повторної відправки.

 7. Виберіть Надіслати.

 8. Закрийте оригінальне повідомлення.

Перенаправлення електронної пошти в Outlook 2007

Функція повторного надсилання також доступна в Outlook 2007. Використання опції “Повторно відправити” змушує електронний лист виглядати так само, як оригінальне повідомлення, без доданої інформації у пересланому повідомленні.

 1. Відкрийте електронне повідомлення в окремому вікні.

 2. Перейдіть до повідомлення на вкладці та в Рухайся групу, виберіть Інший Дії.

 3. Виберіть Повторно надіслати це повідомлення.

 4. Клацніть Так.

 5. Введіть бажаних одержувачів у До, Копія, або Прихована копія ліній.

 6. Клацніть Надіслати.

Щоб перенаправити кілька електронних повідомлень, повторіть ці кроки для кожного. Неможливо перенаправити більше одного електронного листа одночасно.

Повторне надсилання повідомлень не вдається

Якщо у вас виникають проблеми з перенаправленням повідомлень шляхом їх повторної відправки, пересилайте електронні листи як вкладення як альтернативу. Інший спосіб переспрямування – використовувати надбудову, таку як компонент Перенаправлення електронної пошти для Outlook.

Перенаправлення електронної пошти в Outlook Online

У Outlook.com немає функції повторного надсилання. Однак ви можете очистити повідомлення електронної пошти, перш ніж переслати його, щоб видалити заголовок та іншу інформацію.