Saltar al contenido

Як подарувати комусь цифровий MP3 через Amazon

10 de mayo de 2021

Магазин цифрової музики Amazon дозволяє надсилати пісні MP3 та цілі альбоми людям електронною поштою. Якщо ви знаєте, як завантажувати пісні з Amazon, тоді ви легко можете подарувати музику разом з Amazon. Подарувати MP3 через Amazon вже неможливо; однак ви можете надіслати комусь подарункову карту Amazon, за якою можна придбати музику.

Змістовий покажчик

Як подарувати музику в подарунок на Amazon

Придбання музики в Amazon – це те саме, що придбання чого-небудь іншого. Вам не потрібен окремий рахунок для магазину цифрової музики; використовуйте той самий, який завжди є.

  1. Відвідайте сторінку Amazon Digital Music і знайдіть сторінку з деталями MP3 або альбому, який потрібно надіслати в подарунок.

  2. Клацніть Більше варіантів.

  3. Вибирайте Подаруйте альбом чи пісню. На цьому етапі вас можуть попросити увійти в Amazon, навіть якщо ви вже ввійшли в систему. Це пов’язано з тим, що ви збираєтеся щось придбати.

  4. Заповнити форму. Переконайтесь, що адреса електронної пошти правильна для одержувача, і додайте коротке повідомлення, щоб персоналізувати подарунок. Якщо ви вибрали альбом, у вас є можливість надіслати весь альбом або окрему пісню.

  5. Виберіть Перейдіть до оплати перевірити та оплатити подарунок.

  6. Ваш цифровий музичний подарунок доставляється миттєво.

Додаткові поради щодо дарування музики Amazon

Після придбання пісні чи альбому подарунок надсилається на вказану вами електронну адресу. Немає можливості запланувати доставку (наприклад, дні народження, Різдво чи інші випадки), тому придбайте музичний подарунок безпосередньо до бажаної дати. Якщо ви не бачите можливості подарувати пісню або альбом у подарунок, можливо, ця послуга буде недоступна у вашій країні. Якщо це так, придбайте подарунковий кредит Amazon як альтернативу. Ви можете купити фізичну картку, роздрукувати її або зробити це в Інтернеті електронною поштою. Якщо одержувачеві не подобається те, що ви надіслали, він може обміняти його на кредит Amazon. Це може бути використано практично для будь-чого на Amazon. Цифрові предмети з інших магазинів можна надіслати у подарунок. Надсилайте програми для iPhone та подарункові пісні iTunes із магазину Amazon.