Saltar al contenido

Як поділитися екраном із збільшенням

29 de junio de 2021

Незалежно від того, використовуєте ви Zoom для роботи, школи чи просто для спілкування з друзями та родиною, часто трапляються випадки, коли ви хочете показати іншим щось, що у вас є на вашому власному комп’ютері. Замість розсилання посилань або вкладень, ви можете використовувати функцію масштабування екрана, щоб ділитися своїм екраном у режимі реального часу та обговорювати його з іншими. Інструкції в цій статті стосуються комп’ютерів з ОС Windows та Mac. Вони були протестовані на комп’ютері з Windows 10.

Змістовий покажчик

Як зробити екранним екраном у зумі

Перш ніж ділитися екраном у Zoom, переконайтеся, що все, що хтось може бачити на вашому комп’ютері, безпечно бачити. Наприклад, закрийте будь-які вікна, які можуть не пов’язані з роботою, якщо ви ділитеся екраном під час ділової зустрічі. Після налаштування виконайте такі дії, щоб розпочати спільний доступ до екрану: і ведучі, і учасники можуть спільно використовувати екрани в Zoom. Однак ведучий може перешкодити учасникам використовувати цю опцію. За умовчанням для безкоштовних та основних облікових записів встановлено значення Тільки хост.

 1. Щоб побачити опцію меню Zoom, наведіть курсор миші на екран Zoom наради. Унизу екрана ви побачите меню. Поділитися екраном варіант сидить біля середини.

 2. Клацніть Поділитися екраном. Не натискайте крихітну білу стрілку вгору, якщо ви її бачите, щоб поділитися екраном. Це варіанти хосту, про які йдеться далі в цій статті. Просто натисніть Поділитися екраном значок.

 3. У вікні меню, яке з’явиться, виберіть програму чи вікно, якими хочете поділитися. Екран, яким ви зараз користуєтесь, з’явиться на яскраво-синьому фоні; на всіх інших екранах буде показано біле тло. За потреби скористайтеся смугою прокрутки праворуч, щоб переміщатися між вашими опціями. Вибравши вікно, яким хочете поділитися, натисніть Поділитися.

  Вікно масштабування або вибір програми.

 4. На своєму комп’ютері переконайтеся, що на вибраному екрані з’являється світло-блакитна підсвітка. Це означає, що вікно або програма Zoom збирається показати іншим. Якщо він неправильний, змініть свій вибір у вікні меню.

  Виділене вікно Масштабування поділиться.

 5. Переконавшись, що з’явиться правильний екран, натисніть Поділитися у вікні меню.

  Кнопка збільшення масштабу

Коли ви успішно поділитеся своїм вікном, вікно меню зникне, а вгорі головного екрана з’явиться новий рядок меню. Цей рядок меню пропонує безліч опцій, включаючи a Більше спадне меню. Ви можете перетягнути цю панель навколо моніторів у інше місце, якщо хочете.

Рядок меню масштабування

Багато з цих опцій не мають нічого спільного із спільним використанням екрана. Однак є кілька, якими ви можете скористатися під час спільного використання екрана або під час запуску зустрічі Zoom як хоста. Від Більше меню, ви можете вибрати наступні параметри спільного використання екрана:

 • Дозволити (чи ні) учасникам робити анотації на спільному екрані.
 • Показуйте або приховуйте імена анотаторів, коли вони використовують спільний екран.
 • Поділіться комп’ютерними звуками.
 • Оптимізуйте спільний доступ для повноекранних відеокліпів.

Масштаб автоматично перемикається на повноекранний режим, щоб оптимізувати ваш спільний доступ. Якщо ви цього не хочете на своєму екрані, натисніть Вийти з повноекранного режиму у верхньому правому куті меню у верхній частині екрана або натисніть вихід ключ.

Як призупинити спільний доступ до екрана в масштабі

Іноді вам потрібно припинити спільний доступ до екрану, щоб ви могли знову бачити обличчя та оцінювати реакції, обговорювати щось чи дозволяти комусь іншому ділитися екраном. Якщо ви збираєтеся відновити спільний доступ до того самого екрана, однак, немає необхідності повністю припиняти спільний доступ до вашого екрану. Якщо ви це зробите, вам доведеться починати з самого початку, коли настане час знову показувати екран. Натомість натисніть Призупинити спільний доступ. Ця дія робить саме те, що сказано: вона зупиняє спільний доступ до вашого екрану, але не повністю закриває опцію. Як тільки ви натискаєте цю опцію, кнопка перейменовується в Відновити обмін.

Кнопка

Ви також побачите яскраво-оранжево-жовту смужку із попередженням про те, що ваш спільний доступ до екрану призупинено. Коли ви будете готові розпочати спільний доступ ще раз, просто натисніть Відновити обмін.

Кнопка збільшення масштабу відновлення спільного доступу

Як зупинити спільний доступ до екрана

Щоб припинити спільний доступ до екрана, знайдіть рядок меню. Можливо, він все ще знаходиться у верхній частині головного екрану, який ви використовуєте, або ви могли перетягнути його кудись ще. Клацніть Зупинити ділитися. Після цього учасники більше не зможуть бачити екран вашого комп’ютера.

Кнопка масштабування Зупинити спільний доступ

Як використовувати параметри меню спільного використання екрана

Хости можуть обмежувати спільний доступ до екрана лише однією особою одночасно або дозволяти кільком учасникам спільно використовувати одночасно. Вони можуть навіть обмежити спільний доступ до екрану, щоб лише вони могли спільно використовувати екран. Всі ці функції розташовані в Покращений спільний доступ до екрану меню опцій. Щоб відкрити та використовувати це меню, дотримуйтесь наступних вказівок:

 1. Наведіть курсор миші на екран зустрічі «Масштабування». Унизу екрана ви побачите меню.

 2. Клацніть на крихітну біла стрілка вгору праворуч від кнопки із написом Поділитися екраном. Будьте обережні: Ви не натискаєте чорну стрілку всередині яскраво-зеленого вікна (що відкриває вікно меню спільного використання екрана); Ви натискаєте крихітну білу стрілку праворуч.

  Кнопка спільного збільшення масштабу біла стрілка для розширених опцій спільного використання екрана

 3. Клацніть Додаткові параметри спільного доступу.

 4. У вікні меню, яке з’явиться, зробіть вибір на основі того, що ви хочете зробити від учасників, натиснувши потрібний параметр.

  Збільшити меню Додаткові параметри спільного доступу

 5. Завершивши вибір, просто натисніть на X у верхньому правому куті вікна. Вибрані параметри залишатимуться типовими на наступних зустрічах. Якщо ви не хочете використовувати ці виділення на кожній зустрічі, вам доведеться їх коригувати перед закриттям поточної наради або коли ви ввійдете як господар до наступної наради.

Як ділитися комп’ютерними звуками

За замовчуванням Zoom не передає звуки комп’ютера. Більшість людей не хочуть ділитися звуками комп’ютера під час дзвінків Zoom, але якщо ви хочете, щоб інші чули будь-який звук, який видає ваш комп’ютер під час наради, ви можете вибрати цю опцію, коли починаєте ділитися екраном. Просто встановіть прапорець поруч Поділіться комп’ютерним звуком коли ви перебуваєте в програмі Zoom або меню вибору Windows; потім клацніть Поділитися.

Параметр збільшення масштабу спільного звуку комп’ютера

Якщо ви вирішите оптимізувати спільний доступ до екрану для відеокліпів, звуки комп’ютера будуть автоматично передаватися.

Як ділитися відео у зумі

Оскільки ви можете ділитися будь-яким зі своїх екранів у Zoom, ви можете ділитися тим, що працює на них, включаючи відео. Якщо ви хочете поділитися відео у повноекранному форматі, непогано перевірити Оптимізуйте для повноекранного відеокліпу в меню вибору програми або Windows, а потім натисніть Поділитися. Якщо ви не збираєтеся ділитися відео у повноекранному режимі, не турбуйтеся, використовуючи цю опцію. Це може зробити загальний екран розмитим. Ви також можете ділитися лише звуком у Zoom.