Saltar al contenido

Як поділитися файлами у Windows XP

28 de julio de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

  • Клацніть правою кнопкою миші файл або елемент, яким ви хочете поділитися. Виберіть Спільний доступ та безпека > Поділитися цією папкою в мережі. Вкажіть ім’я та виберіть добре.
  • Якщо ви хочете, щоб користувачі мали можливість змінити елемент, виберіть Дозволити користувачам мережі змінювати мої файли прапорець.
  • Переконайтеся, що Windows XP Simple Sharing File увімкнено, перш ніж намагатися надати спільний доступ.

Windows XP застаріла з 2014 року і більше не отримує оновлення системи безпеки та функцій. Ці інструкції зберігаються для людей, які не можуть оновити. Подальше використання Windows XP не рекомендується. Windows XP дозволяє обмінюватися документами, папками та іншими типами файлів з іншими користувачами в одній і тій же локальній мережі, незалежно від того, використовують вони Windows XP або іншу операційну систему Windows, наприклад Windows 10 або Windows 7. Після того, як ви ввімкнете спільний доступ і виберете, з чим поділитися на інших комп’ютерах ви створюєте файловий сервер, на якому ви можете передавати файли між комп’ютерами, спільно використовувати комп’ютер у своїй мережі, копіювати відео або обмінюватися зображеннями.

Як спільно використовувати файли Windows XP у мережі

Мережевий підхід XP спрощує доступ до мережевих файлів:

  1. Переконайтеся, що простий спільний доступ до файлів у Windows XP увімкнено.

  2. Знайдіть розташування файлу, папки чи диска, яким хочете поділитися. Один простий спосіб зробити це – відкрити Мій комп’ютер з меню Пуск.

  3. Клацніть правою кнопкою миші елемент або перейдіть до Файл меню, а потім виберіть Спільний доступ та безпека.

  4. У новому вікні, що відкриється, виберіть Поділіться цією папкою в мережі, а потім дайте елементу ім’я для його розпізнавання. Якщо ви хочете, щоб користувачі могли змінити елемент, виберіть Дозволити користувачам мережі змінювати мої файли прапорець. Якщо ви не можете вибрати жодну з цих опцій, це може означати, що файл або папка знаходяться в іншій папці, яка має значення приватної. Спочатку потрібно дозволити доступ до цієї папки. Зайдіть туди і відкрийте ті самі налаштування спільного доступу, але очистіть Зробіть цю папку приватною прапорець.

  5. Клацніть добре або Подати заявку щоб зберегти зміни та активувати новий спільний елемент.

Поради щодо спільного використання Windows XP

Альтернативний спосіб спільного використання файлів і папок передбачає переміщення або копіювання їх у папку Спільні документи, що знаходиться за адресою C: Документи та налаштування Усі користувачі Документи. У Windows XP усі файли, що містяться у папці «Спільні документи», автоматично надсилаються у локальну мережу. Процедура спільного використання файлів у Windows 2000 та попередніх версіях Windows може бути доступна з Файл > Спільний доступ меню у Провіднику Windows. Спільний доступ до файлів таким чином не дозволяє вам ділитися файлами за межами вашої локальної мережі. Іншими словами, ви не можете надсилати файли своєму другові, який живе за милі. Для цього вам потрібен веб-сайт для спільного використання файлів, такий як WeTransfer, або веб-сайт із хмарним сховищем, такий як Dropbox, який підтримує загальнодоступні посилання.