Skip to content

Як поділитися Інтернет-з’єднанням у Windows

14 de Липень de 2021

Готелі, віртуальні офіси та інші місця забезпечують єдине дротове підключення Ethernet. Щоб поділитися цим з’єднанням з Інтернетом із кількома пристроями, використовуйте функцію мобільної точки доступу в Windows 10 або вбудовану функцію спільного доступу до Інтернету (ICS) в Windows 8 та Windows 7, щоб дозволити іншим комп’ютерам або мобільним пристроям підключатися до Інтернету. Ця процедура вимагає підключення вашого головного комп’ютера за допомогою кабелю до модему Інтернету (наприклад, DSL або кабельний модем) або стільникового модему даних на вашому комп’ютері. Щоб поділитися бездротовим з’єднанням з Інтернетом з іншими пристроями, перетворіть свій ноутбук Windows у точку доступу Wi-Fi за допомогою Connectify.

Використовуйте комп’ютер з Windows 10 як мобільну точку доступу

Щоб перетворити комп’ютер на бездротову точку доступу або дротовий маршрутизатор для інших пристроїв поблизу:

 1. Виберіть Почніть > Налаштування > Мережа та Інтернет > Мобільна точка доступу.

 2. Виберіть Поділитися моїм Інтернет-з’єднанням з у спадному меню та виберіть з’єднання, яким ви збираєтесь поділитися.

  Параметр "Надіслати моє підключення до Інтернету з" у Windows

 3. Під Назва мережі, виберіть Редагувати.

  Кнопка редагування в налаштуваннях мобільної точки доступу в Windows

 4. За потреби змініть ім’я та пароль мережі для цього нового з’єднання.

  Знімок екрана редагування інформаційного вікна мережі

 5. Коли закінчите, Зберегти налаштування.

  Кнопка Зберегти в Інформації про мережу

 6. Перемкнути Поділіться моїм з’єднанням з Інтернетом з іншими пристроями до Увімкнено.

  Спільний доступ до мого підключення до Інтернету в Windows

 7. З будь-якого іншого пристрою знайдіть бездротову мережу, яку ви щойно встановили, щоб перевірити з’єднання.

Використовуйте комп’ютер з Windows 8 або Windows 7 як мобільну точку доступу

Щоб налаштувати точку доступу з ПК з ОС Windows 8 або Windows 7:

 1. Увійдіть на головний комп’ютер Windows, той, що підключений до Інтернету, як адміністратор.

 2. Йти до Почніть > Панель управління > Мережа та Інтернет > Центр мереж та спільного використання а потім клацніть Змініть налаштування адаптера.

 3. Клацніть правою кнопкою миші підключення до Інтернету, до якого потрібно надати спільний доступ (наприклад, Local Area Connection), і натисніть Властивості.

 4. Клацніть на Спільний доступ вкладку.

 5. Перевірте Дозволити іншим користувачам мережі підключатися через Інтернет-з’єднання цього комп’ютера прапорець. Щоб з’явилася вкладка спільного доступу, потрібні два типи мережевих з’єднань. Один для підключення до Інтернету, а інший, до якого можуть підключатися клієнтські комп’ютери, наприклад, бездротовий адаптер.

 6. Після ввімкнення ICS налаштуйте спеціальну бездротову мережу. Або використовуйте новішу технологію Wi-Fi direct, щоб інші пристрої могли підключатися до вашого головного комп’ютера для доступу до Інтернету.

Згадайте також ці міркування:

 • Клієнтам, які підключаються до головного комп’ютера, слід встановити мережеві адаптери для автоматичного отримання IP-адреси. Знайдіть властивості мережевого адаптера в розділі TCP / IPv4 або TCP / IPv6 і натисніть Отримайте IP-адресу автоматично.
 • Якщо ви створюєте підключення VPN з хост-комп’ютера до корпоративної мережі, комп’ютери у вашій локальній мережі можуть отримати доступ до корпоративної мережі, якщо ви використовуєте ICS.
 • Якщо ви надаєте спільний доступ до Інтернету через спеціальну мережу, ICS вимикається, якщо ви відключаєтеся від спеціальної мережі, створюєте нову спеціальну мережу або виходите з хост-комп’ютера.