Saltar al contenido

Як позичити книги у видавничій бібліотеці власників Kindle

19 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

  • У магазині Kindle виберіть Позитивна бібліотека власників Kindle, виберіть книгу з Прайм значок, а потім виберіть Позич > Позичайте безкоштовно.
  • Книги в бібліотеці Kindle Lending не мають термінів сплати, і ви не можете позичити кілька книг одночасно.

У цій статті пояснюється, як брати книги в бібліотеці, що видає власник Kindle, що дозволяє безкоштовно брати по одній книзі, якщо ви є членом Amazon Prime.

Як позичити безкоштовні книги в бібліотеці, що видає власники Kindle

Дотримуйтесь цих покрокових вказівок, щоб дізнатись, як взяти книгу в борг через бібліотеку видавців Kindle.

  1. Відкрийте Kindle Store на своєму пристрої Kindle. Ви побачите список категорій, таких як Книги, Газети, Журнали, Звукові аудіокниги, Kindle Singles та Кредитна бібліотека власників Kindle. Виберіть Позитивна бібліотека власників Kindle.

  2. Відкривши бібліотеку видавців кредитів Kindle, перегляньте список книг, які потрібно позичити. Книга може брати в борг, якщо вона має Прайм значок, що його ідентифікує.

  3. Виберіть Позич. Вибравши книгу, ви побачите Купуйте вкладку та a Позичайте безкоштовно вкладку. Виберіть Позичайте безкоштовно запозичити заголовок.

    Амазонка

Позитивна бібліотека власників Amazon Kindle

Лінійка електронних зчитувачів Kindle від Amazon включає в себе планшети, а також електронні зчитувачі, і всі вони мають доступ до бібліотеки видавництва Amazon Kindle. У бібліотеці Kindle Lending немає термінів, тому ви можете брати книги в борг скільки завгодно довго. За даними Amazon, за допомогою сервісу доступно понад 3,7 мільйона назв, у тому числі понад 100 бестселерів New York Times. Послуга доступна через магазин Kindle на всіх пристроях Kindle. Позичення книг майже однаково на всіх пристроях, з деякими незначними відмінностями між електронними читачами та планшетами. Amazon Prime надає кілька переваг для користувачів Amazon. За 119 доларів на рік абоненти Prime отримують безкоштовну дводенну доставку замовлень на Amazon і необмежену передачу тисяч фільмів та телешоу. Прем’єр-членство також пропонує безкоштовну електронну книгу, яку можна позичати щомісяця.

Розпалювач

Амазонка