Saltar al contenido

Як позначити пошту як спам у пошті iOS

17 de julio de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

  • З відкритого електронного листа: торкніться Папка > Небажана щоб перемістити повідомлення в папку Небажана.
  • З папки «Вхідні» або з папки: Торкніться Редагувати, виберіть електронні листи, які потрібно позначити як спам, а потім виберіть будь-який Марка > Перейти до сміття або Рухайся > Небажана.
  • З папки «Вхідні» або з папки: Проведіть пальцем ліворуч над повідомленням, а потім торкніться будь-якої Більше > Марка > Перейти до сміття або Більше > Перемістити повідомлення > Небажана.

У цій статті пояснюється, як позначити повідомлення електронної пошти як спам у програмі iPhone Mail та перемістити його до папки Небажана.

Позначте електронні листи як небажані на iPhone

Є кілька способів перемістити електронне повідомлення до папки Небажане на телефоні. Обраний вами спосіб залежить від того, де ви перебуваєте в програмі Mail, або від того, скільки листів ви хочете одночасно надіслати до спаму.

Позначте електронні листи з відкритого електронного листа

У відкритому повідомленні електронної пошти виберіть Папка , а потім виберіть Небажана. Повідомлення переміщується до папки Небажана.

Позначте кілька електронних листів із папки «Вхідні» або папки

У списку електронних листів торкніться Редагувати, виберіть електронні листи, які потрібно позначити як спам, а потім виберіть будь-який Марка > Перейти до сміття або Рухайся > Небажана.

Виберіть кілька електронних листів, які потрібно позначити як спам у iOS Mail

Позначте окремі повідомлення з папки «Вхідні» або папки

У списку електронних листів проведіть пальцем ліворуч від небажаної електронної пошти, а потім торкніться одного Більше > Марка > Перейти до сміття або Більше > Перемістити повідомлення > Небажана.

Перемістіть електронні листи до небажаної папки в iOS Mail

Що відбувається, коли електронне повідомлення переміщується до спаму

Пошта iOS може переміщувати спам-електронну пошту до папки Небажане, лише якщо вона знає про папку зі спамом для облікового запису електронної пошти. Якщо на сервері електронної пошти папки «Небажане» не існує, Mail створює її. Додаток Mail може ідентифікувати папку зі спамом із таких служб електронної пошти, як iCloud Mail, Gmail, Outlook Mail, Yahoo Mail, AOL, Zoho Mail та Yandex Mail. Ефект переміщення повідомлень із папки Вхідні (або іншого місця) до папки Небажана залежить від того, як служба електронної пошти інтерпретує дію. Більшість служб електронної пошти трактують повідомлення, які переміщуються до папки Небажане, як сигнал до оновлення свого фільтра спаму для виявлення подібних повідомлень у майбутньому. Додаток iOS Mail не постачається з фільтрацією спаму. Натомість він покладається на поштового провайдера для відповідного фільтрування спаму.