Saltar al contenido

Як показати кнопку головного в Google Chrome

15 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • У Chrome виберіть Меню (три крапки)> Налаштування. Під Зовнішній вигляд, увімкніть Показати кнопку головного, а потім введіть URL-адресу домашньої сторінки.
 • Якщо ви хочете, щоб домашня та початкова сторінки були однаковими, перейдіть до Налаштування > Увімкнено Стартап. Виберіть Відкрийте певну сторінку або набір сторінок.
 • Потім виберіть сторінку або виберіть Додати нову сторінку та введіть URL-адресу головного екрана.

У цій статті пояснюється, як відобразити кнопку головного веб-браузера Google Chrome, яка не відображається за замовчуванням, оскільки Chrome прагне представити інтерфейс, який не заважає.

Відображення кнопки «Домашня сторінка» в Chrome

Коли ви використовуєте кнопку «Домашня сторінка», ви миттєво повернетесь на попередньо визначену веб-сторінку, яку ви вибрали.

 1. Відкрийте браузер Chrome.

 2. Натисніть кнопку Більше меню, позначене трьома крапками, розташованими у верхньому правому куті вікна браузера.

 3. Вибирайте Налаштування у спадному меню. Ви також можете ввести chrome: // settings в адресному рядку Chrome, замість того, щоб вибрати пункт меню, щоб відкрити інтерфейс налаштувань Chrome на активній вкладці.

 4. Знайдіть Зовнішній вигляд розділ, який містить опцію з позначкою Показати кнопку «Домашня сторінка».

 5. Щоб додати кнопку Домашня сторінка на панель інструментів Chrome, натисніть Показати кнопку «Домашня сторінка» щоб переключити повзунок поруч із ним на Увімкнено положення.

  Показати тумблер кнопки додому встановленим на УВІМК

  Щоб пізніше видалити кнопку «Домашня сторінка», натисніть Показати кнопку додому ще раз, щоб переключити повзунок на Вимкнено положення.

 6. Клацніть один із двох перемикачі внизу Показати кнопку додому щоб доручити кнопці «Домашня сторінка» спрямувати на нову порожню вкладку або на будь-яку URL-адресу, яку ви вводите у відповідному полі.

 7. Цей процес розміщує невеликий піктограму будинку зліва від поля адреси. Клацніть на будинок значок у будь-який час, щоб перейти на головний екран.

  Кнопка

Різниця між головним екраном та початковим екраном

Якщо ви вирішите ввести URL-адресу для головного екрана, щоразу, коли ви натискаєте піктограму маленького будиночка зліва від поля адреси, Chrome відкриває вкладку з цією URL-адресою. Якщо ви вирішите перейти на нову порожню вкладку, на цій вкладці з’явиться екран запуску. Головний екран відрізняється від початкового (якщо ви не зробите їх однаковими в налаштуваннях). Екран запуску – це той, який ви бачите під час першого запуску Chrome. Ви можете персоналізувати його за допомогою тем, завантажених із Веб-магазину Chrome, натиснувши Теми У той же самий Зовнішній вигляд розділ, де ви вирішили показати кнопку головного.

Як зробити екран запуску та головний екран однаковими

Якщо ви віддаєте перевагу, щоб Chrome завжди відкривався на певній URL-адресі, яку ви ввели для головного екрана, замість екрана запуску:

 1. В Налаштування розділ, під Під час запуску, виберіть перемикач біля Відкрийте певну сторінку або набір сторінок.

  U

  Відкрийте перемикач певної сторінки або набору сторінок

 2. Виберіть одну із відображених сторінок, яка вже може містити ваш головний екран, або виберіть Додати нову сторінку та введіть URL-адресу головного екрана.

 3. Екран запуску та головний екран тепер відкриваються за вказаною URL-адресою.