Saltar al contenido

Як показувати тексти пісень на Spotify

6 de noviembre de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Робочий стіл: виберіть пісню, а потім клацніть піктограму мікрофона на Зараз грає бар.
 • Мобільний телефон: виберіть пісню > торкніться Зараз грає панелі або видимої частини тексту пісень. Коли пісня починається, проведіть пальцем знизу вгору.
 • Тексти синхронізуються з темпом пісні.

У цій статті пояснюється прості кроки для показу текстів пісень у додатку для потокового передавання Spotify.

Як я можу переглянути тексти пісень на Spotify?

Spotify надає тексти пісень для багатьох своїх треків. Піктограма мікрофона вказує, чи доступні тексти для пісні. Ось як відобразити їх на комп’ютері та мобільному пристрої.

Перегляньте тексти пісень на робочому столі

Наведені нижче інструкції стосуються настільної програми Spotify.

 1. Запустіть Spotify на робочому столі.

 2. Виберіть пісню для відтворення.

 3. На Зараз грає виберіть піктограму мікрофона.

 4. На кольоровому екрані відображатиметься текст пісні з виділеною частиною, яка прокручується разом із піснею, яка відтворюється у фоновому режимі.

  Тексти пісень Spotify

Тексти пісень можуть бути недоступні для певних пісень, якщо Spotify ще не додав їх із джерела. Але ви завжди можете перевірити пізніше, щоб побачити, чи ваші улюблені композиції можуть зараз відображати слова пісень.

Переглядайте тексти пісень на мобільному пристрої

Наведені нижче інструкції однакові для Android та iOS. Скріншоти зі Spotify на iOS.

 1. Виберіть пісню для відтворення.

 2. Натисніть один раз на Зараз грає унизу екрана або торкніться видимої частини накладеного тексту пісень.

 3. Коли пісня почнеться, проведіть пальцем угору від нижньої частини екрана.

 4. Тексти пісень прокручуються відповідно до темпу пісні в реальному часі. Ви можете вибрати більше або торкніться вгорі екрана тексту пісень для повноекранного перегляду.

  Тексти пісень Spotify на iOS із виділеною піснею та позначенням пальця вгору

Чи можете ви отримати тексти пісень на Spotify?

Spotify співпрацює з Musixmatch, платформою для каталогізації музики, щоб додавати тексти до якомога більшої кількості пісень. Тексти пісень також доступні кількома мовами. Функція в додатку доступна для всіх безкоштовних і преміум-користувачів у всьому світі на пристроях iOS і Android, комп’ютерах, ігрових консолях і програмі SpotifyTV.

Не всі пісні матимуть тексти, оскільки вони ще не доступні або не завантажені на Spotify. Підтримувані пісні з текстами матимуть піктограму мікрофона, яку можна торкнутися, щоб відобразити кольоровий екран тексту. Слова синхронізуються з піснею, що грає у фоновому режимі, тож ви можете підспівувати, якщо хочете.

Ви можете поділитися частиною тексту пісень (до 5 рядків) у вигляді історій Instagram або твітів за допомогою піктограми «Поділитися» на екрані «Текст». Функція обміну текстами пісень доступна лише в мобільних додатках.

FAQ

 • Як завантажити музику на Spotify?

  Щоб завантажувати пісні на Spotify, вам потрібна підписка Spotify Premium. З Spotify premium ви не можете завантажувати окремі пісні, але ви можете завантажувати списки відтворення. Відкрийте Spotify, виберіть список відтворення, який потрібно завантажити, а потім виберіть стрілка вниз. Музика додається до вашої бібліотеки для прослуховування в автономному режимі.

 • Як завантажити музику на Spotify?

  Щоб імітувати завантаження музики в Spotify, ви фактично просто додаєте свою локальну музику до каталогів на комп’ютері, до якого Spotify має доступ, щоб він міг включити цей вміст, коли відображає вашу колекцію. У Spotify відкрийте меню користувача, виберіть Налаштуванняі ввімкніть Показати локальні файли. Ви побачите новий Показати пісні з категорія. Натисніть Додайте джерело і виберіть каталог.

 • Як перейти на Spotify Premium?

  Щоб отримати Spotify Premium, вам спочатку потрібно встановити програму Spotify на пристрій, яким ви користуєтеся. На iPhone завантажте програму Spotify з App Store, а потім перейдіть на веб-сайт Spotify Premium і натисніть Отримайте Premium. На пристрої Android завантажте Spotify із магазину Google Play і торкніться Перейти на Premium у пропозиції програми. На ПК завантажте Spotify для Windows і виберіть Оновлення. На Mac завантажте Spotify для Mac і натисніть Оновлення.