Skip to content

Як покращити антену для кращого прийому телевізора

6 de Липень de 2021

Перерізання шнурів сприяло потоковій передачі через Інтернет і дало нове життя прийому телевізійних сигналів за допомогою антени. Замість того, щоб платити високі кабельні або супутникові рахунки, ви можете безкоштовно отримувати телевізор по ефіру. Однак отримання телевізійних сигналів полягає не тільки в придбанні антени та випадковому розміщенні її десь у приміщенні чи на відкритому повітрі.

Що впливає на телевізійний прийом

Кілька умов впливають на телевізійний прийом.

Відстань

Можливо, ви занадто далеко від одного або декількох передавачів телевізійних станцій, що перешкоджає прийому сигналу. Якщо ви занадто далеко, ви відчуєте цифрову скелю, яка є різким випаданням телевізійного сигналу. Це побічний продукт переходу від аналогового до цифрового телевізійного мовлення. З аналоговими телевізійними сигналами по мірі збільшення відстані між телевізійним передавачем та приймальною антеною поступове згасання. Хоча ви можете бути занадто далеко, щоб отримати найкращу якість, ви все одно можете спостерігати за низькоякісним сигналом із нечітким зображенням, якщо це вас не турбує. Тепер телевізійні сигнали передаються цифровим способом (1s та 0s), і поступове згасання по мірі збільшення відстані не відбувається. Ви отримуєте повну якість постійно, з перервами чи не все. Коли ви наближаєтесь до цифрової скелі, зображення може здаватися блокованим, або воно може вирізатися і повернутися. Якщо ви перебуваєте занадто близько до телевізійного передавача, сигнал може перевершити ваш телевізійний тюнер або перетворювач DTV і, в деяких випадках, пошкодити ці пристрої.

Перешкоди

На телевізійні сигнали впливають фізичні перешкоди, зокрема пагорби та дерева. Деякі матеріали, що використовуються в домашньому будівництві, такі як ліпнина, бетон, алюмінієвий сайдинг, металеві покрівлі, викладені фольгою канали та трубопроводи та сонячні панелі обмежують ефективність антен, розміщених у приміщенні або на горищі. Погода (наприклад, вітер і дощ), перешкоди від деяких типів електрообладнання та вишки стільникових мереж LTE іноді тимчасово відключають телевізійний сигнал. На дуже великих відстанях викривлення Землі може вплинути на прийом телевізійного сигналу.

Тип антени

У вашому районі може бути кілька радіостанцій, але ці передавачі можуть знаходитися не в одному місці. Одна станція могла передавати з півночі, інша із заходу, а інша зі сходу. Якщо у вас спрямована антена, вона може не приймати сигнали з декількох місць передавача. Якщо у вас багатонаправлена ​​або всеспрямована антена, перешкоди є більш імовірними.

Кількість телевізорів, що використовують ту саму антену

Якщо до однієї антени за допомогою спліттера підключено більше одного телевізора, сигнал втрачає силу. Якщо до антени підключено три чи чотири телевізори, один або два можуть виглядати нормально, а решта можуть приймати сигнали лише з перервами або взагалі не приймати. Ви можете створити саморобний ефект скелі.

Чутливість ТВ-тюнера

Чутливість тюнера вашого телевізора або перетворювача DTV також впливає на прийом антени.

Кроки для вдосконалення прийому телевізійної антени

Знаючи, що спричиняє проблеми з прийомом антени, ви можете скористатися одним або кількома з наведених нижче варіантів для покращення телевізійного сигналу.

  1. Усуньте перешкоди. Усуньте перешкоди, якщо це можливо. Переконайтеся, що ваша антена чітко вистрілила у напрямку передавача телевізійної станції.

  2. Перевірте та замініть з’єднання антени. Переконайтесь, що антена та підключення телевізора надійні. Перевірте на крихкість і зношеність. Якщо у вас є зовнішня антена, кабелі можуть зношуватися під впливом стихій. Внутрішні антени можуть жувати домашні тварини. Переконайтеся, що клеми підключення антени не іржаві, і перевірте всю довжину кабелю, якщо це можливо, на розриви або порізи. Можливо, вам не вдасться перевірити частину кабелю, яка проходить через стіну. Якщо кабель залишився від епохи аналогового телебачення, це може бути 20 AWG (американський дротомір) RG59. Подумайте про заміну його на більш товстий кабель 18 AWG RG6. RG6 краще справляється з цифровими телевізійними сигналами, оскільки підтримує ширшу смугу пропускання, пробіги на великі відстані та краще тримається на відкритому повітрі. Витрати на кабелі різняться залежно від марки та довжини. Ціни починаються від кількох доларів за триметрову або шестифутову довжину.

  3. Запустіть сканування каналу. Перевіривши розташування антени та підключення, перейдіть до меню налаштування телевізора або конвертера DTV, а потім запустіть нове сканування каналів. Можуть бути додані нові канали, які раніше не були доступні. Якщо станція реєструється, ви зможете спостерігати за нею.

  4. Використовуйте ротор. Якщо у вас є зовнішня антена і ви приймаєте телевізійні сигнали з кількох напрямків, додавання ротора до антени може допомогти. Однак це рішення є дорогим, ціни на повний комплект становлять приблизно від 100 до 200 і більше доларів. Якщо ви знаєте місця розташування радіостанцій, використовуйте ротор, щоб направити антену на нові канали та вручну додати ці канали до списку телевізійних каналів. Зверніть увагу на положення ротора для нових каналів. Якщо перемістити антену за допомогою ротора та повторно відсканувати канали, телевізор може більше не відображати попередньо відскановані канали, якщо антена не приймає ці канали в новому положенні.

  5. Перемістіть антену. Якщо у вас є внутрішня антена, розміщення її біля або біля вікна дозволяє уникнути матеріалів, що використовуються при будівництві стін, які заважають сигналу. Також розмістіть його якомога вище. Якщо довжина кабелю, який проходить від антени до телевізора, занадто довга, сигнал може бути послаблений. Для допомоги вам може знадобитися підсилювач сигналу.

  6. Використовуйте підсилювач сигналу. Якщо у вас виникають проблеми з отриманням телевізійних сигналів, помістіть підсилювач сигналу (який також називають підсилювачем сигналу) між антеною та телевізором, щоб посилити сигнал. Це також допомагає з низькочутливими телевізійними тюнерами та конверторами DTV. Підключіть кабель від антени до входу підсилювача, а потім підключіть вихід до входу антени телевізора. Також потрібно підключити підсилювач до живлення.

  7. Використовуйте розподільний підсилювач для декількох телевізорів або використовуйте окрему антену для кожного телевізора. Якщо у вас більше одного телевізора, в ідеалі у вас повинна бути окрема антена для кожного. Розбиття сигналу зменшує потужність сигналу, особливо якщо відстань кабелю від роздільника сигналу та одного або декількох телевізорів велика. Більш практичним рішенням є використання розподільного підсилювача. Ви підключаєте основну живлення антени до входу підсилювача, а виходи підсилювача підключаєте до телевізорів. Ціни на розподільчий підсилювач варіюються в залежності від марки, моделі та кількості наданих виходів.

    Voxx International / RCA
  8. Отримати атенюатор. Якщо ви знаходитесь занадто близько до телевізійного передавача, і сигнал перевантажує ваш тюнер або коробку перетворювача DTV, використовуйте аттенюатор, щоб зменшити потужність сигналу. В ідеалі, атенюатор з безперервним регулюванням дає вам можливість встановити величину загасання (посилення), необхідну для різних каналів. Найпоширеніший тип – це невеликий вбудований блок, який ви вставляєте між антеною та телевізором (або коробкою перетворювача DTV) і має фіксовану величину зменшеного коефіцієнта посилення (3db, 6 дБ, 12 дБ). Важкою частиною є з’ясування того, наскільки потрібно зменшення виграшу. Найкраще підійде той, який має регульований коефіцієнт підсилення (від 3 дБ до 12 дБ), щоб ви могли його регулювати.

Отримайте нову антену

Якщо ви не можете покращити прийом поточної антени, інший варіант – змінити її на нову. Однак перед покупкою враховуйте наступне:

Не падайте на рекламу реклами HD-антен. Усі телевізійні антени приймають аналогові, цифрові та HD телевізійні сигнали. Навіть ті старі кролячі вуха можуть використовуватися для прийому цифрових та HD телевізійних сигналів, якщо станційні передавачі знаходяться в зоні дії. Однак нові антени мають кращі конструкції для втягування сигналів, але не тому, що вони позначені HD-антенами.

Якщо ви скасували супутник, ви не зможете використовувати тарілку для прийому ефірних телевізійних сигналів. Блюдо неправильної форми та має внутрішню схему, яка не підходить для телевізійного прийому. Однак, якщо коаксіальний кабель, який підключив блюдо до телевізора, знаходиться в хорошій формі, замініть посуд телевізійною антеною, якщо місце розташування не перешкоджає прийому наземних цифрових телевізійних сигналів. Ознайомтеся з прикладом того, як замінити рецептор супутникового сигналу на телевізійну антену.

З’ясуйте, чи транслюють місцеві станції УВЧ або УВЧ. В результаті переходу на DTV у 2009 році більшість телевізійних станцій, які раніше транслювали на каналах 2-13 (діапазон ОВЧ), перейшли на УВЧ (канали 14-83) для цифрового мовлення. Оскільки для передачі на більш високих частотах потрібно більше потужності, ефективний діапазон сигналів може бути зменшений. Завдяки перерозподілу частин спектра телевізійного мовлення для інших цілей FCC він дозволив програму перепакування, де окремі телевізійні станції змінюють свої частоти передачі та розташування передавачів (деякі вдруге після початкового переходу на DTV).

Переключіться з внутрішньої на зовнішню антену. Зовнішня антена може покращити ваш телевізійний прийом.

Зовнішні антени довгого та середнього радіусу дії Channel Master

Майстер каналу
Якщо у вас спрямована антена, подумайте про перехід на всеспрямовану антену. Це забезпечує кращий доступ до телевізійних сигналів з різних напрямків. Однак чутливість антени зменшується для сигналів, що надходять з певного напрямку (антена менш сфокусована). Хоча спрямована антена може приймати станцію далі в одному напрямку, ви можете її втратити, якщо переключитись на всеспрямовану антену, яка добре працює для станцій, розташованих ближче.

RCA плоска зовнішня антена

Voxx International / RCA
Ціни на антени варіюються і варіюються від менш ніж 10 доларів на базову внутрішню антену до понад ста доларів на дальній зовнішній моделі. Не вважайте, що діапазон відстані, вказаний або рекламований для вашої антени, є точним. Рейтинги можуть базуватися на оптимальних умовах.