Saltar al contenido

Як правильно тримати iPad

24 de julio de 2021

Поки дисплей iPad буде обертатися разом із пристроєм, ви можете неправильно утримувати його. Точніше, деякі способи його захоплення кращі за інші. Навчившись правильно розуміти iPad, полегшується його використання. Ці інструкції стосуються всіх моделей iPad.

Змістовий покажчик

Як тримати iPad у портретному режимі

Портретний режим, що означає тримання iPad з коротшою стороною зверху, добре підходить для перегляду веб-сторінок або перевірки Facebook. Apple розробила iPad для покращення відображення веб-сайтів у портретному режимі, саме таким чином ви зазвичай тримаєте телефон під час перегляду веб-сторінок. Утримуючи його таким чином, тримайте кнопку «Домашня» внизу, що ставить її під екран.

Джес Фоамі / Піксабей
Завдяки цій орієнтації легше дістатися до кнопки головного екрана. Крім того, камера розміщується у верхній частині, що полегшує здійснення відеодзвінків за допомогою FaceTime. Це також найкраща орієнтація для зйомки селфі. Якщо кнопка «Домашня сторінка» знаходиться внизу, це означає, що кнопки гучності вгорі праворуч і кнопку призупинення у верхній частині iPad. Тримання iPad догори дном може здатися нормальним, оскільки iPad перевертає екран, але якщо кнопка призупинення знаходиться внизу екрана, його легко випадково спрацювати, якщо ви покладете iPad у стіл або на колінах.

Як тримати iPad в альбомному режимі

Пейзажний режим, що означає тримання iPad з довшою стороною зверху, як правило, призначений для ігор та перегляду відео. Це також може зробити текст на екрані видатнішим та зручнішим для читання, не вмикаючи опцій доступності.

Пара, граючи з iPad

вадимгужва / Getty Images
У режимі альбомної орієнтації кнопка «Домашня сторінка» знаходиться праворуч від дисплея. Кнопки гучності розташовані у верхній частині iPad, а кнопка блокування знаходиться у верхньому лівому куті. Також зручно нічого не залишати на дні. Як і коли ви тримаєте пристрій у портретному режимі, якщо кнопки, розташовані на тій стороні iPad, не дозволяють випадково їх активувати. IPad працює незалежно від того, як ви його орієнтуєте. Але ці положення роблять кнопки більш доступними і дозволяють лежати планшету на поверхні, не випадково змінюючи гучність або блокуючи пристрій.

Як тримати iPad під час фотографування чи відеозйомки

Ці правила розміщення кнопки головного екрана внизу дисплея в портретному режимі або праворуч від екрана в альбомному режимі також застосовуються під час фотографування чи відеозапису за допомогою iPad. Кнопка Home внизу або праворуч від дисплея вирівнює задню камеру до верхньої частини iPad. Якщо камера знаходиться в нижній частині iPad, легше випадково зачепити пальці, коли тримаєте планшет. Якщо ви тримаєте iPad за середину і тримаєте біля грудей або обличчя, ваші руки та зап’ястя можуть заважати роботі задньої камери. Хочете використовувати альбомний або книжковий режим, але виявляєте, що ваш iPad застряг в одній орієнтації? Дізнайтеся, що робити, коли iPad не обертається.