Saltar al contenido

Як працює звуковий сигнал?

16 de abril de 2021

Audible – це платформа, яку ви можете використовувати для придбання, завантаження та прослуховування аудіокниг на обраному вами пристрої. Користувачі можуть використовувати відповідний додаток для зберігання бібліотеки аудіокниг, прослуховування заголовків, де завгодно, і навіть читання їх за допомогою електронного читача. У цьому посібнику ми висвітлюємо, як працює Audible, і як за допомогою неї можна розпочати завантаження аудіокниг.

Змістовий покажчик

Що чутно?

Audible – це сервіс, що продає аудіокниги та платформу для їх прослуховування. Аудіокниги працюють більш-менш як книги на касеті: власник (и) заголовка продає права на створення книги на аудіо; студія працює з голосовими акторами та звукоредакторами для створення аудіокниги; і дистриб’ютор (у цьому випадку звуковий) продає готовий продукт споживачам.

Купівля аудіокниг

Коли ви купуєте звукову книгу, вона додається до вашого облікового запису та доставляється вам як аудіофайл, захищений DRM. Ви можете слухати книгу за допомогою програми Audible на різних пристроях, зокрема на комп’ютері, телефоні, планшеті або читати заголовок на електронному зчитувачі. Щойно ви придбаєте книгу, що звучить, вона назавжди залишиться вам, подібно до друкованої або електронної книги.

Звукові оригінали

Окрім книг, Audible виробляє оригінальний вміст, який називається Originals. Деякі з них не зовсім «книги», в традиційному розумінні. Вони включають музичну постановку «Війни світів» та список випадкових фактів 2018 року, серед інших. Хоча їхній формат може бути різним, до них, коли мова заходить про їх придбання, ставляться як до книг, і вони ніде не доступні.

Параметри підписки на Audible

Підписка на Audible починається з безкоштовної 30-денної пробної версії та включає безкоштовну аудіокнигу на ваш вибір та до двох звукових оригіналів.

Підпишіться на 30-денну безкоштовну пробну версію Audible

Якщо ви вирішите продовжити послугу після пробного періоду, платіть за щомісячну передплату, яка дає вам один кредит, який ви можете використати, щоб забрати книгу, і два для оригіналів. Більшість книг коштує один кредит. Ви можете зберігати свої кредити від одного місяця до наступного. Ви можете зберігати до п’яти кредитів на своєму рахунку, але термін їх дії закінчується через п’ять місяців.

Виберіть формат "Аудіокнига" під час покупок у звичайному магазині Amazon.

Звукові книги по меню

Ви також можете придбати звукові книги по меню. Ви робите це з вітрини в додатку Звукове або вибравши Аудіокнига як формат вашої покупки. Оскільки Audible належить Amazon, ви також можете переглядати та купувати назви через Amazon.

Додайте звуковий переказ до книжок Kindle, які ви вже маєте

Як отримати звукові версії книг, якими ви володієте

Третій варіант – отримати звуковий переказ електронних книг Kindle, якими ви вже володієте. Ось як це зробити:

 1. Перейдіть на Amazon.com і наведіть курсор на Обліковий запис та списки меню.

 2. Виберіть Ваш вміст та пристрої.

 3. Знайдіть потрібну книгу та виберіть її переповнення (три крапки праворуч від прапорця).

 4. Виберіть Додати Розповідь у спливаючому вікні під зображенням обкладинки.

 5. Завершіть процес оплати, і ваша книга стане доступною вам через Audible та Kindle.

Функція Whispersync зберігає ваше місце в книзі, чи читаєте ви, чи слухаєте. Це означає, що ви можете прочитати частину глави вночі на своєму Kindle Paperwhite, наприклад, а потім закінчити її за допомогою Audible на шляху на роботу наступного ранку.

Підписка на звукову передплату

Хоча багато людей, які слухають звукові книги, обирають передплату, вам не потрібна, щоб користуватися послугою. Ніщо не заважає вам купувати книги поштучно, як самі по собі, так і як доповнення до книги Kindle. Однак великою перевагою передплати є те, що існує безліч книг зі звуком, які коштують дорожче, ніж вартість передплати, проте їх все одно можна придбати за один кредит. Ви ефективно отримуєте знижку, підписавшись. Зареєструватися в обліковому записі Audible легко. Оскільки Audible є підрозділом Amazon, він використовує ваш обліковий запис Amazon для входу в систему та обробки покупок. Якщо у вас є обліковий запис Amazon, все, що вам потрібно зробити, це увійти в нього та розпочати перегляд пробної книги. Якщо у вас немає облікового запису Amazon, ось як підписатись на Audible:

 1. Перейдіть на безкоштовну пробну сторінку Audible і виберіть Клацніть, щоб спробувати Без звуку.

 2. Ви можете зареєструватися, використовуючи просту форму на веб-сайті Audible. Введіть своє ім’я, електронну адресу та пароль для створення облікового запису Amazon. Виберіть Продовжуйте.

  Для реєстрації в Amazon потрібно лише ім’я, ім’я користувача та пароль.

 3. Далі, підключіться до пробного періоду зі звуком, надавши спосіб оплати, зокрема кредитну або дебетову картку. Використовуйте форму для надання відповідної інформації.

  Додайте спосіб оплати до свого рахунку Amazon, щоб розпочати роботу зі звуком.

Тепер у вас є обліковий запис Audible / Amazon. Компанія Audible починає стягувати плату за щомісячну передплату через 30 днів, тому переконайтеся, що ви скасували її до того, якщо не збираєтесь продовжувати послугу. Однак будь-які предмети, які ви взяли під час пробного періоду (книги та / або оригінали), залишаються за вами, навіть якщо ви скасуєте їх.