Saltar al contenido

Як працює Google Voice

16 de abril de 2021

У цій статті

Google Voice уніфікує канали зв’язку таким чином, що через один безкоштовний номер телефону одночасно дзвонить кілька телефонів. Це працює, як і більшість інших телефонних номерів: надайте свій номер Google, щоб люди могли з вами зв’язатися. Під час вхідного дзвінка у вас є кілька способів обробити цей зв’язок. По суті, Google Voice не є VoIP-сервісом, як Skype, але він використовує переваги технології VoIP через Інтернет, щоб маршрутизувати деякі свої дзвінки, дозволяти міжнародні дзвінки за низькою ціною, дозволяти безкоштовні місцеві дзвінки запропонувати численні функції, якими він відомий.

Google Voice пропонує чудову послугу візуальної голосової пошти.

Google Voice надає номер телефону. За допомогою нього вхідні дзвінки переадресовуються на будь-який телефон на ваш вибір – домашній, смартфон чи інший телефон. Інший спосіб використання Google Voice – перенести на цю послугу свій основний номер телефону, щоб використовувати ваш існуючий номер як номер Google, але ця функція допускає кілька застережень.

Змістовий покажчик

Як працює Google Voice

Google Voice зв’язується з ТфОП – дротовою стаціонарною телефонною системою – та мобільною мережею для передачі дзвінків. Будь-який дзвінок, ініційований через Google Voice, обов’язково повинен проходити через ТФОП. Однак PSTN не виконує всю роботу. Потім виклик передається на сервери Google, де номери об’єднуються. Скажімо, наприклад, що дзвінок спрямований на інший номер Google Voice. Цей номер ідентифікується в номерах Google, і звідти дзвінок надсилається до кінцевого пункту призначення. Головною метою Google Voice є уніфікація каналів зв’язку більше, ніж економія на витратах. Як результат, ви можете легко міняти оператора, не змінюючи номер телефону, оскільки один номер може дзвонити на будь-який телефон через будь-якого оператора. Якщо ви змінюєте фізичний номер телефону, все, що вам потрібно змінити, це номер, на який спрямовуються ваші дзвінки, що на ваш розсуд і легко зробити.

Як отримати Google Voice

Додатки Google Voice доступні для завантаження для основних мобільних платформ.

Завантажити для:

 1. Відкрийте веб-сайт Google Voice і натисніть Завантажте Google Voice. Увійдіть у свій обліковий запис Google, якщо з’явиться запит.

  Завантажте кнопку Google Voice в Інтернеті

  Виберіть iOS, Android або Web.

  Параметри Android, iOS або Web для Google Voice

  Ви також можете побачити екран Умов обслуговування та Політики конфіденційності. Прийміть їх за допомогою Продовжуйте кнопку.

  Кнопка

 2. На сторінці із запитом про вибір номера Google Voice введіть код міста чи району, щоб отримати номер телефону з цього регіону.

  Шукайте за містом або кодом міста на сторінці Google Voice

 3. Перегляньте представлені номери, а потім виберіть номер, який потрібно використовувати як номер Google Voice, натиснувши або торкнувшись Виберіть. Якщо ви хочете побачити більше, ніж кілька, які відображаються за замовчуванням, виберіть Завантажити ще під цифрами.

 4. Перевірте свій номер телефону за допомогою Перевірити на наступній сторінці.

  Кнопка підтвердження після вибору номера в Google Voice

 5. Введіть номер телефону, на який Google Voice повинен переадресовувати вхідні дзвінки, а потім виберіть Надіслати код.

  Кнопка

 6. Перевірте на своєму телефоні текстове повідомлення від Google, а потім введіть цей код на веб-сайті Google Voice у текстове поле, яке читається G –. Отже, це буде виглядати приблизно так G-9820.

 7. Виберіть Перевірити для підтвердження правильності введення коду.

 8. Вибирайте Позов , щоб підтвердити, що ви хочете переадресувати дзвінки Google Voice на цей номер телефону. Якщо Google Voice вже переадресовує дзвінки на цей телефон, налаштування нового номера Google Voice на цьому телефоні приведе до того, що телефон не буде використовуватися з попереднім номером Google Voice (тобто дзвінки, які раніше переадресовувались на ваш телефон з іншого облікового запису Google Voice перестане дзвонити на цей телефон). Ця помилка виникає лише в тому випадку, якщо ви використовували один телефон із іншим номером Google Voice з іншого облікового запису Google.

 9. Використовувати Готово , щоб завершити налаштування Google Voice, потім натисніть Готово знову на останньому екрані, щоб відкрити свій обліковий запис Google Voice.

Дзвінок на кілька телефонів

Ваш обліковий запис Google Voice підтримує декілька налаштувань і налаштувань конфігурації, серед яких є функція, яка дозволяє встановити, на яких телефонах потрібно дзвонити, коли хтось телефонує на ваш номер Google. Ви можете ввести до шести різних номерів, щоб шість різних телефонів або пристроїв дзвонили під час дзвінка. Наприклад, у вас може дзвонити ваш мобільний телефон, домашній телефон та офісний телефон. Ось як налаштувати кілька телефонів із Google Voice:

 1. Відкрийте налаштування Google Voice за допомогою кнопки меню з трьох крапок ліворуч на веб-сайті Google Voice.

  Налаштування в меню Google Voice

 2. За допомогою Номери телефонів виберіть вкладку, знайдіть Зв’язані номери розділ налаштувань.

 3. Клацніть або торкніться Новий зв’язаний номер під вашим існуючим номером телефону.

  Новий пов’язаний номер у налаштуваннях облікового запису Google Voice

 4. Введіть номер телефону, який повинен приймати дзвінки Google Voice, і виберіть Надіслати код, або Телефонуйте якщо ви вибрали опцію телефонного дзвінка. Якщо ви вибрали опцію дзвінка, вам доведеться натиснути або торкнутися Телефонуйте ще раз, щоб розпочати телефонний дзвінок.

 5. На просторі, що надається на веб-сайті Google Voice, введіть код, який ви отримали по тексту або почули по телефону.

 6. Поверніться до сторінки налаштувань Google Voice з кроку 1 і відкрийте Дзвінки вкладку.

 7. Обов’язково встановіть прапорець біля всіх відповідних номерів телефонів. Якщо цього немає, поставте прапорець біля кожного номера, який повинен дзвонити, коли дзвінок надходить через ваш номер Google Voice.

Вартість Google Voice

Google Voice не є повною альтернативою послугам операторів стільникових телефонів, на відміну від Skype та подібних. Однак, хоча вам все одно доведеться заплатити за телефон або оператора бездротового зв’язку, щоб користуватися Google Voice (оскільки він повинен підключитися до вашого телефону, щоб використовувати), він все ще безкоштовний, що означає, що вам не потрібно нічого платити додаткові використовувати Google Voice. Google Voice дозволяє вам економити гроші, однак:

 • Здійснюйте безкоштовні місцеві та закордонні дзвінки (вхідні з-за меж США) на будь-який номер у США та Канаді.
 • Здійснюйте дешеві дзвінки (за тарифами VoIP) у будь-який міжнародний пункт призначення. Такі дзвінки були б у рази дорожчими через телефонну мережу PTSN.
 • Google Voice пропонує безкоштовні SMS, щоб ви могли надсилати текстові повідомлення через свій номер Google без оплати.

Google Voice доступний лише в США. Оскільки в будь-якому іншому місці його не можна використовувати, якщо вам потрібен щось на зразок Google Voice з-за меж США, вам доведеться розглянути альтернативну послугу.