Skip to content

Як придбати головний пристрій правильного розміру

4 de Липень de 2021

Що знати

  • Знайдіть потрібну форму, використовуючи Інтернет-базу даних, таку як Outfit My Car від Crutchfield, Посібник з фітнесу Pioneer Electronics або Sonic Electronix Car Selector.
  • Введіть марку автомобіля, модель, рік та відповідні варіанти комплектації. Зверніть увагу на головні блоки, за якими інструмент відповідає вашому автомобілю.
  • Або фізично виміряйте поточний головний пристрій. Загальні розміри головки включають одиничний DIN, півтора DIN та подвійний DIN.

У цій статті пояснюється, як придбати стереосистему потрібного розміру за допомогою онлайн-бази даних розмірів стереосистеми, щоб вибрати головний пристрій, або вимірявши поточний головний пристрій.

Використовуйте Інтернет-базу даних розміру автомобілів

Роздрібні торговці автомобільною аудіосистемою є, мабуть, найбільшим джерелом інформації про розмір та придатність для автозапчастин автозапчастин, що має сенс, оскільки їхні клієнти набагато частіше задоволені, якщо компоненти, які вони купують, насправді поміщаються в їх транспортних засобах. Ще до піднесення Інтернету цехові магазини автомобільних аудіозаписів, як правило, мали бази даних про розміри та розміри, які відстежували, який розмір колонок, головних пристроїв та інших компонентів підходить для конкретних транспортних засобів. Сьогодні ця інформація завжди у вас під рукою завдяки Інтернету.

Не сприймайте як даність, що ваш автомобіль прийме той головний пристрій, який ви думаєте.
Марк Хорн / Getty Images

Хоча роздрібні продавці надають цю інформацію з надією здійснити продаж, ви можете вільно використовувати інформацію з однієї бази даних та придбати головний пристрій у будь-якій точці, яка вам подобається. Головне – підключити марку, модель та рік вашого автомобіля, а також відповідні варіанти комплектації, а також відмітити головні блоки, які, за словами інструменту, впишуться у ваш автомобіль. Якщо інструмент показує, що підходять подвійні головки DIN, тоді ви можете сміливо купувати подвійну головку DIN або один блок DIN з відповідним набором приладів. Деякі популярні інструменти онлайн-пошуку включають:

  • Crutchfield’s Outfit My Car
  • Pioneer Electronics Fit Guide
  • Sonic Electronix Автомобільний селектор

Виміряйте власний штатний апарат

Придатні бази даних та інструменти пошуку, як правило, досить точні, і ви можете витягнути більшість припущень із рівняння, перевіряючи одне на одне, але фізично виміряти головний пристрій досить надійно. Для цього потрібно трохи більше попрацювати, і, можливо, вам доведеться видалити деякі обрізки, щоб побачити, з чим саме ви працюєте, але все одно вам доведеться видалити їх, щоб замінити головний пристрій. Найбільш поширені розміри головного блоку вимірюють приблизно:

  • 2 ”x 7” (50 x 180 мм): одинарний DIN
  • 3 ”x 7” (75 x 180 мм): півтора DIN
  • 4 ”x 7” (100 x 180 мм): подвійний DIN

Якщо ваш головний пристрій має висоту 4 ”, то подвійна головна установка на DIN буде заміною прямої установки, тоді як для однієї головки на DIN або 1,5 DIN потрібен певний тип монтажного набору. Якщо ваш головний пристрій має висоту 3 ”, тоді ви можете замінити його головним пристроєм на 1,5 DIN або окремим блоком DIN із відповідним набором. У деяких випадках ви також можете замінити головний пристрій 1,5 DIN на повністю подвійний головний пристрій DIN із правильним набором приладів. І якщо ваш головний пристрій має розмір 2 дюйма, ви, як правило, застрягли, замінивши його одним головним блоком DIN, якщо ваш транспортний засіб не має „розпірку” або „кишеню”, яка забезпечує достатньо місця для встановлення 3 ”або 4” головний пристрій.