Saltar al contenido

Як прискорити Windows 7 за допомогою ReadyBoost

15 de abril de 2021

Windows 7 ReadyBoost – це маловідома технологія, яка використовує вільний простір на флеш-накопичувачі (він же великий палець або USB-накопичувач) для збільшення системної пам’яті. ReadyBoost – це чудовий спосіб зробити ваш комп’ютер швидшим та ефективнішим за рахунок збільшення обсягу оперативної або тимчасової пам’яті, до якої ваш комп’ютер може отримати доступ. ReadyBoost також доступний у Windows 8, 8.1 та 10. Починаючи з січня 2020 року, Microsoft більше не підтримує Windows 7. Ми рекомендуємо оновити до Windows 10, щоб і надалі отримувати оновлення безпеки та технічну підтримку.


Це кроки, які потрібно виконати для налаштування комп’ютера на використання ReadyBoost.

Змістовий покажчик

Що таке ReadyBoost

ReadyBoost

По-перше, вам потрібен привід – або флешка, або зовнішній жорсткий диск. На диску має бути принаймні 1 ГБ вільного місця, а бажано, в два-чотири рази більше обсягу оперативної пам’яті у вашій системі. Отже, якщо ваш комп’ютер використовує 1 ГБ вбудованої оперативної пам’яті, ідеально підходить жорсткий диск із 2 ГБ до 4 ГБ вільного місця. Коли ви підключите привід, відбудеться одна з двох речей. Найімовірнішою подією є те, що меню AutoPlay з’явиться, коли Windows розпізнає новий жорсткий диск. Варіант, який ви хочете, – це той, що внизу говорить Прискоріть мою систему— Клацніть на ньому. Якщо AutoPlay не з’являється, знайдіть свою флешку. Клацніть правою кнопкою миші на назві диска, а потім натисніть Відкрийте автовідтворення. Клацніть на Прискоріть мою систему пункт.

Знайдіть автовідтворення

Кнопка автовідтворення

Клацніть правою кнопкою миші диск, який ви використовуєте для ReadyBoost, а потім клацніть Відкрийте автовідтворення.

Параметри ReadyBoost

Вкладка ReadyBoost

Клацання Прискоріть мою систему переходить на вкладку ReadyBoost меню Властивості приводу. Тут ви знайдете три варіанти. Не використовуйте цей пристрій призначений для вимкнення ReadyBoost. Середня перемикач говорить Присвятіть цей пристрій ReadyBoost. Цей буде використовувати весь доступний простір на диску для оперативної пам’яті. Він обчислює загальну доступну суму і повідомляє вам, скільки вона становить. Ви не можете налаштувати повзунок за допомогою цієї опції.

Налаштуйте простір ReadyBoost

Вимоги до простору ReadyBoost

Нижній варіант, Використовуйте цей пристрій, дозволяє встановити обсяг використовуваного простору за допомогою повзунка або стрілок вгору та вниз. Щоб залишити вільний простір на диску, встановіть кількість, меншу за загальний вільний простір на диску. Після клацання гаразд або Подати заявку внизу вікна ви побачите спливаюче вікно, що повідомляє, що ReadyBoost налаштовує ваш кеш. Через кілька хвилин ви зможете користуватися комп’ютером, і швидкість роботи з ReadyBoost збільшиться. Щоб вказати, скільки місця на диску слід виділити ReadyBoost, натисніть кнопку внизу та введіть суму.

Вимкніть ReadyBoost

Властивості

Після налаштування накопичувача за допомогою ReadyBoost він не звільнятиме місце на диску, доки його не вимкнуть. Навіть якщо ви візьмете цей диск і підключите його до іншого комп’ютера, у вас не буде вільного місця, яке ви вирізали для ReadyBoost. Щоб його вимкнути, знайдіть спалах або зовнішній жорсткий диск. Клацніть правою кнопкою миші літеру диска та клацніть лівою кнопкою миші Властивості на дні.

Знайдіть властивості диска, щоб вимкнути ReadyBoost

Вкладка ReadyBoost

Клацніть на Не використовуйте цей пристрій перемикач у меню ReadyBoost. Цей параметр знову звільняє місце на вашому диску.