Saltar al contenido

Як приховати програми iMessage на iPhone або iPad

17 de enero de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Найпростіший спосіб приховати панель програм: відкрийте повідомлення або створіть нове повідомлення, а потім торкніться А ліворуч від текстового поля.
 • Приховати програму iMessage: відкрийте повідомлення, перейдіть до три точки меню та виберіть Редагувати. Натисніть кнопку мінус і виберіть Видалити з вибраного.
 • Приховати програму від перегляду: відкрийте повідомлення, перейдіть до три точки меню та виберіть Редагувати. Під Більше додатків вимкніть програму та виберіть Готово.

Панель програми iMessage на вашому iPhone або iPad дає вам швидкий доступ до речей, які ви можете використовувати під час надсилання текстів, наприклад GIF-файлів, музики, вашого місцезнаходження, ігор та Apple Pay. Однак якщо ви хочете використовувати програму «Повідомлення» лише для надсилання текстових повідомлень, сховайте панель програм або налаштуйте, які програми в ній відображатимуться. Інструкції стосуються iOS 11 і новіших версій на кожній моделі iPhone і iPad.

Чи можу я видалити панель програм?

Ви не можете повністю видалити панель програми iMessage або видалити її з телефону чи планшета. Все, що ви можете зробити, це згорнути його, щоб не бачити його кожного разу, коли надсилаєте текстове повідомлення, або налаштувати його, щоб зробити його менш захаращеним або краще підходити для того, для чого ви хочете його використовувати. Наприклад, якщо ви не хочете, щоб у панелі програм були спортивні програми або значки погоди витісняли ігри, у які ви любите грати з контактами iMessage, сховайте ці програми iMessage із панелі програм. Видалення програми на вашому пристрої передбачає інший процес. Те саме стосується приховування програми. Ці кроки стосуються лише приховування програм із панелі програм iMessage, а не головного екрана.

Як приховати ящик програми iMessage

Це найпростіший спосіб видалити ящик програми iMessage. Приховавши його, ви згортаєте його, щоб ви випадково не торкнулися піктограм ящика програм. Щоб приховати панель програм на iPhone або iPad, відкрийте наявне або нове повідомлення, а потім торкніться А ліворуч від текстового поля.

Якщо ви випадково торкнетеся програми з панелі програм, унизу екрана з’явиться вікно. Торкніться А кнопку, щоб закрити це вікно програми, але не панель програм. Щоб приховати панель програм, торкніться кнопки, коли програма не відображається.

Як приховати програми iMessage

Не хочете повністю приховувати ящик програми iMessage? Щоб очистити програми, які відображаються, налаштуйте панель програм.

 1. Відкрийте наявне або нове повідомлення в програмі «Повідомлення».

 2. Проведіть пальцем уздовж панелі програми справа наліво, щоб прокрутити до кінця вправо.

  Проведіть пальцем уздовж панелі програм у Повідомленнях.

 3. Виберіть три точки меню. Залежно від того, як ви переглядаєте програми, він може сказати більше.

  Кнопка «Більше» в ящику програми «Повідомлення».

 4. Торкніться Редагувати.

  Кнопка редагування в програмах Повідомлення.

 5. Виберіть червоний мінус кнопку поруч із програмою, а потім торкніть Видалити з вибраного щоб видалити його зі списку вибраного. Цей список містить програми, які першими з’являються в панелі програм, тому програма iMessage приховується від першого набору програм у панелі. Щоб видалити програми з iMessage, які знаходяться в Вибране видаліть їх із цієї області за допомогою кнопки «мінус», а потім торкніть зеленої кнопки. Щоб змінити порядок програм iMessage на цьому екрані, натисніть і утримуйте кнопку з трьома рядками біля будь-якої вибраної програми, а потім перетягніть її куди завгодно. Програми вгорі з’являються першими в панелі програм.

  Видалення програми iMessage з вибраного.

 6. Щоб приховати програму від перегляду в панелі програм iMessage, перейдіть до Більше додатків і вимкніть перемикач поруч із програмою.

  Перемикач, щоб вимкнути програму iMessages.

 7. Торкніться Готово щоб зберегти зміни ящика програми, потім торкніться Готово знову, щоб вийти з налаштувань панелі програм і повернутися до Повідомлень.

  Кнопка «Готово» у вікні редагування програм iMessage.