Saltar al contenido

Як пришвидшити зарядку телефону

15 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

  • Увімкніть режим польоту, щоб зупинити мережеві послуги та зменшити час зарядки на 25%. Використовуйте якісний кабель; не використовуйте телефон, коли він заряджається.
  • Вимкніть телефон перед зарядкою, щоб фонові програми не працювали. Використовуйте настінну розетку; розгляньте мобільний блок живлення, коли ви в дорозі.
  • Якщо ваш пристрій це підтримує, використовуйте зарядні пристрої USB-C, які прискорюють час зарядки. Для iPhone використовуйте зарядний пристрій на 12 Вт або 18 Вт.

У цій статті пропонуються поради та пропозиції щодо швидшого заряджання телефону, коли ви поспішаєте та заряджаєте батарею. Інформація тут стосується більшості iPhone та смартфонів Android.

Переведіть пристрій у режим польоту під час зарядки

Одним з найбільших винуватців розряду батареї є ваша мережа, включаючи послуги стільникового зв’язку, Bluetooth, радіо та Wi-Fi. Навіть якщо ви не користуєтеся цими послугами активно, вони продовжують працювати у фоновому режимі, витрачаючи потужність телефону.

Getty Images
Поки ви заряджаєте телефон, ці послуги все ще поглинають частину заряду акумулятора, що призводить до збільшення часу зарядки. Щоб ваш телефон швидше заряджався, увімкніть режим польоту, щоб зупинити всі мережі. Увімкнення режиму польоту може зменшити час зарядки до 25 відсотків. Коли ваш телефон перебуває в режимі польоту, ви не можете телефонувати та приймати дзвінки, а також користуватися Інтернетом, Bluetooth або Wi-Fi.

iPhone з увімкненим режимом польоту

Вимкніть телефон перед заряджанням

Коли ви заряджаєте активний пристрій, фонові програми все ще можуть працювати. Наприклад, з’єднання Wi-Fi, вхідні дзвінки, повідомлення, музика та програми продовжують розряджати акумулятор, не даючи телефону досягати повної зарядки та уповільнюючи сеанс зарядки. Після повного вимкнення телефону всі фонові програми зупиняються, що дозволяє швидше заряджати акумулятор.

Заряджання телефонів

Мюріель де Сезе / Digital Vision / Getty Images
Єдиним недоліком цього трюку є те, що ви не побачите відсоток заряду акумулятора під час заряджання пристрою.

Заряджайте за допомогою настінної розетки

Ми часто в дорозі, і зручно заряджати телефони в машинах або через ноутбуки. Але заряджати телефони в машині або на комп’ютері менш ефективно, ніж заряджати через настінну розетку. Автомобілі та комп’ютери дають вихідну потужність 0,5 ампера, тоді як настінні розетки заряджаються на 1 ампер. Для оптимальної швидкості заряджання плануйте заздалегідь і заряджайте телефон вдома за допомогою настінної розетки.

Людина, підключаючи зарядний пристрій мобільного телефону на стіні вдома

Маскот / Getty Images
Деякі виробники автомобілів встановлюють потужну зарядну потужність, але це поки не є нормою.

Використовуйте Power Bank

Якщо ви багато в дорозі і маєте проблеми з доступом до розеток, розгляньте мобільний блок живлення або портативний зарядний пристрій, який також називають банком живлення. Ці пристрої часто забезпечують зарядний пристрій на рівні настінної розетки, тому ви можете швидко зарядити телефон, коли вас немає вдома.

Зарядний смартфон Powerbank біля комп'ютера

Піксабай
Незважаючи на те, що банки живлення пропонують швидку зарядку, переконайтеся, що ваш USB-кабель досить міцний, щоб справити всю цю потужність. Якщо він недостатньо міцний, це може призвести до плавного кабелю.

Заряджайте якісним кабелем

Чим більше підсилювачів може нести кабель, тим краща швидкість зарядки. Якщо ви використовуєте сторонній кабель або низькоякісний стандартний кабель, ваш телефон може не заряджатися якомога швидше. Два дроти всередині кабелю визначають, як швидко телефон заряджається. Стандартний кабель 28-го калібру несе близько 0,5 ампер, тоді як більш якісний кабель 24-го калібру несе 2 ампер. Якщо ви вважаєте, що ваш USB-кабель за замовчуванням заряджається недостатньо швидко, придбайте новий кабель 24-го калібру. Це може бути дорожче, але вигоди можуть перевищувати витрати.

зламаний кабель iphone -

домінікотин / CC BY-NC-SA 2.0 / Flickr

Не використовуйте телефон під час зарядки

Якщо ви використовуєте телефон під час заряджання, навіть незважаючи на те, що пристрій підключено до джерела живлення, ви торкаєтесь ресурсів акумулятора, значно уповільнюючи час зарядки. Залиште телефон у спокої, поки він заряджається, а ще краще – повністю вимкніть його.

Дослідіть параметри швидкого заряджання для вашого пристрою

Якщо ваш смартфон його підтримує, вивчіть доступні зарядні пристрої USB-C, що прискорюють час зарядки. Для iPhones, замість того, щоб використовувати зарядний пристрій на 5 Вт, який постачається з пристроєм, використовуйте зарядний пристрій на 12 Вт або 18 Вт, якщо ви хочете витратити трохи більше. Крім того, такий пристрій, як зарядний пристрій RavPower Ultrathin, має потужність 45 Вт, що змусить ваш телефон iOS або Android швидко повернутися до повної потужності.