Saltar al contenido

Як програми для відеоконференцій змагаються за ваш екран

12 de abril de 2021

Ключові винос

  • Кожен четвертий працівник віддалений.
  • Масштаб став платформою вибору.
  • Існують психологічні фактори, які слід враховувати під час онлайн-зустрічей.

Жасмін Мердан / Getty Images

Хочеш того чи ні, віртуальна зустріч виникає як частина нового звичного в американському бізнесі. Оскільки кожен четвертий американець працює вдома, індустрія відеоконференцій перебуває в повному конкурентному режимі. Новий вигляд сітки та розмиття фону Google Meet від 49 осіб покращує позицію компанії в битві з конкурентами Zoom, Microsoft Teams, WebEx та Skype. «Блокування показало, що люди можуть ефективно працювати вдома, тому люди, які рухаються вперед, працюватимуть у гібридному середовищі», – сказав Майк Маккарті, віце-президент Starleaf у електронному листі на адресу tebapit. “Деяку роботу можна буде робити вдома, і надійні та безпечні віртуальні зустрічі є важливою частиною цього. Люди все одно працюватимуть зі своїх офісів, оскільки соціальна взаємодія все ще дуже важлива, але акцент буде зроблений на віртуальних зустрічах ».

Змістовий покажчик

Гібридна модель виграє

Ніл Тапарія, генеральний директор стартапу Solitaired, вважає, що на всі майбутні зустрічі вплине відеоконференція. “Кожна зустріч матиме віртуальний елемент. Навіть коли компанії повернуться до своїх офісів, вони все одно матимуть віддалених співробітників. Гібридні зустрічі, які проводяться особисто з віртуальними учасниками, будуть нормою. Це означає, що компаніям доведеться інвестувати в правильні технології та навчитися проводити гібридні зустрічі », – сказав він tebapit в електронному листі.

Збільшити угорі

Всі ці компанії перебувають у жорсткій конкуренції за відеозустрічі. Zoom є лідером на ринку, займаючи 3 місце в таблиці завантажень магазину Google і 5 місце у графіку завантажень Apple Store.

Масштабування Приєднатися до екрана наради

На другому місці знаходиться Google Meet, за яким слідують Microsoft Teams, Webex від Cisco, потім Skype, піонер у цій галузі. Команди Zoom, Google Meet та Microsoft перевищили 100 мільйонів завантажень, тоді як Webex перевищили 50 мільйонів завантажень. Skype, запущений у 2010 році, був завантажений більше одного мільярда разів.

Психологічні фактори

Келлі Стрейн із Premiere Global Services у Грузії пише, що є чотири психологічні висновки, які ми повинні врахувати до нашої наступної онлайн-зустрічі:

  • Емоційні прояви заразні;
  • По черзі говорять результати на якісніших онлайн-зустрічах;
  • Погана якість звуку викликає фізичний стрес; і
  • Люди по-різному поводяться, коли за ними спостерігають.

Платформи додають функції

У міру нагрівання конкуренції претенденти випускають стільки нових можливостей, скільки їх розробники можуть зібрати. Zoom, який зіткнувся з кризою безпеки на початку пандемії, відповів 90-денною обіцянкою безпеки заморозити всі оновлення, крім безпеки. Результатом зусиль став Zoom 5.0, розроблений для вирішення всіх проблем з помилками безпеки та посилення наскрізного алгоритму шифрування програми. Компанія Google представила Google Meet Series One, який надає своїм компаніям відеодзвінки на основі AI у партнерстві з Lenovo.

Webex, який раніше був лише платним, зараз пропонує безкоштовну послугу для 50-хвилинних зустрічей із 100 учасниками. Відеозаписи високої роздільної здатності можна зберігати в хмарі, а триваліші зустрічі доступні за щомісячними тарифами від 13,50 доларів США. Skype випустив версію 8.64 цього місяця, що дозволило вам налаштувати засіб вибору реакцій та виправити деякі проблеми з комбінацією клавіш. Минулого тижня Microsoft додала вбудовані інструменти для адаптації навчання до потреб студентів. Маючи понад 230 000 навчальних закладів, які використовують команди для дистанційного та гібридного навчання, Microsoft додала спеціальні значки похвали для соціально-емоційного навчання, щоб визнати соціальні навички учнів, розробити емоційний словниковий запас та надати цінне визнання щоденним перемогам у навчанні своїх учнів.

Віртуальні зустрічі – це рятувальний пліт

Баррі Майерс із Slingshot Events каже, що віртуальні зустрічі були паличкою-виручалочкою для компаній під час пандемії. «Онлайн-зустрічі зберегли бекон для компаній під час відключення пандемії, оскільки вони виявились важливим інструментом для підтримки зв’язків команд», – сказав він у електронному листі до tebapit. «Віртуальні зустрічі є продовженням переваг традиційного телефонного дзвінка, – продовжив Майерс. – Вони усувають перешкоди географічної відстані. Вони забезпечують взаємодію в режимі реального часу, роблячи ефективним насичені взаємодії. І їх в основному можна досягти за допомогою апаратного, програмного забезпечення та мережевих з’єднань, які вже встановлені майже на кожному робочому місці ». «Блокування показало, що люди можуть ефективно працювати вдома …» Віртуальні зустрічі тут, щоб залишитися. Компанії усвідомлюють цінність дистанційної роботи та віддалених можливостей для співробітників, незалежно від того, віддалені вони або працюють у гібридній моделі. Коли пандемія закінчиться, багато компаній заявляють, що відбудеться «новий нормальний режим», головним елементом якого буде віддалена робота та віртуальні зустрічі. Оскільки провайдери, які борються, є виборною платформою для віртуальних зустрічей, досвід обіцяє лише покращитися.