Saltar al contenido

Як програмне забезпечення розпізнає ваше обличчя, навіть маскуючи

14 de abril de 2021

Ключові винос

  • Програмне забезпечення для розпізнавання обличчя, розроблене Міністерством національної безпеки, тепер може правильно ідентифікувати людей у ​​масках.
  • Нова технологія, що продається як супровід пандемії коронавірусу, має безліч застосувань.
  • Розвиток може спричинити проблеми, оскільки люди прагнуть знайти шляхи використання технології.

програмне забезпечення для розпізнавання обличчя сканування та впізнання жінки в масці

Сергій Тиняков / Getty Images

Хоча маска може допомогти захистити користувачів від COVID-19, нові перспективні дослідження показують, що вона може не утримати вас від розпізнавання. На урочистій демонстрації зростаючих технологічних можливостей Центр біометричних та ідентифікаційних технологій Міністерства національної безпеки представив нові дані про ефективність програмного забезпечення для розпізнавання обличчя для ідентифікації суб’єктів з масками та іншими покриттями обличчя. Ці події швидко змінюють спосіб розпізнавання обличчя в суспільстві. «Завдяки ретельному підбору систем камер та відповідних систем стає можливою перевірити особистість більшості людей, не вимагаючи від них знімати маску», – заявив Арун Вемурі, директор Центру біометричних та ідентифікаційних технологій, у прес-релізі. «Це не ідеальне 100% рішення, але воно може зменшити ризики для багатьох мандрівників, а також для передового персоналу, що працює в аеропортах, і яким більше не потрібно просити мандрівників зняти маски».

Змістовий покажчик

Що це означає

У кращому випадку, нова технологія змогла ідентифікувати 96% користувачів, що носять маски, в умовах авіакомпанії, із середнім рівнем точності 77%. Для порівняння, користувачів без маски було ідентифіковано в кращому випадку в 100% випадків із медіаною 94%. Обидва набори оцінили 60 комбінацій у випробувальній лабораторії DHS, яка включала варіацію кутів камери та 10 алгоритмів узгодження. Тест включав різноманітний пул з 582 людей з 60 країн, сподіваючись забезпечити, що технологія може виявити недостатньо представлену етнічну та расову популяцію. Це був перший результат тесту, але DHS опублікує більш повні дані найближчими тижнями, згідно з ралітом біометричних технологій 2020 року. Дані не є досконалими, але дослідники припускають, що це може змінити спосіб взаємодії споживачів та повсякденних людей із програмним забезпеченням для розпізнавання облич у нашому новому, замаскованому світі. «Здається, можливо підтвердити особу більшості людей, не вимагаючи від них знімати маску.» Завдяки пандемії COVID-19, дослідники продали цю нову розробку як спосіб охорони здоров’я населення і дозволити людям залишати маски на руках, підтверджуючи свою особу в аеропорту, наприклад. Вемурі припускає, що це можна використовувати замість процесів перевірки посвідчення особи, що вимагають, щоб обличчя людини було повністю видно завдяки тимчасовому видаленню маски. Це розглядається як «не ідеальне».

Кріплення недоброзичливців

Хоча існують занепокоєння щодо можливостей зловживань у країнах, де розпізнавання обличчя використовувалось для придушення протестних рухів, дослідники підтверджують, що метою розвитку є громадське здоров’я. Вони назвали використання цієї технології знахідкою, враховуючи, що пандемія зробила носіння масок більш поширеним явищем і що їх видалення може завдати потенційної шкоди вразливим користувачам. З іншого боку, науковці називають численні проблеми з технологіями розпізнавання обличчя причиною для обережності щодо все більш досконалого програмного забезпечення. Проблеми з кольором, статтю та расовими упередженнями стали повторюваною скаргою щодо широкого поширення цієї технології на споживчих та державних ринках. Більш примітним є те, що в міру розвитку технологій люди з часом знайдуть спосіб обійти ці досягнення.

Говард Гарднер, професор з пізнання в Гарварді, особливо вважає, що розвиток подій буде обійдено так само швидко, як і розроблено. Він вважає, що винахідливі користувачі знайдуть способи обійти програмне забезпечення для розпізнавання обличчя за допомогою більш непрозорих масок для обличчя або скориставшись потенціалом неточних показань. Новаторські технології схильні до використаних слабких місць. «Програмне забезпечення (Штучний інтелект) буде і надалі вдосконалюватися при розпізнаванні обличчя, але в цьому неодмінно є аспект» копів і розбійників «: особи, які хочуть замаскуватися, знайдуть способи зробити це [in order] «обдурити» програмне забезпечення, яке обов’язково базується на останньому наборі граней, якому воно піддавалося «, – сказав Гарднер tebapit. Програмне забезпечення для розпізнавання обличчя стало улюбленцем технічної галузі. Її впровадження за допомогою нещодавно розроблених моделей має збільшуватися, оскільки технологія стає більш необхідною в епоху масового носіння масок та зростання соціальної напруженості.