Saltar al contenido

Як продати свій iPad і отримати найкращу ціну за нього

15 de abril de 2021

Продаж вашого старого iPad – це один із найкращих способів оплатити абсолютно новий, але процес може трохи залякати, якщо ви часто не продаєте товари, такі як комп’ютери чи планшети. Зрештою, ви зазвичай не бачите таких предметів, як планшети, що продаються на гаражних розпродажах, і саме таким чином ми зазвичай отримуємо готівку за всі наші старі речі. Отже, як ви продаєте свій iPad? Перше правило – не наголошувати на цьому. Існує ряд способів продати пристрій, і багато з них дуже прості. Насправді найскладнішим може бути навіть не реальний продаж вашого iPad – це може бути встановлення хорошої та справедливої ​​ціни на нього.

Йорданія Сіменс / Getty Images

Змістовий покажчик

Як встановити ціну на iPad

Скільки коштує ваш iPad? Це існує вже багато років, і з кожним роком кількість доступних моделей розширюється. Хоча це може здатися дуже заплутаним при спробі з’ясувати цінність вашого старішого iPad, є веб-сайт, який може вам допомогти. eBay дозволяє шукати в «проданих» списках. По суті, це дозволяє точно з’ясувати, за скільки продається товар на веб-сайті. Це чудовий спосіб з’ясувати, скільки коштує ваш iPad на ринку. Під час пошуку вам знадобиться номер вашої моделі iPad під рукою. Ви можете знайти продані списки для свого iPad, шукаючи eBay для вашої точної моделі iPad. Важливо включити обсяг пам’яті, який має ваш пристрій. Якщо у вас модель 3G або 4G, включіть цю інформацію також у свій пошук. У результаті пошуковий рядок має виглядати приблизно на зразок «iPad 3 16 ГБ» або «iPad 4 32 ГБ 4G». Після появи результатів пошуку виберіть Розширений > Продані списки > Пошук. Зверніть увагу на Найкраща пропозиція прийнята повідомлення. Це означає, що покупець зробив пропозицію щодо товару, який дешевший, ніж зазначений. Вам слід нехтувати цими списками. Ви також хочете прокрутити кілька сторінок продажів, щоб отримати загальне уявлення про діапазон цін для вашого iPad.

Не забувайте про своїх друзів та родину

Легко забути, що ми можемо знати когось, хто хоче iPad. А продаж друзям або родині – один із найбезпечніших способів отримати гроші за свій пристрій. Ви можете надіслати масовий електронний лист своїм друзям і родичам, щоб дізнатися, чи хтось зацікавлений у покупці. Можливо, ви захочете встановити ціну на iPad трохи нижче базового діапазону цін, який ви знайшли на eBay. Це дає приятелю або члену сім’ї приємну невелику знижку на це.

Продавати на eBay

Це не тільки чудовий спосіб встановити ціну на свій iPad, але eBay – це, мабуть, найпростіший спосіб продати його поза знанням друга чи члена сім’ї, який хоче його придбати. Одне, про що слід пам’ятати, продаючи на eBay, – це ціна доставки. eBay має систему, яка дозволяє визначити вагу товару для розрахунку ціни доставки, але ви також можете вказати точну ціну для доставки. Деякі люди включають доставку безкоштовно, що може допомогти iPad швидше продаватися, але якщо ви хочете отримати компенсацію, ми рекомендуємо стягнути 10 доларів. Це може не покривати повну вартість доставки, але вона не настільки висока, щоб відштовхувати людей. Вам також потрібно вирішити, чи хочете ви продати iPad за точною ціною, або дозволити людям робити ставки за нього. У багатьох списках використовується Придбайте зараз варіант, а перевага встановлення точної ціни полягає в тому, що ви точно знаєте, скільки грошей ви заробите на продажу. Звичайно, eBay – це місце аукціону, і більшість людей виставляють товари на торгах. Це чудовий спосіб переконатись, що ви продаєте його швидше, і ви можете бути здивовані, скільки людей подаватиме ставки на ваш iPad. Ви також можете розмістити його як список «Купити зараз», а якщо він не продається, знову внесіть його в список із нижчою ціною, що дозволяє заявки.

Продавати на Craigslist

Найпопулярнішою альтернативою eBay є Craigslist, який по суті є розділом оголошень в Інтернеті. Craigslist може бути чудовим способом продажу предметів, але вам потрібно вжити певних заходів, щоб захистити себе, особливо при продажу електроніки. По-перше, ціна. Ви повинні оцінити iPad приблизно на 25–50 доларів, ніж ціна, яку ви з’ясували, дивлячись на списки eBay. Можливо, вам пощастить, і хтось запропонує вам точну суму, але часто люди, які купують у Craigslist, просять вас продати їх їм за нижчу ціну. Якщо ви додасте трохи додаткової кімнати для дихання до своєї ціни, набагато простіше підняти ці пропозиції великими пальцями. Якщо iPad не продається, ви завжди можете змінити ціну та перерахувати її пізніше. Далі, обмін. Перевірте, чи є у вашому місті офіційне місце eBay чи обмін предметами. Зазвичай вони знаходяться в поліцейському відділенні або на стоянці поліцейського відділення. Якщо у вашому місті немає офіційного місцезнаходження eBay, вам слід зв’язатися з відділом поліції та запитати, чи можете ви здійснити обмін у фойє. Багато відділів міліції дозволять це. Якщо це не спрацьовує, вам слід зробити обмін всередині громадського місця. Не продавайте свій iPad на стоянці. Планшети та смартфони досить малі, щоб люди могли їх схопити і втекти, і, на жаль, це іноді трапляється. Також плануйте залишитися в цьому місці після обміну, тому, якщо це кав’ярня, плануйте випити чашку кави після того, як ви продали iPad. Ідеальне місце розташування – торговий центр, де після завершення операції ви можете відправитися за покупками.

Найпростіший спосіб продати свій iPad

Не хочете мати справу з клопотами eBay чи Craigslist? У Amazon є програма торгівлі електронікою, подібна до веб-сайтів, що продають ваш iPad, за винятком двох дуже важливих фактів: (1) Набагато легше довіряти Amazon, ніж випадковому веб-сайту, що летить вночі, і (2) Amazon дасть вам набагато краща ціна за ваш iPad, що використовується. Єдиним недоліком програми Amazon є те, що вона пропонує кредит для майбутніх покупок Amazon, а не готівку. Якщо готівкою є ваша мета, ви можете перевірити деякі інші програми обміну.

Перш ніж продати

Перед продажем важливо повністю стерти iPad та встановити його до стану «заводські налаштування за замовчуванням». Вам не потрібно робити це негайно, але ви повинні зробити це до фактичного обміну. Ви можете скинути налаштування iPad, перейшовши в налаштування та перейшовши до Загальні > Скинути > Стерти весь вміст і налаштування.