Saltar al contenido

Як підключити бездротові навушники до Xbox One

18 de julio de 2021

Якщо ви шукаєте бездротове звукове рішення для вашої ігрової консолі Xbox One, вам слід пам’ятати кілька важливих речей. Не кожна гарнітура буде працювати, і є різні способи підключення. Ось що потрібно знати, щоб користуватися бездротовою гарнітурою з Xbox One.

Змістовий покажчик

Чи є у Xbox One Bluetooth?

На жаль, жодна з кількох версій Xbox One (включаючи моделі S і X) не підтримує Bluetooth, тому до консолі можуть підключатися лише гарнітури, які використовують бездротовий протокол Microsoft. Залежно від моделі гарнітури, яку ви купуєте, ви будете використовувати включений бездротовий приймач, який підключається до порту USB на апаратному забезпеченні, або підключатись до нього безпосередньо, подібно до того, як ви синхронізуєте контролер Xbox One. Однак якщо у вас є бездротова гарнітура Bluetooth, швидше за все, ви не зможете використовувати її з Xbox One. Найкращим джерелом, для якого бездротові гарнітури сумісні з Xbox One, є сторінка аксесуарів від Microsoft, яка містить як сучасний перелік периферійних пристроїв, що працюватимуть, так і посилання для їх безпосереднього придбання.

Як підключити бездротові навушники до Xbox One

Отримавши комплект сумісних бездротових навушників, ви підключите їх до Xbox One одним із двох методів.

Якщо ваша гарнітура має бездротовий адаптер

Деякі бездротові гарнітури мають USB-адаптер, який підключається до консолі та передає звукові дані в навушники. У такому випадку все, що вам потрібно зробити – це увімкнути Xbox One, підключити адаптер та увімкнути гарнітуру. Він підключиться автоматично, і Xbox One негайно перемкне аудіовихід на навушники.

Якщо у Вашій гарнітурі немає бездротового адаптера

Якщо ваші бездротові навушники не підключаються через USB-ключ, вам доведеться зробити ще кілька кроків, але процес, як правило, не складніший, ніж синхронізація контролера. Ось три способи роботи гарнітури. Це загальні вказівки, які можуть стосуватися не всіх моделей гарнітур. Для отримання конкретних інструкцій зверніться до документації вашого пристрою.

  • У деяких випадках гарнітура постачається з базовою станцією, яка підключається до консолі та передає інформацію про бездротові мережі. Приєднайте базову станцію до портів USB та оптичного кабелю. Як правило, ваша гарнітура автоматично з’єднується з базовою станцією, але перед використанням вам потрібно буде її повністю зарядити.
  • Для інших гарнітур натисніть синхронізація на лівій стороні (Xbox One) або правому нижньому куті (Xbox One S та Xbox One X). Тримайте потужність кнопку на навушниках, поки вона не з’єднається з консоллю.
  • Підключіть гарнітуру до Xbox One через USB, а потім увімкніть периферію. Як тільки Xbox розпізнає гарнітуру (зазвичай через те, що індикатор живлення перестане блимати), ви можете відключити її.

Вам потрібна бездротова гарнітура?

Основна привабливість бездротового з’єднання зі своїм звуком полягає в тому, що у вас не буде лежати шнури всюди, але налаштування Xbox One означає, що це не обов’язково буде проблемою. Дротова гарнітура підключається безпосередньо до контролера і дозволяє отримувати звук гри та чату, не пропускаючи довший шнур до телевізора чи деки. Єдиний задіяний шнур проходить між навушниками та контролером, який ви вже тримаєте в руках, що все одно може допомогти в безладі.