Saltar al contenido

Як підключити контролер Xbox One до iPhone

15 de marzo de 2023

Пристрої Apple iPhone, iPad і iPod touch отримали офіційну підтримку контролерів Microsoft Xbox після запуску iOS 13. Це означає, що будь-який новий геймпад Xbox можна використовувати як контролер iPhone для відеоігор iOS. Не потрібно злому, спеціальних кабелів або стороннього обладнання. Ось як увімкнути контролер Xbox для ігор на iPhone за допомогою налаштувань, уже вбудованих у ваш смартфон. Інструкції в цьому посібнику стосуються iOS 13, iPadOS 13, tvOS 13 і macOS Catalina або новіших версій.

Змістовий покажчик

Як підключити контролер Xbox до iPhone

Підключити ігровий контролер Xbox до iPhone, iPod touch або iPad досить просто, і це займе не більше кількох хвилин. Ось як: перш ніж почати, переконайтеся, що на вашому iPhone увімкнено Bluetooth і встановлено останню версію iOS.

 1. Йти до Налаштування > Bluetooth на пристрої iOS. Якщо Bluetooth вимкнено, торкніться перемикача, щоб увімкнути його.

 2. Натисніть Xbox логотип кнопку в центрі контролера, щоб увімкнути його. Лише контролери Xbox із підтримкою Bluetooth можуть підключатися до вашого пристрою iOS. Ви можете перевірити підтримку Bluetooth на коробці контролера, якщо він у вас ще є, або подивившись на сам контролер. Нові контролери Xbox із підтримкою Bluetooth мають традиційний аудіороз’єм, тоді як старі моделі мають лише квадратний порт.

 3. Міцно натисніть Синхронізувати у верхній частині контролера, доки кнопка з логотипом Xbox не почне блимати.

  Кнопка синхронізації контролера Xbox.

  The Синхронізувати кнопка – це маленька чорна кнопка з трьома вигнутими лініями поруч. Це та сама кнопка, яку ви використовуєте для підключення контролера Xbox до ПК або консолі Xbox One.

 4. Ваш контролер Xbox має з’явитися у списку «Інші пристрої». Торкніться його назви, щоб підключити його до пристрою iOS. Якщо ви хочете використовувати контролер Xbox із Xbox One після підключення його до iPhone або iPad, вам потрібно повторно підключити його до консолі. Було б гарною ідеєю придбати один контролер для вашої консолі Xbox One, а інший використовувати як контролер телефону Xbox.

 5. Відкрийте вибрану відеогру для iOS і торкніться Контролерабо подібну фразу з налаштувань програми.

Чи можна підключити контролери Xbox до iPhone з iOS 12?

Можливість підключення контролерів Xbox до iPhone або iPad офіційно підтримується лише в iOS 13 і новіших версіях. Щоб підключити контролер Xbox до пристрою під керуванням iOS 12 або ранішої версії операційної системи Apple, вам потрібно зробити джейлбрейк вашого iPhone або iPad, а потім інсталювати програму Cydia, яка додає ці функції. Злам iPhone або iPad може призвести до втрати гарантії на пристрій. Оскільки iOS 13 є повністю безкоштовним оновленням для більшості власників iPhone та iPad, настійно рекомендуємо просто оновити операційну систему свого пристрою та підключити контролер Xbox офіційним способом, описаним вище. iOS 13 доступна на моделях iPhone від iPhone SE і вище. Моделі iPhone 5 і старші не можуть оновитися до iOS 13. Apple вважає їх занадто застарілими для сучасних функцій і програм. По суті, ви можете зробити джейлбрейк старішої моделі iPhone для підтримки контролерів Xbox, але пристрій може бути недостатньо потужним, щоб грати у відеоігри, які підтримують контролери. Для запуску багатьох популярних ігор для iPhone потрібна одна з останніх версій iOS.

Які ігри для iPhone підтримують контролери Xbox?

Все більше відеоігор на iPhone підтримують контролери Xbox та інші традиційні геймпади. Версії iOS Fortnite і Stardew Valley є двома найпопулярнішими іграми з підтримкою контролера Xbox. Деякі інші назви, з якими можна використовувати свій контролер:

 • Не голодуйте: кишенькове видання
 • Grand Theft Auto: San Andreas
 • Террарія
 • Бог олень
 • PewDiePie: Легенда про Брофіста
 • Пригоди Панга
 • Shantae: Risky Adventure
 • Роблокс
 • Attack the Light: Steven Universe Light RPG