Saltar al contenido

Як підключити навушники Bluetooth до Apple Watch

16 de agosto de 2022

Що потрібно знати

 • Переведіть навушники в режим сполучення та проведіть пальцем угору по циферблату > аудіовихід > Підключіть пристрій > [device name].
 • Потім відкрийте аудіопрограму на Apple Watch (наприклад, «Музика») і натисніть грати.
 • Щоб нормалізувати гучність, перейдіть до Налаштування > Звуки та тактильні відчуття > Безпека навушників > Зменшити гучні звуки і торкніться перемикача.

Ця стаття навчить вас, як використовувати Bluetooth-навушники з Apple Watch і що робити, якщо ви не чуєте музику в сполучених навушниках. Інструкції стосуються пристроїв під керуванням watchOS 4 і новіших версій.

Змістовий покажчик

Як прослуховувати навушники Bluetooth на Apple Watch?

Якщо ви вже знаєте, як підключити пристрої Bluetooth до свого iPhone, процес на Apple Watch буде аналогічним. Ви все зробите на годиннику. Виконайте ці кроки, щоб ваші пристрої могли обмінюватися даними.

 1. Переведіть навушники Bluetooth у режим сполучення відповідно до інструкцій користувача.
 2. На циферблаті проведіть пальцем угору, щоб увійти в Центр керування.
 3. Прокрутіть вниз і торкніться аудіовихід значок, який виглядає як трикутник із трьома концентричними кільцями на вершині.
 4. Виберіть Підключіть пристрій.
 5. Торкніться назви своїх навушників.
 6. Пристрій отримає a Підключено повідомлення під ним.
 7. Повернутися до аудіовихід у Центрі керування та торкніться назви навушників, щоб зробити їх активними.

  Підключення набору навушників Bluetooth і створення активного аудіовиходу на Apple Watch

 8. Відкрийте аудіопрограму на Apple Watch. Прес грати (або еквівалент, залежно від програми), коли ви знайдете щось для прослуховування, і звук лунає через ваші навушники. Не запускайте аудіо з вашого iPhone. Якщо ви це зробите, і ваші навушники не підключено до нього, він відтворюватиме лише через ці динаміки.

Що робити, якщо я не чую музику через навушники?

Можливо, вам знадобиться зробити ще один крок, навіть після того, як ви сполучите свої Bluetooth-навушники з Apple Watch. Якщо ви нічого не чуєте, виконайте такі дії.

 1. Проведіть пальцем угору від циферблата, щоб відкрити Центр управління.
 2. Виберіть навушники значок. Схоже на вухо.
 3. Відкриється ще одне меню, яке дозволяє регулювати гучність навушників. Увімкніть це налаштування, якщо звук слабкий.

  Цей екран також включає живий вимірювач децибел. Якщо він регулярно стає занадто високим для безпеки, Apple Watch може автоматично регулювати гучність, щоб захистити ваш слух.

  Регулювання гучності навушників на Apple Watch

Як зменшити гучність на Apple Watch

Apple Watch має ще одне налаштування, яке допомагає безпечніше слухати. Якщо ви плануєте часто слухати аудіо з Apple Watch, можливо, вам слід увімкнути цю функцію, щоб бути в безпеці.

 1. ВІДЧИНЕНО Налаштування на Apple Watch.
 2. Виберіть Звуки та тактильні відчуття.
 3. Йти до Безпека навушників.

  Налаштування, звуки та тактильні відчуття та безпека навушників на Apple Watch

 4. Виберіть Зменшити гучні звуки.
 5. Встановіть перемикач поруч Зменшити гучні звуки до увімк./зелений.

  Меню «Зменшення гучних звуків» і перемикач у налаштуваннях Apple Watch

 6. Коли цю функцію ввімкнено, ваші навушники не видаватимуть нічого голоснішого за 85 децибел, що приблизно так само голосно, як і дорожній рух.

 

Чи можу я підключити будь-які Bluetooth-навушники до Apple Watch?

Ви повинні мати можливість використовувати будь-який пристрій Bluetooth з Apple Watch, включаючи навушники, гарнітури, навушники, динаміки та фітнес-пристрої. У вас можуть виникнути деякі проблеми зі старовинними аксесуарами Bluetooth, але Apple розробила свій розумний годинник, щоб працювати майже з усім.

Чому мої навушники Bluetooth не підключаються до Apple Watch?

Якщо ваш годинник підключається до телефону, але не до аудіопристрою, можливо, аксесуар, який ви використовуєте, несумісний, пошкоджений або несправний, і вам слід перевірити кілька речей. Спочатку переконайтеся, що в навушниках достатньо енергії для ввімкнення. Потім переконайтеся, що ви успішно перевели їх у режим сполучення відповідно до їхніх інструкцій. Також слід перевірити, чи ваші навушники зараз не з’єднані з іншим пристроєм (наприклад, вашим iPhone).

Чому мої Apple Watch не знаходять пристрої Bluetooth?

Якщо ваш Apple Watch взагалі не знаходить жодних пристроїв Bluetooth, включно з вашим телефоном, вам доведеться вирішити деякі проблеми. Деякі можливі рішення включають перевірку наявності оновлень програмного забезпечення, перезавантаження одного чи всіх пристроїв, які ви намагаєтесь об’єднати, і очищення налаштувань мережі.

FAQ

 • Як підключити AirPods до Apple Watch?

  Щоб підключити AirPods до Apple Watch, переконайтеся, що AirPods підключено до вашого iPhone. Потім відкрийте Центр керування на Apple Watch і торкніться Аудіовихід значок. Нарешті торкніться AirPods щоб налаштувати аудіо з Apple Watch для виведення на AirPods.

 • Як підключити Apple Watch до Peloton?

  На своєму iPhone запустіть програму Watch, торкніться Мій годинникпрокрутіть вниз і торкніться Тренуванняа потім увімкніть Виявлення тренажерного залу. У додатку Peloton Bike+ виберіть поїздку та натисніть старт. Потім піднесіть Apple Watch до екрана Peleton; кран Підключитися на годиннику та торкніться старт у програмі Bike+, щоб почати свою поїздку.

 • Як підключити Apple Watch до MyFitnessPal?

  Якщо у вас є програма MyFitnessPal на підключеному iPhone, а на Apple Watch увімкнено опцію автоматичного встановлення, ви матимете доступ до програми MyFitnessPal на годиннику. Ви можете використовувати дані про кроки годинника, щоб налаштувати цільове споживання калорій у програмі MyFitnessPal, переглядати та коригувати інформацію про калорії та кількість води тощо.