Saltar al contenido

Як підключити перемикач HDMI до телевізора

5 de octubre de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Найпростіший спосіб: протягніть кабель від «вихідного» порту комутатора до потрібного порту на телевізорі.
 • Переконайтеся, що вихід перемикача HDMI йде на телевізор. Після цього підключіть решту пристроїв до різних вхідних портів перемикача HDMI.

У цій статті пояснюється, як налаштувати перемикач HDMI у системі домашніх розваг. Після завершення ви зможете підключити кілька пристроїв до одного порту телевізора.

Як налаштувати перемикач HDMI?

Якщо у вас уже є досвід підключення різних пристроїв до телевізора через HDMI, то ви вже знаєте більшість того, що вам потрібно знати, щоб налаштувати перемикач HDMI.

 1. Знайдіть гарне місце для перемикача HDMI біля телевізора. Ви хочете, щоб він був достатньо близько, щоб кабелі, які вам потрібно прокласти, могли дістатися до кожного пристрою, а також до самого телевізора. Якщо ваш перемикач HDMI використовує пульт дистанційного керування для перемикання між портами, переконайтеся, що він знаходиться в радіусі дії пульта

  Часто пульт дистанційного керування HDMI використовує ІЧ-порт, тому переконайтеся, що ви не ховаєте перемикач за предметами, які можуть блокувати сигнал від пульта до перемикача HDMI. Якщо ви не бачите перемикач HDMI, навряд чи пульт також може бачити.

 2. Після встановлення перемикача HDMI почніть налаштування пристроїв, які ви хочете до нього підключити. Переконайтеся, що кабелі, які ви хочете використовувати, достатньо довгі, щоб дістатися до пристрою та перемикача HDMI. Запишіть, який пристрій до якого порту підключено.

 3. Після підключення всіх пристроїв, які ви хочете підключити до перемикача HDMI, проведіть кабель HDMI від входу телевізора, який ви хочете пов’язати з перемикачем. Перемикач HDMI матиме спеціальний порт із позначкою «Вихід» або «Вихід», який підключається до порту телевізора. Переконайтеся, що ви під’єднуєте комутатор до правильного порту телевізора.

  Підключення кабелю HDMI до вихідного порту комутатора HDMI

 4. Якщо ви задоволені налаштуванням, за допомогою пульта дистанційного керування телевізора виберіть порт HDMI, до якого під’єднано ваш комутатор. Опинившись там, почніть тестувати різні з’єднання, які ви зробили, увімкнувши пристрої та переключившись на відповідний порт комутатора.

  Вибір порту HDMI на телевізорі Sony X900H.

 5. Якщо після роботи через перемикач HDMI виникла проблема з аудіо- чи відеофункціями вашого пристрою, переконайтеся, що всі з’єднання підходять правильно. Також переконайтеся, що ви вибрали правильний порт на комутаторі або телевізорі.

Як змусити мій комутатор HDMI працювати?

Для сучасних комутаторів HDMI майже кожна модель працює за принципом «підключай і працюй», тобто вона повинна працювати з коробки. Якщо ви встановите правильні з’єднання між пристроєм, комутатором і телевізором, він має працювати без будь-яких додаткових зусиль з вашої сторони. Якщо у вас усе ще виникають проблеми, ви можете перевірити, як кожен кабель розташований у кожному порту. Незакріплений кабель може спричинити проблеми з підключенням, тож переконайтеся, що вони розташовані на одному рівні з портом. Якщо всі дроти щільно з’єднані в усіх точках, можливо, у вас виникнуть інші проблеми, які слід розглянути, наприклад, поганий порт HDMI або погані кабелі HDMI. Після усунення будь-яких проблем все, що вам потрібно зробити, це вручну або віддалено вибрати порт і перемкнути телевізор на порт, до якого підключено перемикач HDMI. Ви зможете почати використовувати підключений програвач Blu-Ray або ігрову консоль.

Як переключитися з HDMI на телевізор?

Перемикання з перемикача HDMI на телевізор відбувається так само, як ви зазвичай перемикаєте входи. На пульті дистанційного керування телевізора буде кнопка «вхід», за допомогою якої можна перемикатися між підключенням до прямого ефіру та перемикачем HDMI.

FAQ

 • Яка різниця між розгалужувачем HDMI та перемикачем HDMI?

  Розгалужувач HDMI приймає один сигнал HDMI і розділяє його між кількома кабелями HDMI, щоб відео можна було переглядати на кількох екранах. Перемикач HDMI приймає кілька джерел і дозволяє вибирати між ними, надсилаючи один кабель до телевізора.

 • Який перемикач HDMI найкращий?

  Найкращі комутатори HDMI загалом включають Kinivo 550BN, матричний комутатор Cable Matters 4K 60 Гц і 8-портовий комутатор HDMI IOGEAR. Якщо у вас обмежений бюджет, подумайте про HDMI-перемикач Newcare або Zettaguard 4K.

 • Ви втрачаєте якість відео з перемикачем HDMI?

  Ні. Використання перемикача HDMI або розділювача HDMI не впливає на якість відеосигналу.

 • Чи потрібне живлення комутаторів HDMI?

  Зазвичай комутатори HDMI не мають джерела живлення або кнопки живлення, хоча деякі моделі мають. Перевірте технічні характеристики перед покупкою, якщо вам потрібен такий, який не потрібно буде підключати до стіни.