Saltar al contenido

Як підключити слуховий апарат до iPhone

22 de enero de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Переведіть слуховий апарат у режим сполучення, а потім: Налаштування > Доступність > Слуханняі виберіть Слухові апаратиторкніться пристрою та виберіть Пара.
 • Переконайтеся, що ваш слуховий апарат сумісний із вашим iPhone.
 • Деякі слухові апарати Made for iPhone підключаються так само, як будь-який інший пристрій Bluetooth.

У цій статті пояснюється, як підключити iPhone-сумісний слуховий апарат до iPhone. Щоб використовувати слухові апарати Made for iPhone, вам знадобиться як слуховий апарат, сумісний з iPhone, так і сумісний пристрій iPhone або iOS. Ці інструкції стосуються слухових апаратів MFI (Made for iPhone). Швидше за все, якщо ви давно користуєтеся слуховим апаратом, у вас уже є слуховий апарат MFI, оскільки слухові апарати MFI мають багато зручних функцій при підключенні до iPhone. Якщо у вас є слуховий апарат без MFI, сумісний із вашим iPhone, просто підключіть його, як будь-який інший пристрій Bluetooth.

Як підключити слуховий апарат до iPhone

Якщо ви переконаєтеся, що ваш iPhone і ваш слуховий апарат сумісні, підключити ваш слуховий апарат так само просто, як підключити будь-який інший пристрій Bluetooth до вашого iPhone, а це означає, що це займе лише кілька секунд і кілька дотиків.

 1. Спочатку переконайтеся, що на вашому iPhone увімкнено Bluetooth.

 2. На своєму iPhone перейдіть до Налаштування > Доступність > Слуха потім виберіть Слухові апарати.

 3. Відкрийте кришки батарейного відсіку на слуховому апараті, а потім закрийте їх. Це переведе ваш слуховий апарат у режим сполучення, поки ваш iPhone шукатиме його.

 4. Ваш слуховий апарат з’явиться під Слухові апарати MFI заголовок. Коли це станеться, торкніться свого пристрою та виберіть Пара. Якщо ви користуєтеся двома допоміжними пристроями, тобто одним для лівого і одним для правого вуха, вони відображатимуться окремо, їх потрібно буде вибрати та об’єднати в пару. Обидва також потрібно спочатку ввести в режим сполучення, як описано вище.

 5. Сполучення може тривати до цілої хвилини, і вам потрібно буде з’єднати обидва пристрої, тому це може зайняти кілька хвилин. Після створення пари ви можете почати використовувати свій слуховий апарат як зазвичай.

Усунення несправностей підключення слухових апаратів до iPhone

Не всі слухові апарати створені для сумісності з iPhone. І важливо не лише переконатися, що ваші слухові апарати сумісні з iPhone, але й у вас є пристрій iOS, який підтримує слухові апарати. Якщо у вас виникли проблеми, спочатку тричі перевірте, чи все сумісно. Якщо у вас є слуховий апарат, сумісний із iPhone, але він не є слуховим апаратом MFI, вам, можливо, доведеться ознайомитися з посібником до слухового апарату, щоб дізнатися, як перевести пристрій у режим сполучення. По-друге, важливо пам’ятати, хоча більшість, якщо не всі, слухові апарати використовують Bluetooth для підключення до iPhone, слухові апарати Made for iPhone не підключаються до традиційного меню Bluetooth на iPhone, а підключаються через меню слуху. Переконайтеся, що ви знаходитесь у правильному місці, намагаючись підключити слуховий апарат.

FAQ

 • Як підключити слухові апарати ReSound до iPhone?

  Цифрові слухові апарати ReSound створено для слухових апаратів iPhone (MFI), тому ви підключите їх до свого iPhone, дотримуючись інструкцій, наведених вище.

 • Як підключити слухові апарати Phonak Marvel до iPhone?

  Технологія Phonak вимагає, щоб лише один із ваших слухових апаратів був підключений до вашого iPhone. Щоб підключити слуховий апарат Phonak Marvel до iPhone, відкрийте Налаштування на вашому iPhone і торкніться Bluetooth. Переконайтеся, що Bluetooth увімкнено. Вимкніть слуховий апарат, який ви сполучаєте, а потім увімкніть його знову. Він з’явиться під Мої пристрої у налаштуваннях Bluetooth. Виберіть свій слуховий апарат, щоб з’єднати його з iPhone, а потім натисніть Пара у спливаючому вікні для підтвердження.

 • Як підключити слухові апарати ReSound до пристрою Android?

  На своєму пристрої Android відвідайте магазин Google Play і знайдіть Додаток ReSound Smart 3D, потім завантажте та встановіть програму. Відкрийте програму, торкніться Розпочатиі дотримуйтеся вказівок, щоб створити пару між слуховим апаратом і пристроєм Android.