Skip to content

Як підключити телефон Android до проектора

30 de Червень de 2021

Що знати

  • Одним із найпростіших способів є використання потокового адаптера Chromecast.
  • Для більшості бездротових рішень потрібна бездротова мережа.
  • Підключення USB-C, знайдені на деяких пристроях Samsung, можуть використовувати дротовий роз’єм USB-C до HDMI.

У цій статті пояснюється, як підключити телефон Android до проектора. Додаткова інформація охоплює різні дротові та бездротові рішення. Ви також можете підключити свій Android до міні-проектора. Ця стаття призначена для підключення пристроїв Android до проектора. У вас є iPhone або iPad, до яких ви хочете підключитися? Перегляньте нашу статтю про підключення пристроїв iOS до проектора.

Бездротово підключіть пристрій Android до проектора

Використовуючи бездротові адаптери потокового передавання та вбудовану підтримку дзеркального відображення проектора, ви можете вивести свій пристрій Android на великий екран. Як правило, вам потрібен додаток, щоб це працювало (див. Нижче).

Busakorn Pongparnit / Getty Images
Більшість рішень для бездротового потокового передавання вимагають доступу до бездротової мережі в приміщенні, вдома чи на роботі. Якщо у вас немає доступу до бездротової мережі, обов’язково ознайомтесь із нашими дротовими рішеннями, щоб знайти інші варіанти.

Chromecast

Одним із найпростіших варіантів бездротового підключення телефону чи планшета Android до проектора є використання потокового адаптера Chromecast. Коштуючи близько 35 доларів, маленький пристрій підключається до будь-якого проектора з портом HDMI і може бути придбаний у більшості роздрібних торгових мереж. Chromecast став потужною частиною екосистеми Google, і багато додатків, включаючи Spotify та Netflix, мають кнопки для трансляції в один клік. Крім того, ви можете транслювати екран усього пристрою за допомогою кнопки Cast Screen у меню навігації Android.

Потік виробника

Можливо, у ваш проектор просто вбудовані розумні можливості. Такі компанії, як Samsung, LG та інші, почали включати підтримку потокового відео зі своїми проекторами та телевізорами. Знайдіть номер моделі вашого конкретного проектора на веб-сайті виробника, щоб побачити, чи доступна підтримка дзеркального відображення потокового або бездротового пристрою. Якщо ваш проект дійсно дозволяє підключати пристрої, такі як телефон Android, перевірте в Play Store потрібну програму. Різні виробники обробляють потокові рішення дещо по-різному, але наявність розумного проектора – це швидкий спосіб налаштувати швидку потокову передачу. Якщо у вас є пристрій Roku, підключений до вашого проектора, ви можете передавати на нього вміст за допомогою програми потокового передавання Roku із магазину Play.

Підключіть пристрій Android до проектора за допомогою дроту

Бездротове підключення телефону або планшета Android до проектора не завжди підходить. Можливо, у вас немає доступу до бездротової мережі, щоб полегшити зв’язок між проектором та ноутбуком, або вам може знадобитися швидке рішення «підключи і працюй», про дроти мало що турбує.

Смартфон USB типу C.

Порт USB-C можна знайти на деяких телефонах Samsung.
Supersmario / Getty Images

HDMI

У більшості проекторів вбудований порт HDMI для підтримки дротового відеоз’єднання. Деякі телефони Android мають зовнішній вигляд Mini-HDMI, хоча це трапляється рідко, і його можна легко підключити до вказаного проектора за доступним кабелем Mini-HDMI-HDMI. Крім того, багато пристроїв USB-C, такі як Samsung Galaxy S9 та Note 9, можуть використовувати адаптер USB-C до HDMI для підтримки з’єднання. Якщо ваш телефон або планшет Android має порт USB-C, зверніться до виробника, чи підтримує пристрій використання адаптера для відеовиходу HDMI. HDMI підтримує аудіо на додаток до відео, тобто один кабель HDMI можна використовувати для подачі відео та аудіо на ваш проектор для більш чистого підключення.

MHL

Порт micro-USB, який ви використовуєте на телефоні Android, може бути потужнішим, ніж ви думаєте. Деякі виробники вирішили підтримати новий стандарт, відомий як MHL; це дозволяє передавати відеосигнали за допомогою спеціального адаптера з вашого порту micro-USB. Якщо підтримується, вам потрібно буде придбати адаптер MHL до HDMI для вашого пристрою. Знання того, які пристрої підтримують MHL, на перший погляд може бути складним, але завдяки технології MHL ви можете переглядати всі пристрої, що підтримують стандарт, на одній простій для перегляду сторінці. На жаль, останні телефони, здається, відмовились від стандарту на користь використання USB-C, як зазначено у розділі HDMI вище.