Skip to content

Як підключити телефон Android за допомогою флешки

2 de Липень de 2021

Що знати

  • Придбайте флешку з роз’ємом, який відповідає вашому телефону, швидше за все, USB-C або microUSB. Підключіть його до мережі.
  • Якщо у вас вже є флешка, придбайте адаптер для підключення USB-накопичувача до телефону.

У цій статті пояснюється, як підключити телефон Android до флеш-пам’яті, придбавши USB-накопичувач із роз’ємом, який відповідає вашому телефону, або за допомогою адаптера.

Як підключити USB-накопичувач до Android

Сучасні телефони мають більше місця для зберігання, ніж будь-коли, і існує безліч способів його подальшого розширення. Хоча більшість може вибрати хмарне сховище або додати SD-карту до свого мобільного пристрою, флешка для вашого телефону Android має свої переваги. Єдина проблема використання USB-накопичувача, підключеного до вашого пристрою Android, полягає в тому, що смартфони зазвичай не мають сумісного роз’єму. Більшість флеш-накопичувачів мають порти USB типу A, що робить їх чудовими для підключення до застарілих ПК та ноутбуків, але марними (принаймні спочатку) для підключення їх до вашого смартфона.

Аретоп / Амазонка
Але це не завжди так. Найпростіший спосіб підключити USB-накопичувач до смартфона Android – це придбати його з вбудованим в нього правильним роз’ємом USB, а потім підключити до пристрою.

  • Перевірте, який порт має ваш телефон. Більшість сучасних пристроїв мають єдиний USB-порт для зарядки та передачі даних. Деякі останні пристрої мають USB-C, тоді як старі пристрої мають microUSB.
  • Коли ви знаєте, що вам потрібно, перейдіть на загальнодоступний веб-сайт, як Amazon, і знайдіть свій стандарт USB, а потім “Flash”, наприклад, “microUSB flash”.

Є низка факторів, які ви хочете врахувати, роблячи свій вибір:

  • Сумісність: Переконайтеся, що на флеш-накопичувачі є роз’єм USB вашого смартфона. Якщо ваш телефон використовує microUSB, ви хочете, щоб на флеш-накопичувачі був належний роз’єм для роз’єму. Якщо ваш пристрій має USB-C, ви хочете переконатися, що натомість він має чоловічу версію роз’єму.
  • Швидкість: microUSB та USB-C важливі для сумісності, але вони не обов’язково гарантують високу швидкість. Вам потрібен принаймні USB 3.0, хоча USB 3.1 все-таки швидший. Швидша швидкість означає менше очікування при передачі великих файлів між телефоном та флеш-накопичувачем.
  • Універсальність: Якщо ви хочете підключити флешку лише до свого смартфона, потрібен лише один роз’єм. Однак є деякі з роз’ємами microUSB / USB-C та роз’ємом USB типу А на іншому кінці, що полегшує підключення флеш-накопичувача до ПК або ноутбука для передачі даних між обома пристроями.
  • Розмір зберігання: Якщо ви хочете створити резервну копію лише кількох зображень, відео чи документів, 32 Гб, ймовірно, більше ніж достатньо додаткового місця для зберігання. Однак якщо ви хочете зберігати або передавати дані за цілим числом телефонів одночасно і розраховуєте робити це часто, можливо, ви захочете вибрати більший флеш-накопичувач на 128 ГБ або навіть 256 ГБ. Деякі варіанти сягають терабайт, але вони дорогі.

Використання телефонного USB-адаптера

Якщо конкретна потрібна флешка не має потрібного роз’єму, вам поки що не пощастило. Існують адаптери, якими можна скористатися, які виступають посередниками між двома стандартами USB. Вони випускаються у вигляді кабелів та невеликих адаптерів, які мають трохи більше, ніж USB-роз’єми на кожному кінці.

USB-перетворювач

Нонда / Амазонка
З адаптерами враховується той самий тип рішень про придбання, що і з накопичувачами. Однак слід врахувати ще один аспект: чоловічі та жіночі заголовки адаптерів повинні бути правильними, щоб підключитися до вашого пристрою та флеш-накопичувача. Ви, швидше за все, хочете, щоб роз’єм microUSB / USB-C підключався до вашого смартфона, і роз’єм USB типу A для вашої флешки, але перед покупкою переконайтеся, що він правильний для вашого конкретного обладнання. Як і у випадку з флеш-накопичувачами USB, ви хочете врахувати правильну швидкість адаптера. Багато з них – лише USB 2.0, що може сильно вплинути на швидкість передачі даних.

Навіщо використовувати флеш-диск Android?

Наявність флешки телефону може здатися трохи незграбною порівняно з більшим вбудованим сховищем або використанням хмарної служби, але сприймайте це як зовнішній диск для ПК або ноутбука. Він повністю відокремлений від вашого пристрою, тому, якщо ваша мобільна слухавка пошкоджена або загублена, ваші дані все ще надійно зберігаються. Ви також повністю контролюєте його розташування та розподіл. Це безпечно, доки ви захищаєте його, що дає вам можливість контролювати захищені збережені дані. А ще краще – завдяки більшому розміру підключеної флешки ви можете необмежено збільшувати простір для зберігання свого мобільного телефону, додаючи сотні до сотні гігабайт, якщо використовуєте більше одного пристрою або вирішите багато витратити на великий.